Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9205

wyczyściłem skrzynkę odbiorczą, trochę się tego nazbierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A takiego nawiewu nie kupisz na pierwszym lepszym szrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26
Napisano (edytowany)

xD

 

Edytowano przez damo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Chwyci ją ktoś do odśnieżania, szczelna kabina i świecące światła wystarczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

odbudowa może i mu wyszła dobrze ale cena to już kosmiczna i aż niedobrze się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toć to chyba nófka. Jeszcze folię ma na siedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Chwyci ją ktoś do odśnieżania, szczelna kabina i świecące światła wystarczą 

 

nie chwyci, teraz wiele osób ma pługi do śniegu na nowych dużych ciągnikach, a taką popierdółką to co najwyżej chodniki odśnieżać

przy odśnieżaniu przy halach magazynowych czy marketach liczy się wydajność, że jak ci śnieg o 2 w nocy spadnie, to o 6 rano musi być czysty plac, a nie że papajem 3 dni będzie ten śnieg przepychał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znam gościa co odśnieża na stolicy i właśnie ma kilka 30-stek - stare strucle z nowymi kabinami, oponami i lampami. Ogarnia parkingi przy galeriach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

może jakieś małe obiekty, u nas na dużych obiektach logistycznych najmniejszym ciągnikiem jest Kubota 7060 czy jakoś tak, i to też raczej do lekkich zadań, większe place ogarnia zetor 8011, jakiś Same 110KM i Fastrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Na każdym obiekcie ma ciągnik w gotowości nie traci czasu na latanie po zatłoczonym mieście tylko wysyła człowieka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

ja wypisałem ciągniki działające na jednym obiekcie, na którym pracuję

ale do odśnieżania jest kilkanaście hektarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Szukam przyczepy samozbierającej na dobrych kołach, długiej 6m i więcej w woj. Lubelskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jakie to są dla Ciebie dobre koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie szukam jakiegoś rozsiewacza dwutalerzowego  na około 12 ha, interesuje mnie szeroki rozsiew aby było w ścieżki technologiczne  oraz szybki rozsiew około 500 kg żeby wlazło do niego co polecacie, jak z eksplatacją, dołożyć i kupić amazonke czy rauch prosiłbym o wypowiedzenie się właścicieli i darowanie sobie komentarzy w stylu na tyle ha to lejkiem obskoczysz:)https://www.olx.pl/oferta/rauch-zsa-800-kuhn-amazone-rozsiewacz-nawozow-CID757-IDlZr8Y.html#f785d3b8bb

https://www.otomoto.pl/oferta/bogballe-rozsiewacz-do-nawozu-ID6yNxwn.html#xtor=SEC-8

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-amazone-zaf-604-f-kos-CID757-IDlPMzI.html#f785d3b8bb

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-rauch-zsb-900-nadstawka-CID757-IDkqpcK.html#f785d3b8bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj