Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

11294 odpowiedzi na ten temat

#10021 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 21 wrzesień 2016 - 20:59

pisz priw blisko mnie jest gościu, którego można polecić z czystym sumieniem,każdy ciągnik z gwarancją wszystkie renaty w okolicy pochodzą od niego

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 23:31
  •  

#10022 Share jan34533

jan34533

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 21 wrzesień 2016 - 21:24

Damasławek i okolicę Wągrowca radzę omijać szerokim łukiem!!!!

popieram, tylko nie Damasławek

#10023 Share luisaifer

luisaifer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 13:57

Omijać Bartołdy i tego handlarza co ten Ursus Finn pokazany był Tam wszystko jest na sztukę robione . Mój wujek był tam oglądać traktor i i wszedł na jakiś magazyn a tam malowali traktory na stary lakier i jak zobaczył w jakim stanie to od razu odpuścił i go wyprosili z tego magazynu . Mam tam nie daleko i wiele osób nie poleca tego gościa 

#10024 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:23

http://www.olx.pl/of...57-IDdjtlD.html

Też nie polecam. Rolnik i handlarz ale bardziej handlarz jak rolnik. Nie chciał przyjąć towaru z powrotem choć znalezione były pęknięcia ramy których w stanie przedstawionym do sprzedaży nie było widać. Trzeba było grozić skarbówkami i celnymi żeby łaskawie odzyskać pieniądze... Co ciekawe za moim wystawionym pługiem dzwonił gość z okolic tego handlarza i też kazał go omijać...

#10025 Share gregor11

gregor11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:49

Bartołdy byłem tam rok temu, nie polecam, oglądałem traktory. Wszystko strasznie zmęczone, podpicowane farbą i kawałkami plastiku. jeśli chodzi o zaczepy wiem,  że

tu można było negocjować, ale wszystko jest pozdejmowane. No i te ceny.....

#10026 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 20:57

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Tak jak pisałem. Miał dobre kilka lat temu, a teraz tylko lepią jednego z kilku. To, że malowane to norma i widać. Z resztą który handlarz maluje dobrze? Zaczepów i obciążników na ogół nie mają. Też byłem w garażu i wdziałem jak malowali i co z tego. Widziałem za to sprzęgło które miało trafić do ciągnika. Całe zardzewiałe, znalezione chyba na złomie.

#10027 Share kierowiec

kierowiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 21:14

Czy uważacie że warto ? http://www.olx.pl/of...html#4f2d1d85ac martwi mnie ilość przełożeń, ale jeżeli chodzi o tą kategorię cenową wypada dość atrakcyjnie co o nim sądzicie ?

#10028 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2126 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 23 wrzesień 2016 - 06:43

http://www.olx.pl/of...html#d9fb61366d

jak by ktoś chciał przygarnąć :)

#10029 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 07:50

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Za darmo to się w mordę nawet nie dostaje. Jak ma taki towar jak na zdjęciu to czego on szuka?

#10030 Share cashpoint

cashpoint

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:snapchat: lysyaniol45

Napisany 23 wrzesień 2016 - 08:46

http://www.olx.pl/of...57-IDdjtlD.html

Też nie polecam. Rolnik i handlarz ale bardziej handlarz jak rolnik. Nie chciał przyjąć towaru z powrotem choć znalezione były pęknięcia ramy których w stanie przedstawionym do sprzedaży nie było widać. Trzeba było grozić skarbówkami i celnymi żeby łaskawie odzyskać pieniądze... Co ciekawe za moim wystawionym pługiem dzwonił gość z okolic tego handlarza i też kazał go omijać...

oo widzę, ze bylismy u tego samego gościa, tez nie polecam, kupiłem u niego wały posiewne, fakt ze tanio za nie chciał ale musiałem sobie pouzupełniać braki i zdzierać farbę i malować, jeszcze raz, farba walnięta na rdzę bez czyszczenia, bez podkładu. Ciągniki posprowadzane z Danii malowane na żywca, nawet po oponach jeżdżone, w drodze powrotnej wzięliśmy na stopa jakiegoś chłopaka to mówił,żeby za żadne skarby nie kupować tam ciągników, pługów bo po prostu to jest szrot

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10031 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 09:16

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Jaki handlarz przygotuje profesjonalnie powierzchnię do malowania? Oczyszczanie z rdzy, podkład? Tak tp nawet nowych nie malują tylko lecą od razu z emalią.

#10032 Share a1fe26c2

a1fe26c2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 935 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 15:07

Jaki tam szrot? To z pewnością zakład regeneracji maszyn. :)

Mistrzem jesteś w tym, co robisz codziennie! Kiedy wszyscy myślą tak samo, to pierwszy krok do katastrofy.

#10033 Share jan34533

jan34533

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 16:40

http://sprzedajemy.p...ozna-nr10474387

użytkuje ktoś taką suszarnię? wejdzie tam 6 ton, warta zachodu?

#10034 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 19:19

damasławek tak ale nie DOM ROL, tylko TOM ROL, kupiłem tam pare ładnych lat temu ciagnik, nie było żadnego czarowania, powiedział wszystko co jest grane, dowóz w cenie, gruntowice to w sumie nieopodal damasławka

http://tom-rol.pl/

#10035 Share mariuszursus3603p-t25

mariuszursus3603p-t25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 21:11

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

#10036 Share logitech55

logitech55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 21:18

Nasiona holenderskie na sztuki

http://allegro.pl/sh...item=6505044484

#10037 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2256 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 21:33

Czesc . wiem ze to nie powinno byc tu zamieszczane ale z racji duzej aktywnosci mam pytanie . Mam problem od 2 tyg. robota w polu jest i co zaczne to nie moge raz a dobrze skonczyc . Mianowicie ursus 360 3p zapowietrzyla sie na polu pewnego razu wymienilismy filtr paliwa pompke paliwowa dobra zagadala pojezdzilem z 2 gpdodziny i nic okazalo sie jak przyjechal mechanik wymontowal pompe wtryskowa i okazalo sie po sprawdzeniu w warsztacie szrot jest i regeneracji 800 zł  wiec ze nowa kosztuje 1250 zł wiec jest nowa wwszystko ladnie kolejne z 8 godzin jezdzilem zgasala odpowietrzylem i z 3 godziny jezdzilem na drugi dzien pojechalem na pole i nie wrocilem juz bez kolejnego odpowietrzania i wg kranik wymienieony bo troszke sie pocilo okazalo sie ze nowy to gowno i jeszcze z nigo lecialo nie lepiej tylko bardziej do d*py  po kolejnych probach wyjechalem i poorobilem i juz po zgasnienciu zoraz ciezej odpowietrzyc i co zapali to 20 m iujedzie i gasnie  szok juz nie wiadomo co mu jest

wyczyść bak ewentualnie udrożnij otwór w korku baku... a i zmień mechanika bo jak nie daje rady z 3P to....

#10038 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 23 wrzesień 2016 - 22:31

Zdejmij pompkę paliwową i zobacz, czy pod zaworek nie podszedł jakiś paproch. Albo czy nie masz bardzo zmęczonej membrany. U mnie jakiś syf ze zbiornika kilka razy w ten sposób mnie umęczył, bo podszedł pod zaworek w pompce i ciągnik tracił moc i tak jakby się zapowietrzał. Warto też dmuchnąć w przewód do zbiornika, czy kranik drożny.

Często pękają króćce przy pompce albo lasują się gumki (były z tego co wiem dwa różne rozwiązania, na stożek i na gumkę).

Wymieniałeś uszczelki w filtrze paliwa ?

#10039 Share robi57362

robi57362

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 wrzesień 2016 - 06:28

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Kokego mariusz dokladnie sprawdz gumkki w pompce paliwowej tam gdzie wkrecasz przewody
jesli pomoglem kliknij fajne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10040 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 07:12

Znajomy miał takie same objawy w MF a przyczyna był zagięty przewód paliwowy .