Polecane posty

pawel885    2279

Nie kupił bym ciągnika sprowadzonego użytkowanego 10 lat w PL - powód? Coś się szykuje grubszego do naprawy...A jak siadła np pompka paliwowa to założyli od 60-tki bo pasuje i siądzie za rok. 80% znajomych tak sprzedaje, natłukli 5 tys h, zaczyna brać olej albo biegi zaczną wyskakiwać itp . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Psuć może nie ale części eksploatacyjne kiedyś trzeba wymienić a każdy kombinuje i zakłada aby tańsze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy mierzy własną miarą B) . Co komu po tańszych częściach i częstszych naprawach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja tam wolę od Hansa kupić z aktualnym TUV-em. Sam mam 2 sprowadzone ciągniki . Kto w PL stosuje np do mf-a z 82r filtry i oleje od Korbanka ? A tam to nic nadzwyczajnego 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Warto? Do mniejszych ciągników jak znalazł, z nożami:

 

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-samozbierajaca-wieruszow--nr41115467

Dla ciekawskich- Ojciec josef'a mengele (tak tego) jest założycielem tej fabryki. A znam takich patriotów co godzinami chcą dyskutować o II WŚ a mając to świadomość zachwalają swoją mengelke

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja do fiata z 77 roku lalem oryginał mobila dedykowany do tego ciągnika tak jak i do reszty maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Kupować oleje od Korbanka to chyba dla zasady "kto bogatemu zabroni", przecie to zwykły Fusch, korbanki tylko swoją pozłacaną naklejkę przywalają. W handlu można kupić sporo taniej oryginał Fuscha niż u dealerów, ja zamawiałem Agrifarm MOT 50zł taniej na bańce 20l, niż w Agro-Eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od czego , od czego ? Od "Cyklopa" :ph34r: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26
Dnia 22.06.2017 o 12:49, lukasz222 napisał:

Kupować oleje od Korbanka to chyba dla zasady "kto bogatemu zabroni", przecie to zwykły Fusch, korbanki tylko swoją pozłacaną naklejkę przywalają. W handlu można kupić sporo taniej oryginał Fuscha niż u dealerów, ja zamawiałem Agrifarm MOT 50zł taniej na bańce 20l, niż w Agro-Eko

 

Edytowano przez damo
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

masz  racje  aczkolwiek u mnie  oleje tylko z totala  półsyntetyk w  beczce 208 litrów   wychodzi ok 14 zł /l  tak  samo smar dobry przemysłowy do łożysk  ceran hv ok  700  zł 18kg  

Ja tam chwalę sobie nasze Polskie smary Veco. I weź teraz np kombajn 20 lat użytkowany na dobrym smarze i 10 lat na najtańszym ŁT.... Pomijając koszty - po dniu pracy na łt łożyska masz praktycznie bez smaru i machasz towotnicą pół godz a z wiadra ubyyywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kosiarka ma 8 lat i kosiła rzekomo 7 ha rocznie? Przy 4 pokosach dawałoby to ok 220 ha a zużycie jak po 2500 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee , tam - przesadzasz . Posłuchaj tylko w tv jak to różni profesorowie i inni tacy włanczają coś , to zobaczysz że wieś wcale nie odbiega od normy . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Cebulak daje ogłoszenie - sprzedam używany filtr paliwa do passata, sprawny cena 10zł (nowy 20!!!)  To taki Janusz w skarpetkach i sandałach, jeżdżący passatem B5, żyje wraz z rodziną z darów mopsu , a pieniądze zarobione na fuchach odkłada na passata B6,  wyjazd z żoną , córką Dżesiką, synem Brajanem nad Bałtyk i uprawia tam parawaning....  Koniecznie potrzebne jest stałe foto-sprawozdanie na facebooku . 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

I tu ciebie zaskoczę, bo z moich maszyn najbardziej zadowolony jestem z tych które tak wyglądają. Czyli nie są czyszczone do napraw tylko pole i garaż. A że siłownik cieknie to wielki problem...

i miał 7 swojego a 100 dzierżnawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj