Polecane posty

jahooo    9191

Konedata pokazuje dane ciągników na rynek fiński, czyli nasze ursusy zazwyczaj na kołach R38 i z grubym dachem, a krajowe blacha i mniejsze koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Rozmiar kół  tez  jest podany  i  np  przy  serii 912 -1614  tylko  przy  1614   koła  sa  38 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

Ale 902 już 18,4x34 a nasze krajowe zwykle jeździły na 16,9x34, to juz parę cm różnicy. Pozostaje jeszcze kwestia poduszek pod kabiną, czy nie były jakieś "inne" ?

A czy nie było też tak, że koła c-385 były zamienne z bizonem 18,4x30 w pierwszych seriach ?

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Nie sprzedaje. Zgłosiłem to ogłoszenie... Dzięki za link Izydor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

Albo zdjął ogłoszenie - często tak robi - zmiana telefonu, miejscowości, nazwy itp. Nawet się przeniósł z placem w inne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Nie straszcie bo zdaje się Rolnik1973 kupił tam swojego no ale narazie tuninguje więc nic nie leci ;)

https://www.olx.pl/oferta/ursus-5314-4514-zetor-mf-jak-nowy-ursus-CID757-IDips31.html#ab68111175 mój to tak ładnie nie wyglądał jak z fabryki wychodził tylko po co komu było zakładać nowe opony przy tak małym przebiegu... asfalt orał czy jak

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Rolnik chyba  tam nie kupił , pisał  w innym temacie że  z  białostockiego /podlaskiego 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172678-dow%C3%B3d-rejestracyjny-nietypowy-wpis-w-andonacjach-urzedowych/?do=findComment&comment=2046013

 

U  tego  gostka  z  Zamoscia czasem  jest coś  ciekawego  do kupienia, nie jest  tak że  same  szroty   - tylko  ceny  powalają 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

heeh to przerejestrowywać go narazie nie chce, ale deskę rozdzielczą już mu pociął.... i kto za tym nadąży :P to on liczy, że jeszcze go zwróci jak mu się na wiosnę nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  wiem  nawet  co on kupił , pociął  deskę?  jak?  dlaczego? po  co? 

Co planuje  - to  tym  bardziej  nikt nie  nadąża  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oni tam nie malują. Jak to rolnik określił, silnik, most są odświerzone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupił u niego , ale miał miernik lakieru , a deskę przerabia bo lubi jak jest dużo elektryki - tak w stylu "germańskich" . :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj