Polecane posty

soltys48    19709
1 godzinę temu, lexiflexi napisał:

ma siłownik na podnośniku +600 kg wiec mysle że da rade jak nawet patrze że z agregatem i siewnikiem u agropaciorkitv lata to takie pługi myślę żę podniesie :D U RadaS 6245 ciąga rabe 4 zagonowe pięknie idzie a ziemie mam takie same jak u niego może i gorsze :D

 

Ta zagonówka rabe idzie bardzo lekko na Twoim miejscu bym sie za taką oglądał, mam kilka lat i mogę polecić w 100%

 

takiego patentu jak na przedostatnim zdjęciu to jeszcze nie widziałem

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-103-54-turbo-1998-4x4-polbiegi-klimatyzacja-po-duzym-serwisie-ID6znScS.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
1 godzinę temu, lukbold napisał:

tiaaaa... ta potęga mocy zetora i 4x35 xDxD

C360 3x35 i daje sobie świetnie rade tam gdzie wcześniej był ciqgal 4x35 na 2-4 klasie osobiście widziałem na 2 miał  ciężko na 25 cm a u mnie to nie problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
1 godzinę temu, jan34533 napisał:

no co , podorywkę zrobi               na 5 cm

 

1 godzinę temu, lukbold napisał:

tiaaaa... ta potęga mocy zetora i 4x35 xDxD

 Macie. Niedowiarki.  Takie ziemie mam. Ten Zetor jeszcze mniejszy 4x35 na 2 szosowej w innym filmie napisał szerokość robocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Pisałem Ci,ze te pług idzie bardzo lekko, 3 skiby po 40 mtz 50 bez napędu śmigał aż miło, ziemie średnie ale dość ciężkie w uprawie,

 

kolega ma też 3 skiby ciąga 360 ale nie wiem jak głęboko ale 2 daje radę

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
20 godzin temu, Agrest napisał:

Mam pytanie  - kolega nie może znaleźć tematu/tematów wynalazki i udoskonalenia lub coś w tej tematyce. Ponoć kiedyś były tego typu tematy. Jakby ktoś wiedział i podesłał linka. Dzięki.

W google niech wpisze. wynalazki i udoskonalenia AF szybciej znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie załapie . Napisze Ci datę urodzenia . Skoro się nie połapał co za brednie napisał , to nie licz na rozsądek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25586

W końcu co za różnica miedzy inseminacją a kastracją:D

Ala kto wie może i próbował inseminować - ale wtedy to pod zoofilską pedofilię podchodzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25586

Jeszcze jest opcja że ktoś mu świnię podłożył - czy tam inseminowane prosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9230

Przychodzi facet do lekarza:

Mam taki problem, biorę ślub z żydówką i chciałbym poddać się kastracji

Kiedy ?

Choćby i zaraz

OK

Facet budzi się po zabiegu : Czy wszystko OK ?

Tak, wszystko OK. Nie potrafię jednak zrozumieć, czemu zdecydował się pan na tak radykalny krok, czy na pewno chodziło panu o kastrację , a nie obrzezanie ?

To ja powiedziałem kastracja ??

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj