Polecane posty

alvaroalvaro78    141

Z tego co kojarzę to handlarz ten ma plac przy samej 22 w kierunku Gorzowa. Zawsze jeżdżąc na zachód patrzę na plac ale bez zatrzymywania. Zazwyczaj złomostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Fajnie na tych kołach wygląda. Aż dziw że się zmieściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Raczej ta prasa była przystosowana na tereny podmokłe ,widziałem coś podobnego tylko na gąsienicach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na gąsienicach to Pronar montuje. Na Af k0koman ma podobne założone. Koła na tereny podmokłe. Normalne 15-17 " jak lekko zapadnie to pcha przed sobą torf zamiast się kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jak będzie cisną ile fabryka dała z pełną to na pewno położy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9753

No ta renia ladna ciekawe jak to w rzeczywistości wygląda bo za te pieniądze to az sie wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Z tych zdjęć raczej nie, opis z d*py, historia też pewnie nieciekawa. Fotel piękny aż nie pasuje do reszty. Zobacz na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziom5    9

sprowadzony z Francji 3 dni temu skrzynia 16x16 ( rozblokowana na 40 km/H nie rozumiem) wszystko działa wszystko zachwalał nic nie zgrzyta nic nie puka obejrzeć to trzeba z kimś kto na takim sprzęcie robi albo je remontuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

We Francji ciągniki nie mogły poruszać się szybciej niż 30 km/h. W renault w skrzyni zablokowany jest 5bieg. Tutaj pewnie tak samo. Jeśli rozblokowany to w skrzyni pewnie było coś robione a odblokowali przy okazji. Niech ktoś poprawi jeśli jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Speedshift się przestawia... no ale wątpię żeby ot tak ktoś traktor rozjeżdżał z tego powodu

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Lukbold cos wiecej mozesz napisac o odblokowaniu tej skrzyni bo pierwsze slysze.
W dynashifcie jest inaczej bo tam polbieg zlatuje nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1964Junak    0

No ta renia ladna ciekawe jak to w rzeczywistości wygląda bo za te pieniądze to az sie wierzyć nie chce.

 

Niby cena netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Lukbold cos wiecej mozesz napisac o odblokowaniu tej skrzyni bo pierwsze slysze.

W dynashifcie jest inaczej bo tam polbieg zlatuje nizej.

No w dynashifcie komp Ci zredukuje półbieg.

W speedshift podwójne satelitki obracasz, tryba słoneczne zamieniasz miejscami i finał. W pół dnia na relaksie zrobione.

W tych MFach przy skrzyni 16 bieg nawet zdaje to egzamin bo na szosowych powinien ruszyć z większą przyczepą.

Przy skrzyni 32 bieg aby ruszyć z większym ciężarem trzeba już zmieniać zakresy a twierdzą ludzie, że to lubi się sypać choć synchronizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj