Polecane posty

cyprian1219    368

Aha... Odezwali się sami fendowcy i dżondirowcy... Normalna cena za c360 w stanie b.dobrym to jakieś 7.5 tys w porównaniu z cenami innych ciągników na rynku polskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

Kolego żadnym FENDOWCEM nie jestem, pracowałem 360 i powiem szczerze,że to było za karę,miałem również starego mtz'a i w porównaniu do 360 to niebo a ziemia, części w podobnej cenie , komfort też ale spalanie niższe,moc wyższa i koszt zakupu podobny a nawet niższy w weekend z rodziny kupili mtz'a 550 w małej budzie(nie 50!)z turem stoll'a  o udźwigu 1500kg na joyu, na dobrych gumach za 7 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Kolego żadnym FENDOWCEM nie jestem, pracowałem 360 i powiem szczerze,że to było za karę,miałem również starego mtz'a i w porównaniu do 360 to niebo a ziemia, części w podobnej cenie , komfort też ale spalanie niższe,moc wyższa i koszt zakupu podobny a nawet niższy w weekend z rodziny kupili mtz'a 550 w małej budzie(nie 50!)z turem stoll'a  o udźwigu 1500kg na joyu, na dobrych gumach za 7 tysi.

za 7 tysi to w cenie złomu ktoś kupił bo sam tur na joyu ile jest warty chyba że te 7 tysi to w euro  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8
robi57362    2354

z tego co widzę na telefonie po zdjęciach to wszystkie te co wymieniłeś są nic nie warte też takie mam na zlomie. najlepsze są nowego typu z zębami gietymi w bok. a i jeszcze jedno nim łódź się że na cięższe ziemi to ci zasypie . na piasku owszem


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Jeździsz wolno, to mogą być z prostymi drutami. Jeździsz szybko przy siewie to lepsze będą te powyginane na końcu. Mnie pasują proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

za 7 tysi to w cenie złomu ktoś kupił bo sam tur na joyu ile jest warty chyba że te 7 tysi to w euro  B)

dokładnie!!

Rodzina przyjechała w zeszłą środę przyjechała na pogrzeb i się zgadaliśmy,że potrzebują tura do mtz'a 82 a ja wiedziałem o tym 550 i sam im doradziłem żeby brać całego bo tylko płacą za tura ciągnik z kwitami gratis!!Gościu cenił go na początku 9,5, potem zjeżdżał w dół bo przez pół roku na olx nikt nie kupił i w ten sposób pojedzie w okolice Jędrzejowa bo na razie stoi u nas ponieważ kombinują transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2354

oj coś nie tak z tym mtz jak przez pół roku stał na olx za taka cenę


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8

Tak trudno samemu zrobić a nie przepłacać ?

chętnie ale brak czasu, ziemie mam 4kl lekkie, skoro nie grabki to jakieś lekkie brony polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

grabki jak najbardziej, ale poprzyglądaj się na konstrukcje w siewnikach Isaria czy Nordsten, zwłaszcza te dzielone grabki z krótkimi zębami . A nie zasypanego zboża i tak nie zagarniesz - to po prostu błędna konstrukcja redlicy, jeśli ziemia za redlicą się sama nie osypuje przykrywając ziarno. Grabki mają za zadanie tylko nagarnąć trochę więcej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... Odezwali się sami fendowcy i dżondirowcy... Normalna cena za c360 w stanie b.dobrym to jakieś 7.5 tys w porównaniu z cenami innych ciągników na rynku polskim...

 

 

Mamy 7 c-360 i uwierz że każdy ciągnik z zachodu go wyprzedzi komfortem pracy. A ludzie po prostu przesadzają z cenami tych c-360 po 15 koła no sorryyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

A czy ja pisałem coś o 15 tys i komforcie, czy o tym że w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku jego aktualna realna i prawdziwa wartość to 7.5 tys? ...
A skoro tak, to znajdź mi jakiegoś z zachodu za chcociaż już nawet te twoje 15 tys, minimum 52km w stanie b.dobrym... najtańsze renaty startują od ponad 20tys
O tym że zachodnie go przeganiają pod każdym wzgledem to każdy głupi (mam nadzieję) wie, ale tak jak pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

dokładnie!!

Rodzina przyjechała w zeszłą środę przyjechała na pogrzeb i się zgadaliśmy,że potrzebują tura do mtz'a 82 a ja wiedziałem o tym 550 i sam im doradziłem żeby brać całego bo tylko płacą za tura ciągnik z kwitami gratis!!Gościu cenił go na początku 9,5, potem zjeżdżał w dół bo przez pół roku na olx nikt nie kupił i w ten sposób pojedzie w okolice Jędrzejowa bo na razie stoi u nas ponieważ kombinują transport

widać okazje jednak się zdarzają aż dziwne że tyle czasu stał na olx i żaden "handlarzyna"  nie zainteresował się albo się interesował tylko za 5 tysi chciał wyrwać ...

Mamy 7 c-360 i uwierz że każdy ciągnik z zachodu go wyprzedzi komfortem pracy. A ludzie po prostu przesadzają z cenami tych c-360 po 15 koła no sorryyy...

piszesz kolego że masz 7 ciągników c-360 to co ty masz każdy ciągnik podczepiony pod każdą maszynę w gospodarstwie bo nie chce Ci się podczepiać i odczepiać nie lepiej mieć 2 czy 3 normalnej wielkości chodzi mi o podział w gospodarstwie jakiś "mały" średniej wielkości i duży no chyba że jesteś fanem 60 tek to nie  mam pytań  :ph34r:  fanatyków przybywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Panowie jakby ktoś chciał, to zapraszam więcej szczegółów na priv. cena do negocjacji!

http://olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-epple-mobil-940-CID757-IDfAfhX.html#e43eed3ca5


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

Przecież u dołu widać inne ogłoszenia tego użytkownika, wchodzisz w inne aktywne i masz dane - między innymi numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

piszesz kolego że masz 7 ciągników c-360 to co ty masz każdy ciągnik podczepiony pod każdą maszynę w gospodarstwie bo nie chce Ci się podczepiać i odczepiać nie lepiej mieć 2 czy 3 normalnej wielkości chodzi mi o podział w gospodarstwie jakiś "mały" średniej wielkości i duży no chyba że jesteś fanem 60 tek to nie  mam pytań  :ph34r:  fanatyków przybywa 

 

Swego czasu dużo zrywaliśmy w lesie a że było kilka leśnictw oddalonych od siebie o ok 20 km lepiej było kupić niż przetransportowywać je z kąta w kąt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj