Polecane posty

bratrolnika    28740

Emki tak cenią, oczywiście cena wyssana z palca i nieadekwatne (i pisze to choć sam mam Emke)
Znajomemu w zeszłym roku handlarz dawał za emke w oryginale z Turem dosyć przymeczona 20tys.zl i nie sprzedał, i teraz do tej pory ja posiada, bo ceni minimum 22tys.zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Jakby nie ziemniaki na polu to za 20tysia nawet w papier prezentowy zapakuje kupującemu Mke z turem i oddaje :D

Podpowiedzcie ile realnie można cenić za śrutownik bąk z silnikiem, serwisowany sumiennie i bez zbędnych oszczędności? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

ma ktoś na sprzedanie skodę roomster z wlkp, tak do 25tys.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

 Silnik ile kw tyle stów plus z 500 za śrutownik,no chyba że jeszcze długi kabel,  to tak mniej więcej,myślę że to cena prawie max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas "Bąki" chodzą tak ok 500-800 zł ostatnio kupiłem taki śrutownik ssąco-tłoczący za 700 zł 2000 r produkcji jeszcze nie podłączyłem ale wygląda na solidną maszynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

nówkę autentyczną bąka kupiłem za 700,-z silnikiem 7,5kw a tylko po to żeby nie targać śrutu na drugie gospodarstwo i po ześrutowaniu ok 3 t zboża wypchnąłem to gówno!Jak tym można śrutować??

 

Jakby ktoś potrzebował opryskiwacza polecam tego sprzedającego

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-caruelle-2500-litrow-18-metry-CID757-IDhkUZR.html#5045ce5636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Kolego nie przesadzaj lepszy ten bak niz mojego sasiada na kamienie co worek przenzyta 20 min leci leci jak krew z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Usak, ile chcesz za zatalerzowane pole? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja bakiem srutuje jakieś 50 ton rocznie i daje radę bo nie mam czasu wstawić na razie mieszalnika i ssaco tloczacego.
Sołtys co do tego opryskiwacza to cena lekko przesadzona max to 20 brutto A nie 23 netto. Za tyle to można kupić kilka lat młodsze amazone.

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

nie chodzi akurat o ten egzemplarz a o sprzedającego-gość rzetelnie i na renomowanych częściach  remontuje opryskiwacze, w mojej okolicy 90% używanych opryskiwaczy pochodzi od niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

Sołtys przesadzasz 20 tysi za  jak nowego Kvernelanda ? toż to  psi grosz ,darmocha :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Na farmie w Anglii gdzie pracuje taki plug(4) oddali handlarzowi za sciagacz do lozysk a w org. farbie bez rdzy cenia od 300 do max 500 funtow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwierzak sąsiada :) Na pierwszym zdjęciu w tle moje pole, po talerzowaniu :)http://olx.pl/oferta/sprzedam-klacz-CID103-IDhlCZj.html#3386694ec7

 

Ludzie to mają fantazję za klaczkę bez ogona i rodowodu cenić 9000 zł no z lekka przesada. To sam swoje bym sprzedał po 8000 tys :) Ach no i zapomniałem dodać że taka spokojna że aż jej nogi pętają ??

Edytowano przez PaweAftarczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może do Nibylandii . Zdaje się że nie było 60-ek z napędem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Może do Nibylandii . Zdaje się że nie było 60-ek z napędem .

 

To mało wiesz. W Holandi jest ich trochę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj