Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KlimekPL    792

Chciałbym tego ursusa zobaczyć w akcji "odpicujemy ci ursusa" to top agrar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a skąd kolega??? bo do Młodzieszyna to i ja mam rzut beretem, no może z dwa rzuty

znaczy się będzie flaszka za załatwienie?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

http://olx.pl/oferta/przyczepa-czarnabialst-lad-7-8ton-st-bdb-1-wl-oryginal-polecam-CID757-ID8T19w.html#8bcb3bbcda;promoted sprzedający mówi że ma w papierach przyczepa ładownosci 5,2 tony ale założone są wieksze koła i że jest teraz 7t. Miał ktoś podobną przyczepe? da rade tym wozić i wywracac 7 ton bez problemu? Wiem ze były z czarnej białostockiej przyczepy 6 i 8 t ale wątpie że różniły sie tylko kołami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

ramę ma porządną koła też kolega do 4t założył drugie boki a nawet kół nie zmieniał i też hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

http://olx.pl/oferta/przyczepa-czarnabialst-lad-7-8ton-st-bdb-1-wl-oryginal-polecam-CID757-ID8T19w.html#8bcb3bbcda;promoted sprzedający mówi że ma w papierach przyczepa ładownosci 5,2 tony ale założone są wieksze koła i że jest teraz 7t. Miał ktoś podobną przyczepe? da rade tym wozić i wywracac 7 ton bez problemu? Wiem ze były z czarnej białostockiej przyczepy 6 i 8 t ale wątpie że różniły sie tylko kołami....

 

 

U nas ITD już się wzięła za rolników i poważyła kilka przyczep z nadstawkami także popłacili spore mandaty bo za każdą tonę przekroczoną po 500zł. Mam znajomego co na hl8 ładuje 12ton (sprawdzone) także 4x500= 2000zł.

Także polecam przeładowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Wiata dosyć ładna, ale taką wiatę sam zrobisz za połowę ceny. Budowa wiaty jest prosta, tym bardziej takiej małej. Ja bym wolał samemu sobie zrobić, taniej, będę miał pewność co do wykonania i satysfakcję że zrobiło się coś samemu. Wiata dobra, ale ja bym takiej nie kupił, jak już to bym sobie sam zrobił. Jak chcesz to kup, wygląda ładnie, jak jest dobra konstrukcja(odpowiednio dopasowany profil) to warto się nad taką zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś znajomy chciał robić garaż blaszak na samochód. Jak podliczyliśmy koszt materiałów i porównaliśmy z tym co sprzedają na aukcjach to ni jak nie opłacało się robić samodzielnie. Podlicz sobie orientacyjny koszt materiałów i wtedy będziesz wiedział. Tu w cenie masz jeszcze montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

To mój ciągnik... Akurat fakt jest taki że nie mam kompletnie ostatnio czasu na nic tym bardziej ojciec nie dawno był na jednej operacji a za niedługo idzie na drugą. Dlatego taki jest wystawiony jaki jest... Wolałem kupić gotową Renate z przodem bo C-362 nie mam czasu zrobić, a 3 ciągniki raczej mi potrzebne nie będą... A jeszcze muszę kupić siewnik 2,5m i kasa mi się przyda... 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

tak jak już pisałem-ciągnik należy do użytkownika Luke16, lub też jak kto woli jego brata Dami9908, można przecież napisać do nich, i zobaczyć u nich wcześniejsze zdjęcia tego ciągnika

a co do stwierdzenia że ktoś nie ma 2 tygodni wolnego czasu, powiedz kolego kto go ma tyle, chyba tylko ci którzy stoją cały dzień pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Z ta wiatą to zależy jak liczyliście koszta, bo mi wychodzi tak ok połowa ceny tej firmy. Jak ktoś ma trochę znajomości to całkiem tanio można taką wiatę postawić. Ale jak chcesz wszystko kupować ze sklepów i jeszcze spawacza wynająć to lepiej kupić gotową, koszta podobne, a roboty nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

bratrolnika ale wiesz co chyba skończy się że ją pomaluje choćby najtańszą farbą ze sklepu budowlanego... Przyjedzie klient i "o Panie trzeba pomalować" albo "czy jest resztę części? " albo "gdzie jest miękki przód?" czy "Panie ja taką w idealnym stanie to miałem okazje za 12 tys zł kupić" - moja odpowiedź najczęściej kończy się na pytaniu to dlaczego Pan nie kupił? i nagle cisza. Potwierdza się teoria że ludzie kupują oczami, nie umieją czytać ze zrozumieniem, albo oczekują od ciągnika z lat 80tych "nówki sztuki". W tym momencie na olx najtańsza C-362 oprócz mojej jest za 15200... z tego linku http://olx.pl/oferta/ursus-c-362-wersja-eksportowa-polecam-CID757-ID8Jgyd.html#7977058ca9

 

Niedługo będę o kupujących książkę napisać i tyczy się to nie tylko ciągnika ale innych maszyn czy samochodów... :D :D :D Nie zapomnę jak kiedyś ktoś mi przerysował bok w aucie zrobiłem zdjęcia i pojechałem do lakiernika. Chciałem później to auto sprzedać i przyjeżdżali "pacjenci" z czujnikami lakieru i każdy "o Panie tutaj to dzwon był" pokazuje zdjęcia że było obtarte a facet do mnie że mam zdjęcia ale innego auta... Czego to ludzie nie wymyślą a niektórym to najlepiej dopłacić żeby wzięli ... 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

powiem Ci że rozsądnie cenisz, ale większość woli mieć ładnego i odmalowanego trupa niż kupić nieco gorszy wizualnie, ale sprawny technicznie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792

No bo zawsze największym problemem ludzi jest to, co sąsiad powie, więc trzeba kupić ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj