Polecane posty

PRIMO    8046

Chociaż fakt faktem szukam czegoś w stylu tego pierwszego od lewej z pierwszego zdjęcia. Na WOM i z taśmą.

Masz jakiś określony budżet na rozsiewacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Nie za wcześnie przypadkiem na kiszonke z QQ? Chyba kolby powinny troche dojrzeć/stwardnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

U mnie już niektórzy pola po kuku poorali jak paszy nie ma no to co robić , ale wg mnie kuku bez kolby to jak by dawać słome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Szukam ciągnika Renault 103.14, 103.54 w lubelskim w cenie do 35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

powodzenia, w tej cenie nowsza seria to obraz nędzy i rozpaczy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-super-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDnXruc.html#c6567cb7d2

 

ludzie powariowali chyba z tymi cenami, a mi sąsiad proponował swojego po cenie złomu bo kupił DF'a i mu nie potrzebny, chyba ze ktoś chce Bizona w niekoniecznie idealnym stanie wizualnym ale technicznym tip top to mogę dać numer i na pewno kupi taniej niż tego.

 

Dopiero wróciłem na forum po dłuższej przerwie ale zerknąłem na temat o pracach nocnych jak to sąsiedzi potrafią być upierdliwi ale ze 2-3 lata temu do mojej wioski przyjechała Pani z miasta no i oczywiście dzwoniła na Policje ze po nocach jeździmy itd itp, znamy się z naszymi Policjantami dosyć dobrze i chłopaki przyjeżdżali na pole i mówili ze dzwoniła ,,taka Pani ale wiecie pewnie kto i się skarży że za głośno" i mówią: ,, to my byliśmy, nie przeszkadzamy do zobaczenia, cześć !"

Hitem w tym wszystkim była historia jak ta sąsiadka przyszła do kolegi,że jego krowy dzwonią łańcuchami na łące o koryto z wodą i ona nie może przez to spać, kolega nie miał ani jednej sztuki bydła także ten... przyszła do mojego Ojca, ze to na pewno nasze krowy hałasują, tylko że my to owszem mamy krowy ale bez łańcuchów, a dwa że najbliższą łąkę od jej domu mamy w prostej linii jakieś 2 km i to tak mocno plus minus... załatwiliśmy ją najprostszą bronią, jej pies latał samopas po wsi i dosłownie każdy jak widział tego kundla to dzwonił na policje, od tamtego czasu wszyscy mamy spokój, raz,że policjanci wiedzieli jaka jest sytuacja, a dwa, że ,,Pani z miasta'' przeprosiła sąsiada o bezpodstawne oskarżania, szkoda,że do mnie nie dotarła, a miała tylko 20 metrów dalej... Wiecie czego najbardziej mi szkoda w tej sytuacji? Nie nas jako rolników, my potrafimy sobie poradzić, szkoda mi tylko Policjantów, ja nie mówię,że to jest cacy instytucja bo nie jest i pewnie każdy z nimi miał jakieś brzydkie doświadczenia tylko nie od tego oni są, nie od ganiania po polach,że Ci kombajn za głośno chodzi, nie od tego,że pies lata samopas po wsi. Moim zdaniem w pewnym momencie My jako społeczeństwo zatraciliśmy pewną granicę bo za PRL było tak,że nic Ci nie wolno a teraz stanie Janusz z Wąsem i on jest Panem sytuacji, Grażyna dzwoń po Policje. I nie mowy ze takie nastały czasy, sami nakręcamy tą spiralę jednak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Co do Bizonów. Już to nawet gdzieś pisałem ale znajomy sprzedał w tym roku niebieskiego za ok. 90tys zł. Ale tam gdzie poszedł nie zobaczy się żadnej zachodniej maszyny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

widać na zachodzie skończyły się już krzaki, z których można wyciągać te niby tanie u nas perełki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Ludzie różnie piszą. Trzeba obejrzeć. Znam kilka kombajnów z tamtych stron i niby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Będę musiał tam pojechać i obejrzeć.Na zdj wygląda dość dobrze.A co oznacza TX w nazwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    312

Mam w HL-ce lampy led, co prawda inne niz te z linków. W nocy wyglądają fajnie, w słoneczny dzień są praktycznie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj