Polecane posty

PRIMO    8046

Folia moja. A reszta jak pisze pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Może to tylko sąsiedzka pomoc. Straci sąsiada to i starci to kasę nie ma kija, trzeba brać kasę i co się zarobi inwestować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

Ja za zwinięcie, owinięcie i zwózkę biorę po 44zł od sztuki i klienta nic nie obchodzi musi tylko pograbić, a robię jak dla siebie nie jak niektórzy na sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To taniocha bo ja za full opcję biorę po 55-60 zeta za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie chyba już wystarczy. Przejdźcie do drugiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie wiem czy się śmiać czy płakać :huh: . Boże miej litość dla sprzedającego jak i kupującego.

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Panowie to ja jeszcze na koniec dorzuce coś od siebie. Nie wiem kto tak drogo bierze.
Ja wczoraj robiłem u siebie kiszonke to gościu zestawem zetor 7011 i sipma farma II za za zrobienie balota z jego sznurkiem bierze 8 zł a z jego siatką 10zł i pierwsze sie zdecydowałem na fole i chyba warto.
Kładłem w worki ale jeśli dobrze pamiętam z zeszłego roku to za owijanie z moją folią brał 5zł

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

k**wa siatką nie folią, już poprawione.
Co tu rozumieć?
Jego sznurek 8 zł za balota, jego siatka 10 zł za balota.
A w zeszłym roku brał 5 zł za owijanie moją folią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

:>

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

k**wa siatką nie folią, już poprawione.

Co tu rozumieć?

Jego sznurek 8 zł za balota, jego siatka 10 zł za balota.

A w zeszłym roku brał 5 zł za owijanie moją folią.

toć to w cenie kosztów. Chyba że miałeś z 500bel to się opyla. daj mi namiary na takich ludzi to pi***e, sprzedaje swoją prasę niech ludzie mi prasują... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszczu90    1

Daj znać o co chodziło i co to za maszyna... :)

Wstępne oględziny zrobione. Z tym bez sprzęgła to chodziło o to że rewers nie potrzebuje sprzęgła. Stan wizualny jak na ten przebieg to taki średni :/ . Dużo rdzy na ładowaczu i felgach, ai jak się gazu dało to puszczał taki białawy dym (co może być tego skutkiem ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Po to się bierze auto w leasing, aby nie stało, tylko zarabiało na siebie. 470 tys km w  prawie trzy lata - tez mi wynik na busa . Swoim prywatnym autem potrafię zrobić 60-70 tys km w rok i raczej nie schodzę poniżej 40 tys km/rok a w sumie niewiele jeżdżę. Jak się ciągał z ludźmi i towarem za granicę, to jest w stanie zrobić ze 2 tys km na dobę przy 2 kierowcach.

Najsmutniejsze jest to, że osobówki z zachodu też mają takie albo i wyższe przebiegi, tylko teraz kręci się je za granica przed pierwszym przeglądem w kraju.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Mirek handlarz go weźmie, urwie jedno zero z przebiegu, i przyszły właściciel będzie zadowolony ze ma ładne auto i nie zjechane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

toć to w cenie kosztów. Chyba że miałeś z 500bel to się opyla. daj mi namiary na takich ludzi to pi***e, sprzedaje swoją prasę niech ludzie mi prasują...

A gdzie tam, 10 porządnie dobitych bel. Liczyłem na 13-15 ale dobre i tyle. Zawsze po tyle bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Wstępne oględziny zrobione. Z tym bez sprzęgła to chodziło o to że rewers nie potrzebuje sprzęgła. Stan wizualny jak na ten przebieg to taki średni :/ . Dużo rdzy na ładowaczu i felgach, ai jak się gazu dało to puszczał taki białawy dym (co może być tego skutkiem ?).

Uszczelka pod głowicą lub pęknięta tulei/głowica ale nie przesadzał bym ... :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj