Polecane posty

soltys48    19687
stuart    121

Hydraulika BOSCH

wycieki oleju...
I nikt nie krzyczy Niemieckie chujostowo??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

jaka hydraulika bosch?Tak samo jak most carraro ........

Czytałem o tym ........robione na wzór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267
15 godzin temu, tobi866 napisał:

Jakie macie opinie o tych ciągnikach ? Nie chodzi mi konkretnie o tego bo cena aż śmieszna ale o ten model, bardzo to awaryjne? I czy skrzynie biegów trudno opanować? 

za te pieniądze można kupić 2 takie w lepszym stanie... mam model mtz 80 ciągnik prosty w obsłudze, spalanie na ha w pługu 4x40 porównywalne do c360. z fajnych rzeczy w tym ciągniku to hydroblokada jeśli sprawna, spory prześwit, częsci praktycznie dostępne od ręki. szukaj w kabinie kwadratowej i z przodkiem (model 82)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555

Ktos kiedyś wrzucał Belarusa z mostem carraro to nie wyglądał na zbyt atrakcyjny,dodatkowo miał jakąś inną maskę niepodobną do belarusów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
14 godzin temu, soltys48 napisał:

"skrzynia 12, najlepsza w tym modelu" to były inne xD

poza tym niezły ulep, będzie długo sprzedawał w tej cenie

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

spotkał się ktoś w polsce z maszynami do łuskania orzecha włoskiego?

coś jak np to :

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Już pisałem że modele mtz miały 3 typy mostów. 
Stożkowy,
https://www.otomoto.pl/oferta/belarus-mtz-belarus-820-81-km-nowy-most-stozkowy-ID6y9G4j.html
Krzyżakowy (tu dealer kłamie pisząc carraro)

https://www.otomoto.pl/oferta/mtz-820-mtz-belarus-820-ciagnik-rolniczy-81km-od-reki-ID6zbhVq.html
I Oryginał made in Italy Carraro.
https://www.olx.pl/oferta/mtz-belarus-1025-turbo-carraro-CID757-IDq0D0F.html
Co do rozdzielaczy to te niby bosch można poznać po gumowych przewodach, cienkimi dźwigniami, i nie mają funkcji blokowania w każdej pozycji, blokowanie jest tylko w pozycji neutralnej i pływającej w pracy trzeba trzymać  ręką.  Jeszcze w numerach katalogowych widnieje skrót BY co może wskazywać na produkcje  Białoruską. 
Te stare tradycyjne rozdzielacze Hydrosila są made in Ukraine chyba ze względu na sytuacje polityczną Ukrainy nie są teraz montowane w MTZach. 
Boscha to na bank są montowane ręczne pompki do odpowietrzania paliwa :D 
I czeskie pompy wtryskowe. Oczywiście w nowych modelach
Aż mnie  ochota na nowego mtza nabrała bo patrze trochę  staniały.

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to wersja Cabrio , a kabina to jakaś radosna twórczość . Drogi nawet jak na Zetora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25522

Ewentualnie ten w garażu już po odnowie biologicznej, choć nie wiem czy usuwałby koguty i naklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj