Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mate12345    27

ale za tą cenę chyba warto 3 stroną wywrotkę? to jaka może być ta przyczepa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie podobają mi się burty w niej, prosta blacha i tylko 4 zawiasy - pognie się, pourywa moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zawiasy dołożyć  to żaden koszt , moim  zdaniem  ta  rama  nie  jest przystosowana  do  1  siłownika  i tu jest problem 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

No jest koło zbuczyna tego wszystkiego ale teraz jest tam więcej ,,nowszego" sprzętu niż kiedyś na zachodzie wymieniają na nowe a tu przywożą kilkuletnie  zależy kto czego szuka jak będziesz chciał to mam tel do tego gościa z tego szrotu co jeżdżę po części bo on tam dojeżdża może warto zobaczyć przy okazji jak będziesz bo stało tam parę na sprzedaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dać blisko 5 tyś. za taki rozsiewacz? Może i wysiejesz wapno, ale też będzie problem. Kiedyś siałem workowane, niby granulowane i się zasklepiało. Trzeba było co chwilę kijem " dziobać". Sam na wiosnę muszę coś kupić, bo mam dość kosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No jest koło zbuczyna tego wszystkiego ale teraz jest tam więcej ,,nowszego" sprzętu niż kiedyś na zachodzie wymieniają na nowe a tu przywożą kilkuletnie  zależy kto czego szuka jak będziesz chciał to mam tel do tego gościa z tego szrotu co jeżdżę po części bo on tam dojeżdża może warto zobaczyć przy okazji jak będziesz bo stało tam parę na sprzedaż 

 

O to możesz podesłać numer tu czy na PW. Zorientuję się czy nie będzie miał czegoś co mnie zaciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

kupować nie chcę bo mam taki jedno tarczowy wapno posieje ale to granulowane z worka o mielonej skale to powiem tak jak suche to szło a wilgotne to nie tyle co zalepiało tylko zbiornik w stożęk i się klinowało i nie chciało opadać


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

taką przyczepką to wstyd się pokazać


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Alfaholik skąd ty masz te ceny kultywatorów? Ja wczoraj kupiłem oryginalnego unia grudziądz 2,7m 18 cynków(szerokie) z wałkiem rocznik 1984 mało używany, stan idealny, brakuje tylko jednego znaczka(tego ostrzegawczego), pazury-jedna strona zryta, a druga nie przekładana, od pierwszego właściciela, używał go kilka lat bo potem miał lepsze sprzęty, za 700 i powiedział że da mi jeszcze opryskiwacz termit w opłakanym stanie za darmo.

Potem stwierdził że chociaż 50 zł za ten opryskiwacz mam mu dać, i się zastanawiam czy warto go wziąć za 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Powyżej 1000 zł to nikt normalny nie zapłaci za kultywator, ja dałem 2500zł za agregat 3m z przednim wałkiem wyrównującym i dwoma tylnymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

600 zl dalem niedawno za takiego i wydawalo mi sie ze przeplacilem ze 100  :P . troche go przerobilem ,zaden nowy za 3 tys mu nie podskoczy i niejednego jeszcze przezyje.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

A ja taki opryskiwacz miałem dostać za darmo, ale po kilku godzinach powiedział że chociaż 50 zł mam mu dać, ale zobaczę jak z nim pogadam bo jadę po niego po lejka za 50zł, a ten opryskiwacz to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj