Polecane posty

izydor6280    1153
30 minut temu, benio1967 napisał:

izydor w Wojciechowi jest fajny mf 689 do kupna -to chyba twoje strony.

30-35km w jedną stronę :|


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
11 godzin temu, gosciu506 napisał:

@farmtrac z agencji mienia wojskowego sa to ceny wywolawcze na przetargu więc znajdzie się paru mądrych co nabija te przyczepy po 6 tyś

Tylko że tam pisze, że nie mogli sprzedać po większych cenach. 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Nowe to one były kiedyś, po za tym wole sam zakładać nowe zawsze Vat w kieszeni zostanie

 

24 minuty temu, krystian360 napisał:

 

 

wałek -WPŁAĆ PAN ZALICZKA JA TRAKTOR PRZYWIOZĘ

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
47 minut temu, Agrest napisał:

A tą perłę ktoś oglądał? Cena wysoka, tylko ciekawe jak stan. Z rok już stoi.

Ktoś oglądał, co o handlarzu powiecie?

 

https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-399-tuz-wom-1997-rok-orginal-CID757-IDn1Bb2.html#5549f2766d;promoted

Ile lat go odmłodzili? Cena netto..

 

@soltys

 I jak tam, miesiąc już chyba minął? :) Coś się wykrystalizowało? Bo pieniędzy ubywa w zastraszającym tempie :/

Edytowano przez daron64
Pieprzona autokorekta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Pytanie, może się orientuję ktos- do ciężkiej serii płyta z tyłu, do której montuje się zaczep górny-mam stary typ na taki zaczep kuźwa jak w 60tce. Idzie założyć tam te na normalny zaczep? Pasuje? Stare widziałem na olx, a nowych nie(no ale pobierznie przeglądałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mosty były te same dla wszystkich modeli, więc powinno pasować. Ja mam tak samo stary typ i jest nienajgorzej. Poszukujesz tej płyty z zaczepami? Jakby coś to w Brzozowie za Przasnyszem mogą mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Zaczepami? A jakie tam są zaczepy? Chodzi Ci o mocowania, czy zaczepy zaczepy-dolny i transportowy?

Bliżej siebie mam pod dobrym miastem rozbieraja, ale nr nie zapisalem a teraz rzadko tam bywam. 

Ten stary wygląda tak mało solidnie, że chętnie bym go zmienił, tylko co ja tam ciagam-max dwie przyczepy że zbożem 3.5 czy tam 4 tonowe, to nie wiem czy jest sens się w to bawić w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9206

Skoda Liaz nie jest takim rzadkim zjawiskiem. Popularna tak jak kirowiec nie jest, ale się jeszcze trafiają w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Użytkownik Iron takiego kupił. Niedługo  będzie na podwórku.

Daron myślałem, że Ty  chcesz całą płytę wymienić. W takim razie nic nie dopasujesz. Te nowsze są na prowadnicach montowane. Ja mam samoróbkę z rozwalonym automatycznym zaczepem ze stara i nic się dzieje, ale dużych ładunków nie ciągnę. 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25522

@Thomas2135   nie to że się czepiam, ale co z tym umlałtem wylatujesz? Mi nawet ciężko do niego dotrzeć, a Ty na pierwszą literę go dajesz:D

 

Macie jakiś kontakt na sadownika ( ciągnik z małą mocą, przednim tuzem - max 60KM) ? Oczywiście niska cena i nie chiński wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159
11 minut temu, Gramgro napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-lesny-unimog-mb-mercedes-benz-trac-800-wyciagarka-hds-CID5-IDq7BBX.html

Przypuszczalny rok produkcji min. 10 lat starszy, prawdopodobnie model 700 nie 800, cena 2x za wysoka, za to ilość motogodzin niespodziewana( mam 3 i w każdym liczniki zepsute przez 10000 mth). 

Albo i 25 lat starszy. Sąsiedzi mają chyba z 5 sztuk, łącznie MB 1500. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
38 minut temu, pawel885 napisał:

Ten MB Trac chyba dobrze na pompie podkręcony - ostatnie zdjęcie :)

że wskazówka zagięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
Dnia 13.11.2017 o 18:34, daron64 napisał:

 

 

@soltys

 I jak tam, miesiąc już chyba minął? :) Coś się wykrystalizowało? Bo pieniędzy ubywa w zastraszającym tempie :/

w piątek/sobota dostawa ale co jest to nie wiem .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Agrest napisał:

@Thomas2135   nie to że się czepiam, ale co z tym umlałtem wylatujesz? Mi nawet ciężko do niego dotrzeć, a Ty na pierwszą literę go dajesz:D

 

Macie jakiś kontakt na sadownika ( ciągnik z małą mocą, przednim tuzem - max 60KM) ? Oczywiście niska cena i nie chiński wynalazek

Wybacz błąd. Już poprawione. Ech te telefony i nowe af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2190

 W tym przypadku placisz za lampy,elektrykę ,elektronikę , moc .,a jest tylko jedno zero za dużo bo;) drugie wyzerowało oponę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Jakby ktoś szukał przyczep to sprzedam hl8011 sztywna d50 sztywna i autosanie d43 wywrotka na dwie strony. 16.5 tyś wszystkie zarejestrowane ze świeżymi przeglądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Potrzebny jest Bizon Rekord po 95r jak by ktoś coś wiedział ładnego to prosze o info na priv. Te z olx wszystkie przegladałem. Może ktos z was chce srzedać reksia?


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj