Polecane posty

Mikruss    536

Przyjedz porownaj do innych szmelcow i w tedy podyskutujemy na temat ceny tego egzemplarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

O kurde :D tapicerka jak w jakims Ferrari czy innym Lambordzini xD Kogoś poniosła fantazja :D  (pilnie sprzedam) xD to mnie zawsze zastanawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nic mnie tak nie drażni jak żukowskie opony w ciągniku.... To tylko świadczy że właściciel oszczędza na czym się da

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Czarek525 napisał:

@zetorki12   Wszystko fajnie wymalowane, ale te przednie koła...:ph34r:

Koła ? On cały ma wygląd jak dla ... specyficznych klientów .xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

tyle kasy za tego ulepa ? :D Powodzenia w sprzedaniu :D Kazda zainwestowana złotowka w c 360 nigdy sie nie zwróci, mnie do tej pory kurwica bierze ze nie sprzedałem swojej razem z c 330 i nie kupiłem czegos normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Uziu92.Ja jak to zobaczyłem też nie dowierzałem:),co byś nie włożył to i tak dalej będzie 60-tka.

Za takie pieniądze można już mieć ciągnik z napędem,ja też żałuję,że swojej nie sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-z-turem-1990r-polecam-CID757-IDpVyjH.html#3bb42aee77

kolejny, którego Bóg opuścił chyba się pomylił..... To ja z 1989 roku sprzedałem ciagnik Same Explorer 70  z napedem 4x4 chłodzony powietrzem w idealnym stanie wizualnym i techniczym tylko dlatego że kupiłem nowego New Hollanda TD5 105. Poszedł dokładnie za 33 500zł bez żadnych wad..... to był ten ciagnik.... Sorry ale niech sobie wsadzą w d..e ceny tych zetorów.....image.thumb.jpeg.3869fcf0d0f8e1cdca136a8b240c8875.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

noo mozna, ewentualnie cos by dolozyl i by bylo cos konkretniejszego. Ale trudno, orzeł wylądował :D Teraz nie sprzedam bo oddac za grosze to nie ma sensu, jak wszystko zrobione, a wystawić za tlye co ten ktos tego z linku to patologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj