Polecane posty

AdeXZet    151

Potwierdzam tego gościa z zamościa omijać szeroko, byłem rok temu w tamtej okolicy to i tam zajechałem i oglądałem 7211, podobno był tylko silnik po remoncie ale podczas gadki wyszło że do skrzyni było zaglądane, a podczas jazdy próbnej nie można było w kabinie wysiedzieć tak most wył. Więc jedyne co ten gość ma dobre to ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Dobre ceny, chyba dla niego dobre, nawet u nas w okolicy ceny mniejsze, a w centralnej Polsce to zawsze wszystko było i jest droższe niż gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan94    6

Jak zainteresowałem się i dzwoniłem powiedział ,że on nikomu prezentu robił nie będzie 5 stów puści na całości. Jak bym miał czas zajrzał bym co to jest. A szukać coś przymierzam się nie wiem jak to będzie 82SA robi na co dzień a też przydało by się coś mniejszego z ładowaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Już nieraz była mowa że  np przyczepy  i różne  drobne sprzety  , najdroższe na Lubelszczyźnie  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Wszystkie ciągniki tego gościa omijać szerokim łukiem.

 

46500 zl za zetora 7711. Za tyle kasy to chyba pozlacany by musial byc zeby nie omijac go szerokim lukiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Za 65 tys zl znajomy miał mf 4255 z ladowaczem 2002 rok na rewersie eh. W stanie ori jedyne co bylo slabe to przednie opony i byl o niebo lepszy niż ten ursus 4514 mimo ze mechanicznie cos tam podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Już nieraz była mowa że np przyczepy i różne drobne sprzety , najdroższe na Lubelszczyźnie

prawda, pamiętam ze przy żeby to u was najdroższe, może źle się wyraziłem, na zachodzie i południu PL jest taniej niż u nas w centrum, i to dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

jak by nawet ten ursus ale cena kosmiczna bo za tą kase to coś zachodniego kupisza co do cen to w centrum ceny też niektóre są z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan94    6

To za ile on to kupi? przy okazji zapytałem o 5314 powiedział ,że silnik i pompa wom robiona była. A co jest naprawdę to wychodzi w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

handlarz to jedzie i kupuje jak najtaniej a przecież sa ludzie puszcza handlażowi za marne grosze byle się tego pozbyć bo normalnie nie chce mu się sprzedawać bo długo by stał

Edytowano przez stempos1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

To za ile on to kupi? przy okazji zapytałem o 5314 powiedział ,że silnik i pompa wom robiona była. A co jest naprawdę to wychodzi w robocie.

 

kilka lat wstecz kupiłem zetora 7745 i ten handlarz dawał gościowi kilka dni wcześniej 30 dychy max ale był troche zaniedbany ale przy -10 palił od strzała i go wziołem za 35 koła tak więc jak coś opyli to z 10 zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek538    15

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7048-wspomaganie-CID757-IDjrkJY.html#dc6f9caa69 spotkał się ktoś z takim modelem i jak z częściami, czy warto go brać za 18,5 tyś. ?

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7048a-perkins-CID757-IDmKsGk.html#79aa24c411

Podobno silnik perkinsa w tym zetorze siedzi więc części powinny być tył zetorowski więc części też będą ale pewnie ostro jest zajechany  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

"Chyba wolałbym już mtz'a"
Dobreee... xD Nie wiedziałem że można soleć to coś. Serio już lepiej c385 albo forszraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkady12    18

forsz dobry ale nie zgrabny a widzę że kolega szuka z turem i przednim,może mtz to nie cud ale części dostępne niedrogie w każdej agromie a tu już może być problem taki jak z importowanym fergusonem dobry ale części nie wszędzie dostępne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Przeciez ten lambo to to samo co hurliman same a części do silnika od deutza. Jak wszystko ssprawne to lepszy niż ko.unistyczne wynalazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj