Polecane posty

mate12345    27

oglądałem go, za bardzo się nie znam ale ciągnik zaniedbany, maska i felgi malowane sporo rdzy na innych elementach w środku tapicerki popękane na liczniku 4 tyś mtg chyba licznik z 2 raz idzie. Opony z tyłu do wymiany, Brak kilku elementów takich jak lusterko czy wycieraczki, siłowniczki w drzwiach nie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Sąsiad mial takiego rabewerka na tej niskiej lapie ale 3.2 albo 3.6 m. Uprawial super ale na czystym polu, trochę slomy albo perzu i sie pchalo... Mam nawet zdjęcie w galerii jak jest uprawione przy sadzeniu ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

no ja też uprawiałem rabe fajnie to robi ale faktycznie zapycha się resztkami niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Jak się nie pojedzie to ciężko raczej ocenić. Zwlaszcza jak ciągnik za pisankę robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Thomas to nie dla mnie. Ja poluje na mfa 699 lub Landini 10000. A kupić coś muszę bo u nas z ludźmi, pozyczaniami i spółkami lepiej nie komentować... On Tobie przywiezie 3 rozrzutniki, a Ty jemu wozisz pół dnia. Tak jak teraz mamy z kuzynem, dwa dni koszenia jednorzędowką, później weź mu ubij, a on pożyczy nam ciągnik do ubijania ale sami sobie musimy bo on do pracy idzie. Interesy życia ja to już cholery dostaje...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was szybkie pytanie szukam pilnie przyczepy i tak nastawiłem się na hl 6011 tylko przeglądając ogłoszenia spotkałem się z dwoma typami takich przyczep i mam pytanie co sądzicie o tych przyczepach i który model jest lepszy ? 

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-wywrotka-hl6-hw6011-hl60-nie-thk5-hl8-d47-d50-CID757-IDnMpqQ.html#ef11d896e3

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-hw6011-hl6-ifa-ddr-nie-hw80-d47-thk-brandys-CID757-IDnXTn0.html#ef11d896e3

 

Ogólnie nie chodzi mi akurat o te przyczepy konkretnie tylko o to która jest lepsza czy ta z uszami od wywrotu pod ramą czy z tymi mocowanymi czołowo do ramy ? 

 

Opróżnij skrzynke PW. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szymon to ch...a folia, bo widziałem kilka negatywnych opinii. Poniżej 300 nic dobrego nie kupisz. Kupowałem ostatnie lata rani i mnie nie przekonała. Słaba folia, rwie się łatwo. W tym rok wracam do folii, którą kupiłem 3 lata temu i znajomego sprzedawcy. Manuli podobno ma dobre folie.

Luke chyba podobny Landi jak nie taki sam w okolicy wywozi drewno z lasu przyczepą. To chyba bliźniacza wersja mf w tym Twojego to powinieneś wiedzieć co i jak pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Thomas bardziej chodziło mi o to czy ktoś handlarza zna. Ogólnie wymalowany jak pisanka na święta, fotel nie oryginalny. W Landini jest inna skrzynia niż w mfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Poszukuję jakiś 5 bron 16tek. Macie jakieś linki do dobrych a niedrogich wykonań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki z AF robią brony na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Właśnie obawiam się czy taki agregat da radę ciągać MTZ bez przodka, dlatego pytam. Bo mam podobny 2,8m też w okolicy, z tym na pewno da sobie radę. Tylko nie wiem, jak sobie radzą te krótkie łapki na gliniastej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Klimek daj sobie spokój z ta talerzowka lepiej kup cos używanego ale nie to O.o robilem taka 3.15 i co chwile pekala, rama to z jeszcze jakos sie trzymala ale te profile co trzymają talerze i zmienia sie nimi kat talerzy to jak z miodu... Po dwóch latach użytkowania z 90 konnym ciągnikiem wszystko powyginane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Kol @ jahooo za chiny nie będzie MTZ z tym latał chociaż niektórzy mają "bardzo mocne MTZ-y" . Mam podobny szer 3,30 i MF 595 (88KM) na glinie ma co robić a druga sprawa że łatwo go zapchać nawet na czystym polu i pulchnym. Mój ma 62 łapki na tej szerokości a te na wysokich łapach połowę tego , tak że jest co ciągnąć i nad czym się denerwować ale efekt uprawy b.ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

Klimek daj sobie spokój z ta talerzowka lepiej kup cos używanego ale nie to O.o robilem taka 3.15 i co chwile pekala, rama to z jeszcze jakos sie trzymala ale te profile co trzymają talerze i zmienia sie nimi kat talerzy to jak z miodu... Po dwóch latach użytkowania z 90 konnym ciągnikiem wszystko powyginane

 

No dobra, ale co używanego? Wszystko co używane w podobnej cenie to ta sama konstrukcja tylko, że starsza i ze zużytymi elementami roboczymi... Z używanych nawet nie mogę znaleźć wersji z dwoma rzędami ciętych talerzy a dokupywać osobno średnio mi się uśmiecha. Polecasz coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Ja mam brone strumyk z nacinanymi talerzami. Raczej jej nie oszczędza i nic się z nią nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj