Polecane posty

bochniak    12

dokładnie ceni!! grudziądzki choćby był w nie wiem jakim stanie to max waga razy 0,4,-!!!!

Ja też za rozrzutnik cenię 5000 a za ile się sprzeda???

 a tu po raz kolejny farba droższa od maszyny ;)

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-gruber-famarol-slupsk-godna-uwagi-CID757-IDhvjIl.html

Wolałbym kupić taką za 6 tysi starą solidną niż nową podróbę klepaną w stodole te talerzówki były naprawdę solidne i na lata ... farba farbą popatrz na elementy robocze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Nie sprzedaje , tylko ceni , a to ogromna różnica ;) .

Ok- wycenia- teraz gra? :) Ma więcej sprzętu w okazyjnych cenach- kultywator 3rzedowy + puszka farby = 1500zl, brony lekkie rozkladane 5cio polowe (bez puszki farby) = 1500zl :)

Swoja droga zaczalem robić porządki po garażach i tyle zlomu, ze nie wiem co z tym zrobić. Jak myślicie cos by się nadawalo do sprzedaży, czy na przyczepkę wsio i na zlom? Wszystko leży już dosc dlugo na polkach, gdzies w kacie sie wala. 5pomp wody(do wymiany lozyska), 2pradnice(st nieznany) 2rozruszniki (st nieznany), pompa wtryskowa (stan nieznany), kabina orzeszek, orurowanie kabiny, spawarka wirowka (niby spawala do końca, ale już z15-20lat nie odpalana), poznaniak zmęczony życiem, jakiś plug 2ruski, blok silnika do 60tki leży ze 20lat w szopce. Ta drobnica to chyba na zlom no bo ile taka pompa wody nowa kosztuje, czy rozrusznik, ale mam dylemat co z tymi grubszymi rzeczami. Już nie liczę ile jakichś czopów, tulei i tlokow, walkow do skrzyni itp dziwnych rzeczy. Wszystko gromadzone w mysl, ze kiedyś sie przyda. Teraz miejsce w garażach zabiera, a zlom tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Każdy pisze że handlarz kupi przyczepę czy inny sprzęt i zaraz chce zarobić za puszkę farby nie wiadomo ile. Tylko widocznie nie wie ile pracy wymaga wyczyszczenie pordzewiałego starocia z rdzy, odtłuszczenie, malowanie podkładem i nawierzchniówką tak żeby nie odpadło to za tydzień i jakoś wyglądało. Idźcie do lakiernika żeby w aucie głupi błotnik pomalował to zobaczycie ile zaśpiewa - a np w przyczepie ile jest elementów do malowania - i jeszcze pełno rdzy w trudno dostępnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

psss handlarz kupi druciana szczotkę oraz hammerite i na tym się skończy remont.. zejdź na ziemie.... no chyba że trzeba pomalować traktor wyjęty z krzaków to faktycznie trzeba więcej się przyłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Ok- wycenia- teraz gra? :) Ma więcej sprzętu w okazyjnych cenach- kultywator 3rzedowy + puszka farby = 1500zl, brony lekkie rozkladane 5cio polowe (bez puszki farby) = 1500zl :)

Swoja droga zaczalem robić porządki po garażach i tyle zlomu, ze nie wiem co z tym zrobić. Jak myślicie cos by się nadawalo do sprzedaży, czy na przyczepkę wsio i na zlom? Wszystko leży już dosc dlugo na polkach, gdzies w kacie sie wala. 5pomp wody(do wymiany lozyska), 2pradnice(st nieznany) 2rozruszniki (st nieznany), pompa wtryskowa (stan nieznany), kabina orzeszek, orurowanie kabiny, spawarka wirowka (niby spawala do końca, ale już z15-20lat nie odpalana), poznaniak zmęczony życiem, jakiś plug 2ruski, blok silnika do 60tki leży ze 20lat w szopce. Ta drobnica to chyba na zlom no bo ile taka pompa wody nowa kosztuje, czy rozrusznik, ale mam dylemat co z tymi grubszymi rzeczami. Już nie liczę ile jakichś czopów, tulei i tlokow, walkow do skrzyni itp dziwnych rzeczy. Wszystko gromadzone w mysl, ze kiedyś sie przyda. Teraz miejsce w garażach zabiera, a zlom tani.

 

Ja bym tego sie nie pozbywał bo po cenie złomu to najmniej zarobisz, masz prądnice rozruszniki i inne to podziel to na rodzaje poodzyskuj metale kolorowe bo większa cena. Zawsze możesz zdjecia i do internetu może zarobisz więcej. Wg mnie to gdzieś na kupe jak miejsce potrzebne i jeść nie woła a grubsze do sprzedaży osobno. Jak byś był z mojej okolicy to bym ci wyczyścił wszystko z tych przydasi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

 

 

Ok- wycenia- teraz gra? smile.png Ma więcej sprzętu w okazyjnych cenach- kultywator 3rzedowy + puszka farby = 1500zl, brony lekkie rozkladane 5cio polowe (bez puszki farby) = 1500zl smile.png 

Swoja droga zaczalem robić porządki po garażach i tyle zlomu, ze nie wiem co z tym zrobić. Jak myślicie cos by się nadawalo do sprzedaży, czy na przyczepkę wsio i na zlom? Wszystko leży już dosc dlugo na polkach, gdzies w kacie sie wala. 5pomp wody(do wymiany lozyska), 2pradnice(st nieznany) 2rozruszniki (st nieznany), pompa wtryskowa (stan nieznany), kabina orzeszek, orurowanie kabiny, spawarka wirowka (niby spawala do końca, ale już z15-20lat nie odpalana), poznaniak zmęczony życiem, jakiś plug 2ruski, blok silnika do 60tki leży ze 20lat w szopce. Ta drobnica to chyba na zlom no bo ile taka pompa wody nowa kosztuje, czy rozrusznik, ale mam dylemat co z tymi grubszymi rzeczami. Już nie liczę ile jakichś czopów, tulei i tlokow, walkow do skrzyni itp dziwnych rzeczy. Wszystko gromadzone w mysl, ze kiedyś sie przyda. Teraz miejsce w garażach zabiera, a zlom tani. 

 

która część kraju ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zdjęcie ze zgrabiarką mówi wszystko o właścicielu... ile nowy kosztuje?? coś mi się zdaje, że gościu ma bujną wyobraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Co mówi ? Nowy ponad 120 brutto całkowity golas. Cenię ile mi się podoba, a Ty kupowac nie musisz :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Wolałbym kupić taką za 6 tysi starą solidną niż nową podróbę klepaną w stodole te talerzówki były naprawdę solidne i na lata ... farba farbą popatrz na elementy robocze 

daj 6 to Ci na podwórko taka na nowiutkich talerzach Windsor i wszystkich nowych łożyskach wraz z obudowami tylko w oryginalnej farbie na podwórko podstawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

Co mówi ? Nowy ponad 120 brutto całkowity golas. Cenię ile mi się podoba, a Ty kupowac nie musisz :blink:

 

Cenić to jedno,a sprzedać to drugie. Sto tysięcy to nie paczka czipsów,że jak mi się zachce to sobie kupię. Tu chodzi o ciężko zarobione ludzkie pieniądze, każdy szuka jak najtaniej i jak najlepiej ale serio jak mam ładować tyle kasy w używany to kupie sobie nowy, choćby i golas ale sobie odpisze Vat i wyjdę na to samo,mam nowy z czasem jak będzie stać to kupie ładowacz, taka filozofia, trzeba mierzyć zawsze siły na zamiary. I tu nie ma co się obrażać, każdy z nas chce jak najlepiej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Pewnie oddam za pół darmo bo dla Ciebie za drogo. Mój sprzęt moja cena, nakazu kupna tam niema więc o co Ci biega ? Nie pasuje to leć po nowy - Wy naprawdę ze wszystkim macie problemy? O byle gówno aby tylko się doczepić o kogoś zmieszać z błotem, a sami jak coś sprzedają to oczywiście cenią się jak żyd za matkę...

Co do Vatu to pisz za siebie, bo tylko nieliczni na nim są przynajmniej w moim rejonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Cenić to jedno,a sprzedać to drugie. Sto tysięcy to nie paczka czipsów,że jak mi się zachce to sobie kupię. Tu chodzi o ciężko zarobione ludzkie pieniądze, każdy szuka jak najtaniej i jak najlepiej ale serio jak mam ładować tyle kasy w używany to kupie sobie nowy, choćby i golas ale sobie odpisze Vat i wyjdę na to samo,mam nowy z czasem jak będzie stać to kupie ładowacz, taka filozofia, trzeba mierzyć zawsze siły na zamiary. I tu nie ma co się obrażać, każdy z nas chce jak najlepiej dla siebie.

 

taka wersja z turem i klima ponad 140 tys wiec gosc ceni zupelnie normalnie .ze farmtraca ciezko sprzedac to inna sprawa ale cene ma normalna wiec glupie doczepki robicie. tu czesto takie gadki ze 20-40-60 tys i mam nowy ,to kup! ale najczescie ten co tak krzyczy to nawet nie ma tych 100 i chcialby za 80 ,znam takich wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nikt z AF go nie kupi po rzeczowych opisach w innym temacie więc po co się przyznajesz że to Twój? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ogólne to radzę założyć okulary i zobaczyć jaki model jest do sprzedania a jaki był opisywany ? I myślisz, że ja się tym przejmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

już go tak nie dołuj :P każda zmora znajdzie swojego amatora

Też się tym pocieszam, że na wszystko kiedyś kupiec się znajdzie ale póki co na mojego bizona nawet zainteresowanie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj