Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

15943 odpowiedzi na ten temat

#10361 Share cashpoint

cashpoint

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:snapchat: lysyaniol45

Napisany 21 październik 2016 - 23:03

Raczej właściciela ten sam... Ale to nie jest sprzedawany ciągnik... Lecz patrząc na filmiki na youtube to raczej lekko to te Farmtracki nie mają... :/

ciągnik nie ten sam lecz właściciel cham,nikt tu nikogo nie pietnuje ale skoro chłopak na każde zdanie rzuca się jak poparzony to chyba o czymś świadczy, i o maszynie i o człowieku...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 00:32
  •  

#10362 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 22 październik 2016 - 01:28

Też się tym pocieszam, że na wszystko kiedyś kupiec się znajdzie ale póki co na mojego bizona nawet zainteresowanie nie ma

A na ile go wyceniasz?

#10363 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów

Napisany 22 październik 2016 - 07:41

Akurat własciciela Farmtraca nikt osobiscie nie atakował, a skoro się ujawnił, to zamiast obszczekiwać wszystkich, mógł opisać historię ciągnika, parę słów czemu sprzedaje itp. W merytorycznej dyskusji miałby szansę obronić cenę, a tak, to rylko pyskówka, bo pewnie nie ma argumentów. Może i znalazłby się chętny na wiarygodny sprzęt, ale na to trzeba sobie zapracować, a nie tylko "nie podoba się, nie kupuj". To już nie te czasy że po byle g.... ustawiała się kolejka chętnych.

#10364 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3061 postów

Napisany 22 październik 2016 - 07:54

Po co mam przepisywać to co w ogłoszeniu pisze ?

Cena katalogowa nowego ciągnika w obecnej konfiguracji bez żadnego upustu - 137 415zł + 18 000 zł brutto ładowacz = 155 415 zł - przypominam cena katalogowa bez upustu. Czy jeszcze coś ?

Cena samego ciągnika to jest 121.758 zł

-Obciążniki tylne 1292zł

-szerokie koła 2448zł

-Haki CBM 855zł

-Zaczep przesuwny 1292zł

-Klimatyzacja 5720zł

-Grzałka bloku silnika 500zł

-Lampa błyskowa 234zł

-Radio 610zł

-Fotel pneumatyczny Grammer 2706zł

Edytowany przez Ursusc385, 22 październik 2016 - 08:08.

#10365 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów

Napisany 22 październik 2016 - 08:58

https://www.rolnicy....ysekcyjny,11482

rocznik 2016

#10366 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2655 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 22 październik 2016 - 10:04

A na ile go wyceniasz?

W ogłoszeniu 28 500 do negocjacji. Ostatecznie za 26 pójdzie i przed żniwami by poszedł ale wtedy jeszcze wierzyłem, że sprzęt w cenie to ponad 30 chciałem. 

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#10367 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3061 postów

Napisany 22 październik 2016 - 10:53

119 000 zł NETTO x 1.23 = 146 370 zł BRUTTO + Obciążniki tylne 1292zł + zaczep przesuwny 1292zł + fotel GRAMMERA 2706zł + grzałka silnika 500zł + amortyzator do tura chyba też 500zł = 152 660 zł

Czekam dalej bo póki co chcecie zaimponować, a wasza wiedza o tych ciągnikach to totalne DNO :)

#10368 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów

Napisany 22 październik 2016 - 11:10

Kolego, my to rozumiemy, że wydałes tyle kasy. Rozumiemy tez, że pewnie wziąłeś dopłaty z PROW i odliczyłeś VAT, więc już tak pięknie nie jest, jak opisujesz. Ktoś, kto kupi od ciebie ten ciągnik, ma prawie kilkuletnią maszynę chińskiej produkcji, nie dostanie dofinansowania, co najwyżej odliczy VAT.

Farmtrac to głównie technologia lat 70-tych, większość to licencje FORD-a z ciągników serii 2/3/4/5000, czyli porównywalne rozwiązania co w MTZ serii 820.

Za cenę, jaką chcesz wziąć, można kupić nowy Ursus C-380, bez ładowacza  i stawać się o dofinansowanie z PROW.

To nie są zarzuty, tylko stwierdzenie pewnych faktów ekonomicznych. Podsumowując, pod względem ekonomicznym, twoja oferta jest mało atrakcyjna. A zgrywając cwaniaczka na forum jeszcze bardziej zniechęcasz potencjalnych chętnych. Bo ja wierzę, że ciągnik może być "wypasiony", zadbany i od pierwszego właściciela, tylko jakoś nie widzę tej pewnościm patrząc na twoje posty, gdzie innych masz za głupków.  Bez urazy, trochę pokory by się przydało.

Edytowany przez jahooo, 22 październik 2016 - 11:12.

#10369 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3320 postów

Napisany 22 październik 2016 - 12:25

Kiedyś już kolega ursus385 obraził się na mnie i powiedział że pieprzy to forum i ucieka do konkurencji - z tego co pamiętam złapaliśmy się na temat FT - widział Boga w tych ciągnikach i nie dopuszczał do jakiejkolwiek krytyki. Teraz jedzie po nich jak po kobiecie która go walnęła w rogi i nie może sobie darować że kiedykolwiek ją poznał. Ok , ale teraz chce ją wcisnąć kolegom z forum zachwalając ją i płacząc ile w nią zainwestował. FT dobre ciągniki bo tanie, chcesz lepszy to kup 2x droższy sprzęt i nie jest powiedziane że nie padnie po gwarancji..... 

#10370 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3320 postów

Napisany 22 październik 2016 - 12:25

Kiedyś już kolega ursus385 obraził się na mnie i powiedział że pieprzy to forum i ucieka do konkurencji - z tego co pamiętam złapaliśmy się na temat FT - widział Boga w tych ciągnikach i nie dopuszczał do jakiejkolwiek krytyki. Po mojemu to zwykły handlarzyna który nie miło zakończył przygodę z tą firmą z niewiadomych powodów....  Teraz jedzie po nich jak po kobiecie która go walnęła w rogi i nie może sobie darować że kiedykolwiek ją poznał. Ok , ale teraz chce ją wcisnąć kolegom z forum zachwalając ją i płacząc ile w nią zainwestował. FT dobre ciągniki bo tanie, chcesz lepszy to kup 2x droższy sprzęt i nie jest powiedziane że nie padnie po gwarancji..... 

Edytowany przez pawel885, 22 październik 2016 - 12:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10371 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3061 postów

Napisany 22 październik 2016 - 13:10

Kolego, my to rozumiemy, że wydałes tyle kasy. Rozumiemy tez, że pewnie wziąłeś dopłaty z PROW i odliczyłeś VAT, więc już tak pięknie nie jest, jak opisujesz. Ktoś, kto kupi od ciebie ten ciągnik, ma prawie kilkuletnią maszynę chińskiej produkcji, nie dostanie dofinansowania, co najwyżej odliczy VAT.

Farmtrac to głównie technologia lat 70-tych, większość to licencje FORD-a z ciągników serii 2/3/4/5000, czyli porównywalne rozwiązania co w MTZ serii 820.

Za cenę, jaką chcesz wziąć, można kupić nowy Ursus C-380, bez ładowacza  i stawać się o dofinansowanie z PROW.

To nie są zarzuty, tylko stwierdzenie pewnych faktów ekonomicznych. Podsumowując, pod względem ekonomicznym, twoja oferta jest mało atrakcyjna. A zgrywając cwaniaczka na forum jeszcze bardziej zniechęcasz potencjalnych chętnych. Bo ja wierzę, że ciągnik może być "wypasiony", zadbany i od pierwszego właściciela, tylko jakoś nie widzę tej pewnościm patrząc na twoje posty, gdzie innych masz za głupków.  Bez urazy, trochę pokory by się przydało.

Dla sprostowania, żadnej maszyny nie kupiłem przy pomocy środków unijnych, albo gotówka, albo kredyt. Co do vatu to go nie odliczyłem bo jestem ryczałtowcem.

Co do Ursusa, sąsiad kupił z ladowaczem, biedna wersja ciągnik całkowicie goły (ma tylko radio i koguta + obciąznik na koła po 30 kg na jednej stronie to praktycznie nic) do ładowacza łyżka z krokodylem o szer. 150cm i chwytak do bel, to zapłacił 140 tyś brutto. Także gdzie ta rewelacyjna cena ? W dodatku z tego co widziałem dziś nowe ursusy od 1 października podrożały :)

#10372 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2675 postów

Napisany 22 październik 2016 - 15:44

Nie wiem, co kupił twój sąsiad, ja miałem ofertę za 98 tys brutto wersję standard, czyli klima plus komplet obciążników przód+tył, siedzenie grammera. Jak dołożę ładowacz za 15 tys jak twój, to i tak tyle, ile chcesz za swojego FT. W cenie brutto.

#10373 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2142 postów

Napisany 22 październik 2016 - 17:24

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON https://www.olx.pl/o...57-IDiik6R.html kolejny marzyciel, co za C-360 chce tyle co nie warto za Zetora dac

#10374 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 4437 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 22 październik 2016 - 19:13

Po co mam przepisywać to co w ogłoszeniu pisze ?

Cena katalogowa nowego ciągnika w obecnej konfiguracji bez żadnego upustu - 137 415zł + 18 000 zł brutto ładowacz = 155 415 zł - przypominam cena katalogowa bez upustu. Czy jeszcze coś ?

Cena samego ciągnika to jest 121.758 zł

-Obciążniki tylne 1292zł

-szerokie koła 2448zł

-Haki CBM 855zł

-Zaczep przesuwny 1292zł

-Klimatyzacja 5720zł

-Grzałka bloku silnika 500zł

-Lampa błyskowa 234zł

-Radio 610zł

-Fotel pneumatyczny Grammer 2706zł

king na dziś z upustem i takim wyposażeniem +ładowacz  i na nowym silnku (choć to nie za zaleta)można mieć za max 120 netto

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#10375 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2184 postów

Napisany 22 październik 2016 - 19:42

https://www.olx.pl/o...html#229bb89003

Kombajn znajomego :) zadbany :)

https://www.olx.pl/o...html#f1c2da147d

Krówka znajomych... Likwidują gospodarstwo :( Bydło mają akurat dobre. Co raz więcej ludzi likwiduje mućki bo stały się nie opłacalne

https://www.olx.pl/o...html#03e463b1ae

chyba kogoś....

#10376 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4054 postów

Napisany 22 październik 2016 - 21:19

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON 4,5 tyś za tę bidulkę? Jeszcze długo będą sprzedawać.

#10377 Share angus3345

angus3345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 październik 2016 - 21:36

Panowie pomóźcie ciagnik 100km powyzej 2000r cena max 50 60 tyś?

#10378 Share cashpoint

cashpoint

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:snapchat: lysyaniol45

Napisany 22 październik 2016 - 21:39

https://www.olx.pl/o...html#229bb89003

Kombajn znajomego :) zadbany :)

https://www.olx.pl/o...html#f1c2da147d

Krówka znajomych... Likwidują gospodarstwo :( Bydło mają akurat dobre. Co raz więcej ludzi likwiduje mućki bo stały się nie opłacalne

https://www.olx.pl/o...html#03e463b1ae

chyba kogoś....

albo znajomi przestawiają na coś innego, akurat ostatnio mleko poszło w górę i to sporo, przynajmniej u moich rodziców, chociaz sam znam przypadek gdzie chłopak porwał sie z motyką na słonce, nabrał kredytów i po prostu nie był w stanie ich spłacić, a jesienna podwyżka cen nie wiele juz mu pomogła i  ze dwa tygodnie temu całe stado,60 krów plus mlodzież poszło do żyda

Edytowany przez cashpoint, 22 październik 2016 - 21:45.

#10379 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2184 postów

Napisany 22 październik 2016 - 21:56

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ja jeżdżąc po rolnikach z inseminacja bydła widzę co się dzieje. Ta mucka od znajomych to praktycznie już ich ostatki... oboje poszli do pracy... on w budowlance, żona ma jakiś sklep z ciuchami który o dziwo bardzo dobrze prosperuje. Ziemia została... nawet nie wiedzieli co w tym roku z ququ zrobić aż w końcu poszła na ziarno... Ogólnie w moim terenie cena za mleko sięga ceny raptem ok. 1zł . A z tego co widzę następców nie ma i to pokolenie które obecnie jest ostatnim... z resztą z jakim rolnikiem bym nie rozmawiał każdy dzieci wypycha do pracy... niestety gospodarstw dziedziczonych z dziada pradziada już nie będzie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10380 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 22 październik 2016 - 22:59

https://www.olx.pl/o...html#ebc37ad6f9  Co myslicie o tym ciagniku oprócz tego ze odnowiony 

Case <3