Polecane posty

lukasz222    2883

Panowie jakieś opinie o rozrzutnikach Strautmann 6-8t z lat 90tych? Rozglądam się za jakąś używką do U-902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Panowie jakieś opinie o tej spawarce, ma być używana sporadycznie do delikatnych spawań, normalnie mam transformatorową, ale jest ciężka żeby za każdym razem ją zabierać w inne miejsce   http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-250a-igbt-ripper-zestaw-lcd-i6230886947.html

 

Moim zdaniem szkoda kasy na takie "cudo" raz ze to chinczyk dwa ze z tych 250A moze prawdziwych jest ze 170A o ile jest a jak ma to 250A a zapewne nie ma to ile oa popracuje na takim pradzie 2-3min. Moze w tej cenie kupic jakas pewna i sprawdzona uzywke niz ta bebelche ? A jak sie na nia juz decydujesz toodrazu dokup przyłbice albo inna maske bo przy tej stracisz i nerwy i oczy popsujesz co najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8510

Panowie jakieś opinie o tej spawarce, ma być używana sporadycznie do delikatnych spawań, normalnie mam transformatorową, ale jest ciężka żeby za każdym razem ją zabierać w inne miejsce   http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-250a-igbt-ripper-zestaw-lcd-i6230886947.html

 

germański styl, chińskie wykonanie :D :lol:  resztę dokładnie wyłożył kolega DAMIANOS95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria22    1

germański styl, chińskie wykonanie :D :lol:  resztę dokładnie wyłożył kolega DAMIANOS95

To jaką polecacie, taką do 700zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12158

ja mam dedre polecam , kolega magnum też sobie chwali poniżej 700 powinienieś się zmieścić .jak zaczniesz spawać to transformator pójdzie w kąt nieważne czy małe czy duże spawanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Kolego - ile on waży ? Jak dasz radę go podnieść, to i da radę uciągnąć. To tylko 3x30 z tego co widzę. W razie czego jak nie masz kamieni, możesz wywalić te zabezpieczenia, będzie ze 40-50kg mniej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pług na pewno będzie stawiał mniejsze opory w trakcie orki niż ug. Odkładnica chyba półśrubowa i samo jej pochylenie będzie sprawiać, że nie będzie odpychać jak w ug i będzie dobrze odwracać skibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

zdjęcie robił przed cofnięciem

Dlaczego handlarz cofa przebieg? bo 99% klientów chcę maszynę czy samochód z jak najmniejszym przebiegiem. Nie ważne, że jest to kompletny złom ale ma mały przebieg i to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj