Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

11223 odpowiedzi na ten temat

#10041 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 08:47

Omijać Bartołdy i tego handlarza co ten Ursus Finn pokazany był Tam wszystko jest na sztukę robione . Mój wujek był tam oglądać traktor i i wszedł na jakiś magazyn a tam malowali traktory na stary lakier i jak zobaczył w jakim stanie to od razu odpuścił i go wyprosili z tego magazynu . Mam tam nie daleko i wiele osób nie poleca tego gościa

Nie wiem w jakim są stanie te maszyny, ale ceny oderwane od rzeczywistości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 01:17
  •  

#10042 Share romanwiatr

romanwiatr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 09:08

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

Sprawdz filtr powietrza, bynajmniej na początek odłącz go i zobacz jaki będzie efekt.

Gdy jest zapchany to też są objawy jak Ty piszesz

#10043 Share Salisbur

Salisbur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 09:44

Skoro pisze że mu się układ paliwowy zapowietrza to filtr powietrza nie ma nic do rzeczy, ale niech go wyczyści bo znając życie pewnie w ogóle od lat nie ruszany. A co do zapowietrzania niech sprawdzi wszystkie przewody od baku przez filtr do pompy wtryskowej. Piszesz że wymieniałeś pompkę paliwową sprawdź czy na końcówkach przewodów tych metalowych masz takie gumowe krążki  uszczelniające i sprawdzi też czy nie ma czasami  takich dwóch wepchniętych, przy przewodzie do filtra też taki powinien być.

#10044 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 14:51

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON http://www.olx.pl/of...57-IDhGrJj.html od kiedy w 1014 turbo przeszkadza w montażu tura?

#10045 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 15:46

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Może miał tyle mocy że przy ładowaniu czegoś rame rozrywał :lol:

#10046 Share kotwczapce

kotwczapce

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 19:06

Nie wiem czy 3p ma filtr w baku, ale mf255 ma i od niego trzeba zacząć.

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

#10047 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 19:53

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Nie wiem jaki tam ładowacz ma zamontowany, ale w 1014 turbina z kolanem wydechu znacznie odstaje od maski. Być może konstrukcja wsporcza trafia w miejscu turbiny.

http://www.olx.pl/of...57-IDhGrJj.html od kiedy w 1014 turbo przeszkadza w montażu tura?

#10048 Share mariuszursus3603p-t25

mariuszursus3603p-t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 19:54

problem rozwiazany nowa pompka paliwa mila mala przeputowosc paliwa zalozylmem stara ktora uszczelnilem jak powinno byc i smiga ladnie juz =D dziekuje za wszelke porady . Pozdrawiam

#10049 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 20:08

Czyli wadliwa część zamienna. Teraz to norma (sprzedawcy ściągają byle g.) i trzeba oddawać buble do sklepu. Ciekawe, czy dałoby się pociągnąć takiego sprzedawcę do odpowiedzialności za maszynę zniszczoną przez ów bubel?

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#10050 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2251 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 20:55

hehe i ten niesmak po wywaleniu 1200zł na pompę wtryskową :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10051 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 21:23

http://www.olx.pl/of...57-IDhGrJj.html od kiedy w 1014 turbo przeszkadza w montażu tura?

Do tura powinien być tłumik  w masce.Jak jest obok to już jest problem z  turem.

#10052 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 06:39

Do tych ciągników  są różne wersje turów, jak główna rama tura jest wąska to turbina się nie zmieści a jak szeroka to wszystko pasuje. Sam mam wąski typ tura (Hydramet) i rama jest w odległości prawie 10 cm od maski więc wiele tu się nie wymyśli.

Edytowany przez Pigmei, 25 wrzesień 2016 - 06:40.

#10053 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 08:00

Jak wam nie pasują ładowacze TUR, to przecież można kupić ładowacz innego producenta.

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#10054 Share Pigmei

Pigmei

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 08:11

Wątek się tyczy ogłoszenia w którym turbina była zdemontowana z racji tura a nie o kupnie samego ładowacza :P

Edytowany przez Pigmei, 25 wrzesień 2016 - 08:12.

#10055 Share kasiak

kasiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 11:00

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON http://www.olx.pl/of...57-IDhn3Lh.html
Na jaką klasę ziemi z takim wałem?

#10056 Share Wiktoria22

Wiktoria22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 11:20

Może nie na temat ,ale piszę bo jest tu dużo odwiedzających. Znajomy na polu ma same grupy a deszczu nie widać, poprosił mnie o uprawę pola broną aktywną 2,5m z 912, ile mam zaśpiewać za godzinę pracy takim zestawem?

#10057 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 11:27

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Zapytaj w temacie 'ceny usług rolniczych', to jest temat o ciekawych ogłoszeniach a nie ze jednemu perkins nie działa, drugi chce wiedzieć ile za robotę, robicie syf w tematach!!!

#10058 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 11:32

Może nie na temat ,ale piszę bo jest tu dużo odwiedzających. Znajomy na polu ma same grupy a deszczu nie widać, poprosił mnie o uprawę pola broną aktywną 2,5m z 912, ile mam zaśpiewać za godzinę pracy takim zestawem?

300 zł

#10059 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 12:50

Czytaliście o nowych przekrętach z wykorzystaniem OLX i Allegro? Mechanizm jest taki - sprzedający na OLX dla uwiarygodnienia transakcji proponuje, że poda link do aukcji na Allegro. Sprzedający przesyła link do strony o adresie np. allegro.pl.show.item.pl albo coś podobnego z allegro.pl w adresie. Kupujący wysyła pieniądze na konto sprzedającego (innej możliwości nie ma w polu wyboru sposobu płatności) i koniec - kupujący już nie zobaczy towaru i swoich pieniędzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10060 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2251 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 13:06

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON A który jest tak ciemny wpłaci pieniądze?