Polecane posty

izydor6280    1154

za sztywną trochę przegiął, za 5-5.5tys. można by myśleć nad zakupem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Młody chłopak.handluje od nie dawna. Traktory sprowadzane są z holandii, nie picowane. Jak przyjechały tak sprzedaje, nie wciska kitów ze dziadek do kościoła jeździł. Transport tez jest w stanie zorganizować w niezłych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Bo nie mam produkcji zwierzęcej i nie zbieram słomy, wszystko zostaje na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

A sprasować i sprzedać? w moich stronach bele ok 60zł (pow. Kolno) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Szkoda zachodu i materii organicznej . Bez nawożenia obornikiem taka taktyka prowadzi do szybkiego wyjałowienia gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

co do owijarki to jest ona na hydraulikę ciągnika i jest sterowana z ciągnika poprzez 4 dźwignie, co do tabliczki też się zdziwiłem że są nabite obroty wom, może w opcji kiedyś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szkoda zachodu i materii organicznej . Bez nawożenia obornikiem taka taktyka prowadzi do szybkiego wyjałowienia gleby.

U nas krowiarze są tak rządni słomy że ludzie pożyczają im słomę w dosłownym tego słowa znaczeniu - oni ścielą nią i oddają w formie obornika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

U mnie na wsi jest jeden hodowca krów, ma coś około 30 sztuk. W sąsiedniej wsi też jeden. Więcej w okolicy hodowców koni i sztuk koni, niż krów czy świń.

Z wieprzowiną jak za okupacji - pełna konspiracja, ludzie w stodołach pod słomą chowają. Do tego doszło.

A pomysł niezły, tylko nie ma go u mnie z kim zrealizować.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

wszystko zależy od regionu ,u nas też na slome jest popyt ,większość bydło hoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

jak by ktoś chciał ,to mam na sprzedaz obrotnicę z słupem i rozdzielaczem od czeskiego ładowacza ,nadajacą sie pod adaptacje do przyczepy lesnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235

Z moich stron to gdzieś słomę wywożą. Codziennie widzę po kilka TIR-ów z rolkami albo dużymi kostkami jak gonią w stronę Wa-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Z moich stron to gdzieś słomę wywożą. Codziennie widzę po kilka TIR-ów z rolkami albo dużymi kostkami jak gonią w stronę Wa-wy

Wiozą na Podlasie,  tam jest słomiaste eldorado - słoma droższa od siana... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Wiozą na Podlasie, tam jest słomiaste eldorado - słoma droższa od siana...

Dokładnie, a spróbuj zostawić belki że słomą na polu na noc, rano nic nie będziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-sanok-d-46b-wywrotka-CID757-IDk7zqo.html#c5759b7353 były D-46 wywrotki??? bo wygląda na oryginał, ale na 2 strony gibana???

https://www.olx.pl/oferta/fendt-farmer-108ls-tur-lyzka-CID757-IDk7DGo.html#c5759b7353 trup nie trup, ważne że Fendt to i cenić trzeba

 

nie było, bo i po co skoro 47 robili 3w


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj