Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

15936 odpowiedzi na ten temat

#12241 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3942 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 21:43

No właśnie w tych z zagranicy takie perełki bywają , zwłaszcza jak tam nie były rejestrowane . B)

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 11:24
  •  

#12242 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2968 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 21:45

sprawdź numer silnika i już... LF czy LD choc mój LD ma bebechy od LF i zrobiło sie 80KM

#12243 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 21:59

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te 37 tyś za 80-tkę i szybkiego znalezienia chętnych do kupna za 35 tyś. Po prostu ludzie Ci piszą że cena za wysoka to nagle mówisz że chętni są, w takim razie sprzedaj albo jeśli ogłoszenie było "żeby sprawdzić" to usuń bo już wiesz a tak to aby dajesz złudzenia " chętnym " że mogą kupić 80-tkę w tak okazyjnej cenie - proste ;-) Nie wiem, może źle zrobiłem kupując w tamtym roku Deutz Fahra DX6.10 87r. w miarę zadbany z nawiewami, nagrzewnicą, radiem fotelem pneumatycznym, pneumatyką 1/2 obwodową, jak na razie bez problemów za 35 tyś (inni których znam też kupowali ciągniki czy to renault, mf czy fendty za 35-40 tyś, nieco młodsze po 50) jak za tyle samo mógłbym mieć takiego Ursusa. Skoro za tyle i niewiele więcej można już znaleźć coś zachodniego w przyzwoitym stanie to na prawdę wątpię, zresztą nie tylko ja, że za tyle sprzedasz bo co? Ewentualne naprawy będą tańsze, co poza tym ? Sorry ale już dość się naoglądałem ogłoszeń ze starymi Ursusami, zetorami czy teraz też polskimi przyczepami d47 czy inne z cenami z kosmosu więc trochę mnie irytują takie stwierdzenia.

#12244 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:16

OKAZJA! :D

https://www.olx.pl/o...html#e7a418e59d

#12245 Share bochniak

bochniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:25

No co chcesz farba robi robotę  :)  popatrz po ile chodzą D47 czy inne ... ładny odblask i naklejka kupiec gwarantowany  :D

#12246 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:28

Taa, 6 ton ;-) Mi bardziej przypomina kaczuszkę z ewentualnie powiększoną kastą ale na pewno się mylę ;-) Na zdjęciach ładnie takie wyglądają ale jak jeździłem to niektóre miały blachę na spodzie 2-2,5mm a boki 1-1,25mm, nie mówię o tym sprzedawcy tylko przykładowo kilka z okolicy. Lepiej kupić coś taniego starego nawet bez burt i samemu lub zlecić zabudowę, wtedy wiesz co masz. Zresztą jak niektórzy za zardzewiałą D47 chcą po 10 tyś to co się dziwić ;-)

#12247 Share stempos1980

stempos1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 758 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:30

ten sanok to ote 7 8 tyś  za dużo bez papierów

#12248 Share bodzio1108

bodzio1108

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 468 postów
  • Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:37

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON @kedziorek przyjedź i pokaż mi chodź jedną malowaną część to pogadamy. Ale Was boli że grono ludzi woli tego starego ale zadbanego ursusa czy zetora od tego zachodniego złomostwa...
Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

#12249 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3942 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:43

Chmmm , Ja nawet bez oglądania mogę powiedzieć że był malowany od góry do dołu ..., bo czy widział ktoś by jakiś traktor opuszczał fabrykę bez malowania . :P :D

ZETOR TEAM

#12250 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 22:48

A tutaj rarytas, ciągnik wyceniony na tyle ile jest realnie wart. Zróbcie sobie zrzuty ekranu bo to wręcz niespotykane.

Można? Można! Brawa dla Pana Adama.

https://www.olx.pl/o...html#30ba264cbc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12251 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 23:47

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Za 35 tys nie kupisz fajnego MFa 3080. Chyba, że masz inną definicje słowa "fajny"

#12252 Share bochniak

bochniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:06

okazje to są na ciapkach https://www.olx.pl/o...html#f16ec8eade

#12253 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2181 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 00:34

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te 37 tyś za 80-tkę i szybkiego znalezienia chętnych do kupna za 35 tyś. Po prostu ludzie Ci piszą że cena za wysoka to nagle mówisz że chętni są, w takim razie sprzedaj albo jeśli ogłoszenie było "żeby sprawdzić" to usuń bo już wiesz a tak to aby dajesz złudzenia " chętnym " że mogą kupić 80-tkę w tak okazyjnej cenie - proste ;-) Nie wiem, może źle zrobiłem kupując w tamtym roku Deutz Fahra DX6.10 87r. w miarę zadbany z nawiewami, nagrzewnicą, radiem fotelem pneumatycznym, pneumatyką 1/2 obwodową, jak na razie bez problemów za 35 tyś (inni których znam też kupowali ciągniki czy to renault, mf czy fendty za 35-40 tyś, nieco młodsze po 50) jak za tyle samo mógłbym mieć takiego Ursusa. Skoro za tyle i niewiele więcej można już znaleźć coś zachodniego w przyzwoitym stanie to na prawdę wątpię, zresztą nie tylko ja, że za tyle sprzedasz bo co? Ewentualne naprawy będą tańsze, co poza tym ? Sorry ale już dość się naoglądałem ogłoszeń ze starymi Ursusami, zetorami czy teraz też polskimi przyczepami d47 czy inne z cenami z kosmosu więc trochę mnie irytują takie stwierdzenia.

Zgadza się :) W 2015 kupiłem zamiast Zetora 8145 Renówkę i nie mam zamiaru więcej wracać do Ursusa czy Zetora... Ale niektórym się nie przetłumaczy i koniec a w szczególności z takim opisem w profilu:

Zainteresowania:Bydło mleczne -wszystko co związane jest z tą dziedziną.<br />Maszyny i sprzęt rolniczy -nowinki techniczne, stare polskie Ursusy, Zetory.<br />BMW serii 3:)))

Z resztą kolega bodzio ma ogłoszenia z zaporowymi cenami np. :

https://www.olx.pl/o...html#fb5fc9d309

Edytowany przez Luke16, 17 styczeń 2017 - 00:41.

#12254 Share marcinurban

marcinurban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 07:57

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Cena tego JD jest jeszcze bardziej śmieszna niż 80-ki, zaraz pewnie się dowiemy że już sprzedany

#12255 Share FROG1979

FROG1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 09:51

Miośnik Ursusa wyda każdą kasę na Ursusa, miłośnik jJohna na Johna, Zetora na Zetora, itd. Taka nasza ułańska fantazja lub inne słowo na "F". - Fanatycy. 

#12256 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4114 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 11:10

nie raz już pisałem że głupich w tym kraju nie brakuje, dzięki nim mamy ceny jakie mamy i za starego grata czasem trzeba przepłacić  <_<

Polska B

#12257 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 987 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 13:17

Jak sprowadzany  z zagranicy, to raczej ciężko, bo przepisują dane ze starego dowodu. Da si wprawdzie źle wpisać KW zamiast KM, ale od tego ciągnikowi siły nie przybywa

62KW to 84KM, może komuś się jednostki pomyliły

mylisz sie :P Mój Ford ma ok 63KM, a w dowodzie ma coś koło 80KM, bo tak mi wpisał przy rejestracji... Wg jego jakichs tam danych, ten model ma właśnie ok 80KM i tak wpisał. Nie wiem, czy model pomylił, czy co, ale tak już zostało :P

#12258 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 13:25

Wyraźnie napisałem, że komus się mogły jednostki pomylic, w jednych dowodach jest moc w KW (większość) ale sa tez takie , gdzie podają w KM lub BHP

#12259 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 14:20

No to powiem Wam szczerze ze dzisiaj gościu był oglądać i za 35 jest gotów ją brać...

. taa chyba w kakao :-) takie brednie to w sobote po 22 godzinie jak ktos pijany a nie na trzezwo,czlowieku kto da 35 za c385a? a cena tego johna to juz calkiem z krainy deszczowcow. za 6420 z 2002 full z tuzem lalka ,ledwo wziolem 98tys zl . zejdz na ziemie bo sie osmieszasz z takimi cenami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12260 Share rafalrafal

rafalrafal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 17 styczeń 2017 - 14:25

https://www.olx.pl/o...b96e9e;promoted  czy ktoś oglądał tego casa i powie czemu wygląda jak case 885xl i ma jego pulpit a biegi jak w 4230. składany z dwóch czy co?