Polecane posty

tomek73    579

Dokładnie, na ile wapno takie małe talerze rozsieją z  8 metrów może.Dlatego kupiłem Bredala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Dokładnie, na ile wapno takie małe talerze rozsieją z 8 metrów może.Dlatego kupiłem Bredala.

Fakt. Sialem Bredalem i są dużo większe ale może ich prędkość ma znaczenie. Też wydają mi się małe ale może niech wypowie się ktoś kto ma doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25516

Jaka jej wartość bez papierów? Jeśli ktoś jest pewien, że nie wyjedzie na drogi publiczne to niech kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Bo zdjęcia wzięte z zagranicznego ogłoszenia


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

To nie łatwiej zapisać je z tego ogłoszenia albo zrobić zrzut ekranu zamiast takich akrobacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Mialem w weekend jechać oglądać dwa case'y 1056 i dzis dzwonilem cos podpytac- jeden sprzedaje po roku użytkowania bo ponoć za maly-jak sciagnal to robil glowice i pierścienie bo ponoć ciężko palil, mowil ze reszta byla ok. Swieca plomieniowa nie dziala, skrzynia niby ok, ale przy zolw/zajac/wsteczny cos jakby haczylo czuć, ale ze wchodzi bez problemu, bez pneumatyki, bez przednich obciążników, opony tyl ok, przód nowe, nie malowany, zarejestrowany, oplacony, '87-38500zl do negocjacji.
Drugi ściągnięty dopiero, z turem, bez obciążników, opony bez szalu, jak ściągnęli to zrobili kapitalke silnika -39500zl do negocjacji do negocjacji, bez możliwości sprzedaży bez,tura rocznik niby '90. Jakos te remonty silników mnie nie napawają optymizmem. Kolo 250km jechać musialbym. Jak myslicie? Bo chyba odpuszczę sobie.
Znaczy nie sam fakt remontu silnika, tylko ze wiadomo jak samemu sie zrobi to co innego niz od handlarza, czy obcego chlopa :) No i ci moi znajomi co maja te cuagniki to silniki nietykane i wszystko chodzi elegancko, no jednego slabo pali zima, ale ma niesprawna swiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

już pisałem 856 jak ktoś chętny to jest blisko wizualnie dst a technicznie bdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

6raczej, bo ma być do orki, talerzówki, a jak troche splace kredytu to do agregatu uprawowo siewnego. Renowki mi się nie podobają, myslalem o johnach, ale jak o hydraulice poczytalem to chyba odpuszczę, deutze w okolicy są dwa duże kolo 140km i oba robione byly, mf 3xxx odpada bo jak źle trafie ze skrzynia to mnie zje, same nikt u mnie nie ma, mtz odpada, zetory/ursusy drogie i ot zostal mi case, którego jest pare sztuk tylko w internetach i jestem silnie rozczarowany po pierwszych rozmowach telefonicznych :/

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego jak renówki Ci się nie podobają to fendt. Fakt że tu cena jest wyższa ale cóż. A poza tym co w reniach Ci się nie podoba wygląd? Silnik prosty ekonomiczny
(wiem na swojej 133.14) jak i niezawodny. Podnośnik i hydraulika no czego chcieć. Skrzynia prosta i trwała. 

Co do części do zachodnich mogę się wypowiedzieć właśnie na podstawie mojej reni. Parę rzeczy robiłem i parę jeszcze mnie czeka ale nie nie przesadzajmy że to jakieś nie wiadomo jakie kwoty. 

Od razu mówię nie jestem fanem jednej marki i marek zachodnich. Każdy kupuje to co mu pasuje i na co go stać ale jak ktoś słusznie zauważył jakbym miał dać 40k za jakiegoś zetora 7745 i podobne to sorry ale nie. Gdzie tu logika. 

Następna sprawa wszystko się psuje prędzej czy później, częściej czy rzadziej ale się psuje. Nie wiem jak inni ale ja wolę zrobić raz a dobrze i mieć spokój na jakiś czas a nie lepić co jakiś czas. Bo w końcu może się okazać że gruntowna naprawa była tańsza od tych doraźnych. Sam znam takie przypadki ale jak to mówi stare mądre polskie przysłowie: mądry polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

To jest maszyna ma byc ciezka trwała i niezawodna a nie sie podobac jak sobie kobiete wybierasz to ma ci sie podobac a nie maszyna czy ciagnik wkoncu nie siedzisz w nim 24 na 24 365 dni w roku

Ale kazdy ma inne kryteria wyboru ale nie kupic czegos co jest spoko tylko ze sie nie podoba to ja nie rozumiem takiego myslenia ale nie neguje Twojego kryterium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Tak wyglad. U mnie ma byc mocna, cuezka, trwala i sie podobac :) W samochodzie tez nie siedzę 24/dobe, ale nie kupilbym takiego co mi się nie podoba. Jezdze starym volvo choc moglbym pasztetem w tdi, ktory jest prosty, oszczedny itd itp.
Poza tym renowka w okolicy jest tylko jedna i to w tym roku dopiero kupiona. Nie mam nikogo znajomego, kto zna te ciagniki i moglby ewentualnie ze mna podjechac cos obejrzec. Nie neguje tego ze są dobrymi sprzętami bo w sumie tylko takie opinie slyszalem o nich, no ale po prostu no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj