Polecane posty

PRIMO    8046
10 minut temu, sladan napisał:

Ja szukałem, już zakupiony dzisiaj, ale dzięki za zainteresowanie :)

Niech zgadnę Vogel ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    370

https://sprzedajemy.pl/plug-obrotowy-vogel-noot-czechowo-e30984-nr54178070  

Ktoś oglądał może?

@jahooo w tamtym ogłoszeniu z pługami huarda na ostatnim zdjęciu są pługi GB, wiesz coś o nich?

https://www.olx.pl/oferta/plug-plugi-gregoire-besson-4-huard-4-CID757-IDqOhCJ.html#0f7db97a61

Panowie, może znacie kogoś kto ma jakieś przyzwoite pługi na sprzedaż podobne do tych z ogłoszenia?

Edytowano przez tomo12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

W takich pieniądzach jak ten besson, to już będzie kverneland, rabe czy lemken w bardzo dobrym stanie i nowy typ...

A właśnie nie ten vogel, miał zbyt dużo mankamentów jak za te pieniądze. Będzie kverneland na resorze, trochę większa kasa, ale w oryginalnych wszystkich elementach w świetnym stanie. Jutro go przywiozę to jakąś fotkę wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To pogratulować zakupu ^_^ jeśli to nie tajemnica :| z daleka go wyczaiłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
7 minut temu, PRIMO napisał:

To pogratulować zakupu ^_^ jeśli to nie tajemnica :| z daleka go wyczaiłeś? 

No właśnie obejrzeć tego vogela jechałem 120 km, a kverneland stał 60 km od mojej miejscowości. Kozłówka. W drodze powrotnej wstąpiliśmy obejrzeć

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@sladan to tak jak ja szykowałem się na wyjazd 230 km obejrzeć Bessona ale zgadałem się ze znajomym i dał mi namiar 30 km ode mnie i już stoi na placu  (ten co w galerii ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

Ładnie wygląda ten kroniak. Ja miałem trójkę, tylko nowszą na kołku, śrubowej odkładni. Odkładnie już w zasadzie do wymiany były, za trochę ponad 7k sprzedałem. Taki dość niski sie wydaje ten Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Ja nic nie wiem, wrzuciłem ogłoszenie, bo świeżo wylazło na wierzch i tyle. To nawet nie moje strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@tomo12 w jakim woj. szukasz? 

@sladan ogólnie szukałem czegoś lekkiego ze zmienną szerokością orki . Ma zabezpieczenie śrubowe. 

@Agrest płakał napewno ale ze szczęścia że się pozbył kłopotu B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25505
6 godzin temu, PRIMO napisał:

 

@Agrest płakał napewno ale ze szczęścia że się pozbył kłopotu B|

Tak trochę poszukałem informacji to  użytkownicy bardzo chwalą i uznają za jedne z lepszych ciągników. Ze zdjęć to nawet nieźle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

bardzo mocne,proste ciągniki z serii 1055,1255,1455-kolega ma 1255 z końcówki lat 70 tylko bez turbiny i jest mocno zadowolony,a ta cena to myślę powinna być brutto

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Mam prośbę sąsiadka mnie męczy żeby jej zamówić to ustrojstwo https://www.lewmik.pl/towar.1346.siewnik.reczny.taczkowy.z.tarcza.do.kukurydzy.html&tab=3. Chce sobie wysiewać na 10 arowej działeczce kukurydzę do królików. Do tej pory męczyła się ręcznie punktowo ale teraz chce iść z postępem. da radę tym punktowo siać bo zawsze bierze ode mnie resztę ziarna i mówi że takie zaprawiane to trzeba w odstępie bo szkoda. Używał ktoś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Da się . Nie idealnie , ale ujdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Na własne potrzeby wystarczy. Nie będzie punktowo ale dla jej potrzeb wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Dzięki. Może w końcu ne będzie narzekać że garba przez te króliki dostanie:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj