Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kojot629    257

@krzysiek96 Ja mam skotarka 4 rok i nie bylo z nim poki co zadnych problemow. Za tysiaka  mysle ze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

1000 zł to raczej nie jest cena ostateczna i ze 100 zł urwiesz.
Ten perszing musi mieć inną przekładnię kierowniczą, bo na oryginaknej wszystko działałoby na odwrót(kierownica w prawo a koła w lewo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

pewnie przekładnia jest w stylu Mercedes W123, bo ona jest masywna i idealna do ciągników, tyle ze obroty są w drugą stronę, tutaj widać jak to można obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to co Deutz już Ci się znudzi?? Jak będziesz chciał się pozbyć to daj znać wcześniej żebym zdążył świnkę skarbonkę rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie, Deutz zostanie, szkoda by się pozbywać i nie wiadomo co się trafi. Zresztą Bizona trzeba opchnąć jeszcze...

Po prostu parę Dronningborgów oglądałem i tak jakoś mi podeszły, a szczególnie hydrostat wygodny jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwna sprawa. Handlarz nie może wymienić łożysk i ceni za 2/3 wartości? Może cały czop do wymiany? Jak nie zadzwonisz, albo nie zobaczysz to się nie przekonasz. Ostatnio widziałem podobnego KV z 2 skibami i obrotnicą(reszta korpusów odkręcona)za 2800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-le-boulch-woj-lodzkie-idealny-CID757-IDasijz.html#d14739ab4e

Panowie mam parę pytań do tego rozrzutnika:

Czy łańcuchy od posuwu są wpuszczane w podłogę czy taśma chodzi po wierzchu?

Czy C-360 dałaby radę w takim rozrzutniku?

Jak z częściami do tych rozrzutników?

Czy warto interesować się tym konkretnym ogłoszeniem?

 

 Nie  wiem  czy 60 tka da radę z tym rozrzutnikiem,firma  raczej dobra  , ale wiem że ogłoszenie tego rozrzutnika i Steyera  są na olx co najmniej od września tamtego roku ,bo sam szukałem rozrzutnika i pamiętam to ogłoszenie   a skoro stan taki dobry to dlaczego jeszcze go nikt nie kupił .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

35 tysiaków za sam wał!? Nie mówiąc już o 45... Chyba ich... To ja ide kupić kolejnego zetora do zestawu z d47 lub d732, bardziej mi sie opłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@cyprian To vaderstad niestety a za jakość się płaci zobacz jak testują maszyny

Większość maszyn  polskich marek "made in stodoła" przy tych testach rozpadła się w trzy d*py 

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj