Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

16341 odpowiedzi na ten temat

#7401 Share radex

radex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 01 marzec 2016 - 17:02

Cena dość dobra za ten rok, natomiast zastanawia mnie ta rama, w swojej 8 tonowej mam grubszą, także zwrócił bym uwagę głównie na to.

no rana nie jest jakaś gruba, dlatego pewnie że to samoróbka ale jak to chodziło to może będzie dalej chodziło... ? Chociaż sprzedawca mówił że mało ją używali.. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 12:42
  •  

#7402 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3360 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 17:06

Udźwig   3850-  to  w  wersji  z  siłownikami  wspomagającymi ,

327847621_4_644x461_renault-751-z-turem-

ja  tu  takich nie  widzę , więc jest  2 750 ,

wydatek  pompy  około  30 litrów , szału nie  ma  

To prawie  40  letni  zabytek , jest  tego  coraz  więcej na  części  i  owszem , ale  dlatego że  nie opłaca  sie naprawiac, jak się  coś zepsuje .

Odpuść  sobie , byle  pierdoła  walnie i stoisz , i klniesz że  trza  szukać części  h$$ wie gdzie .

Zachodni  owszem , ale  nie  z takich lat 

izydor6280

W moich  stronach 1500 zł - 2000 zł 

Silnik MWM D226-4 stosowany jeszcze w latach 90-tych, skrzynia podobnie. Za tą kasę czego oczekujesz? Sześćdziesiuntkę sobie kup po 5 remontach silnika i 3 skrzyni i co rok całą zimę będziesz się radował w garażu jakie to części tanie i łatwo dostępne. 

#7403 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 18:13

Te renówki są bardzo dobre @pawel85 dobrze pisze. Na filmiku widać że sil. chodzi naprawde dobrze i układ kierowniczy również. Sąsiad na podobnego (z napędem) i sil. naprawdę super i oszczędny. Jest w nim rewers i powinna być skrzynia synchro. Próżno tego szukać w Ursus/Zetor. Jedyny mankament tych maszyn to problemy z WOM, wyrabia sie tam łożyskowanie koła pośredniego. 

Za te pieniądze na pewno długo nie postoi. Jedyny problem to może być rejestracja, jest z Holandii a tam nie rejestrują i w Polsce mogą byc duże kłopoty. Przechodziłem to i nie życzę nikomu.

Edytowany przez ptaszyna, 01 marzec 2016 - 18:17.

#7404 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 01 marzec 2016 - 18:29

Ja  wcale nie  twierdzę że  to złe  ciągniki ,  tylko że są  stare i na pewno nie stały  przez  40 lat. Jak sie  coś popsuje  może  być  problem  z dostaniem  części  i  z ich ceną .

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#7405 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1541 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 18:35

Co ty kolego @ptaszyna piszesz jakie problemy z rejestracją. Sam kupiłem Renię z Holandii i nie miałem żadnego problemu z rejestracją jedynie trzeba oryginalną fakturę mieć zakupu od handlarza i zrobić tłumaczenie na polski i masz już polski kwit gotowy w wydziale komunikacji  :). Chyba że u Ciebie robili problemy z rejestracją to już nie wina tego że ciągnik był z holandii a ludzi co siedzą w Twoim wydziale komunikacji. 

Vixa balet :D

#7406 Share misiek30m2

misiek30m2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 19:35

Ja też rejestrowałem ciągnik z Holandii to nawet tłumaczeń nie robiłem,bo miałem umowę wypisaną w dwóch językach.

Wystarczyło zrobić tylko przegląd i do wydziału komunikacji.

#7407 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1640 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 20:28

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Się pisze na umowie czy fakturze ze pojazd nie był rejestrowany wcześniej i łaski w wk nie robią muszę zarejestrować.

#7408 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1502 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 marzec 2016 - 21:16

http://olx.pl/oferta...de2201;promoted

ktoś z AF sprzedaje ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7409 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4111 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 21:36

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Koleżanka Koniara chyba miala takiego w galerii.
Zachodni, w dobrym stanie do 20 tyś a najlepiej z turem. To można takiego znaleźć, bo po wymaganiach to chyba nie zachód a wschód ?

#7410 Share BodzioandBodzio

BodzioandBodzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 21:39

http://olx.pl/oferta...html#08dc7e393b     nigdy nie widzialem takiego byczka poteznie wyglonda co o tym sadzicie =D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7411 Share karol6130

karol6130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:jak każdy polak wszystko

Napisany 01 marzec 2016 - 21:56

kosiarka http://olx.pl/oferta...html#0a834a258d co o niej powiecie?

Edytowany przez karol6130, 01 marzec 2016 - 22:00.

#7412 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 22:02

Co ty kolego @ptaszyna piszesz jakie problemy z rejestracją. Sam kupiłem Renię z Holandii i nie miałem żadnego problemu z rejestracją jedynie trzeba oryginalną fakturę mieć zakupu od handlarza i zrobić tłumaczenie na polski i masz już polski kwit gotowy w wydziale komunikacji  :). Chyba że u Ciebie robili problemy z rejestracją to już nie wina tego że ciągnik był z holandii a ludzi co siedzą w Twoim wydziale komunikacji. 

Ja też rejestrowałem ciągnik z Holandii to nawet tłumaczeń nie robiłem,bo miałem umowę wypisaną w dwóch językach.

Wystarczyło zrobić tylko przegląd i do wydziału komunikacji.

Się pisze na umowie czy fakturze ze pojazd nie był rejestrowany wcześniej i łaski w wk nie robią muszę zarejestrować.

Miałem na umowę w dwóch językach (bez faktury) i zażyczyli sobie świadectwa homologacji (spisanie wszystkich danych potrzebnych w dowodzie). Najlepsze (najgorsze) było to że mi powiedzieli że zależy to od dobrej woli urzędnika czy taki egzemplarz zarejestrują czy nie. Dlatego w jednym WK rejestrują bez problemu a w innym robią pod górkę. O podobnych kłopotach wspominał

@luke16  Wniosek jest taki że warto zapytać się w swoim WK o taką rejestrację przed kupnem, czy nie będzie problemów.

#7413 Share PaweAftarczuk

PaweAftarczuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 22:03

http://olx.pl/oferta...html#03c2b6414e Cena prawie ta sama a marka to jednak marka stoją koło mnie sam będę jechał je oglądać bo nic nie wiem o tym handlarzu.

#7414 Share Krolewicz

Krolewicz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:słońce plaża kolorowe drinki

Napisany 01 marzec 2016 - 23:07

prawie valtra http://olx.pl/oferta/ursus-904-d337335795_1_644x461_ursus-904-dl-turbo-sl-turbo-CID757-IDdBYeW.html#4477c214de

Edytowany przez Krolewicz, 01 marzec 2016 - 23:08.

#7415 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2220 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 07:36

http://olx.pl/oferta...html#dd6b6e7eca

ciągnik znajomego

http://olx.pl/oferta...698c38;promoted

duuuużo na niego plaka poszło :P

#7416 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4111 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 08:30

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ceniąsię Twoi koledzy zs sprzetem. W życiu nie zapłaciłbym takiej kasy z małego perszinga. Za tę cenę jest masa mocniejszych ciągników bez przodka.

#7417 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2220 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 08:48

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Czy ja wiem czy dużo ceni? Patrzę po ogloszeniach i cena jest ok. Znajomy w tamtym roku 3512 sprzedał za 34 tys i jeszcze tur mu został... sam osobiście tego modelu ciągnika bym nie kupił z racji zerowego komfortu. Ale będąc u niego ostatnio na godzinę miał trzy telefony...

#7418 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1541 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 08:55

Miałem na umowę w dwóch językach (bez faktury) i zażyczyli sobie świadectwa homologacji (spisanie wszystkich danych potrzebnych w dowodzie). Najlepsze (najgorsze) było to że mi powiedzieli że zależy to od dobrej woli urzędnika czy taki egzemplarz zarejestrują czy nie. Dlatego w jednym WK rejestrują bez problemu a w innym robią pod górkę. O podobnych kłopotach wspominał

@luke16  Wniosek jest taki że warto zapytać się w swoim WK o taką rejestrację przed kupnem, czy nie będzie problemów.

To trzeba było powiedzieć im a przy okazji zapytać się o ustawę która nie pozwala rejestrować ciągników z Holandii bo nie mają dowodu. 
A powiem Ci taką ciekawostkę a przy okazji może komuś sie przyda, ja rejestrowałem ciągnik z Holandii i nie było problemów. Kolega kupił też ciągnik z Holandii i idzie do wydziału komunikacji tego samego co ja składałem a gość mówi że mu nie zarejestruje. To powiedział kolega do niego gdzie tu gabinet dyrektora a gościowi pała zmiękła i mówi pan da te papierki i za 2 godzinki proszę przyjść po tablice, będą już gotowe. O i tak to działa, jak go przestraszysz to wszystko da się załatwić a nie chce im się rejestrować takich ciągników bo muszą większy nakład nałożyć żeby wydać poprawny dowód bez błędów.

#7419 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 09:22

Z tym straszeniem to tak nie do końca, bo mnie sam odesłał od razu do kierownika wydziału.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7420 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1541 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 09:26

To twardy gość był, mało się spotyka takich i dlatego tyle miałeś problemów z zarejestrowaniem.