Polecane posty

http://olx.pl/oferta/siewnik-zborzowy-rzedowy-2-7m-nowy-2-5m-2-7m-3-0m-4-0m-transport-CID757-IDehQ2t.html#3dda267288;promoted czy 3p dalaby rade z takim siewnikiem 2.7 czy 3 metry szerokosc a zeotor 7211/45 jak by wspolpracowal z ta maszynka . 


podsylajcie siewniki do zboza . szerkosc 2.5 do 3 metrow ktory moglbu smigac z ursusem 3p i z spora skrzynia zaladunkowa . czekam na wasze propozyzje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

to ja poznaniaka 2,7 ciagałem ursusem c330 to 3p spokojnie 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

http://olx.pl/oferta/siewnik-zborzowy-rzedowy-2-7m-nowy-2-5m-2-7m-3-0m-4-0m-transport-CID757-IDehQ2t.html#3dda267288;promoted czy 3p dalaby rade z takim siewnikiem 2.7 czy 3 metry szerokosc a zeotor 7211/45 jak by wspolpracowal z ta maszynka . 

podsylajcie siewniki do zboza . szerkosc 2.5 do 3 metrow ktory moglbu smigac z ursusem 3p i z spora skrzynia zaladunkowa . czekam na wasze propozyzje

 

nie kupuj 2.7, tym nawet ścieżek nie zrobisz

myślę że U z 3m dałby radę, może nie z pełnym zasypem, zetor już bez większych problemów problemów, co najwyżej kilka kg na przód więcej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bart07    2

http://olx.pl/oferta/siewnik-zborzowy-rzedowy-2-7m-nowy-2-5m-2-7m-3-0m-4-0m-transport-CID757-IDehQ2t.html#3dda267288;promoted czy 3p dalaby rade z takim siewnikiem 2.7 czy 3 metry szerokosc a zeotor 7211/45 jak by wspolpracowal z ta maszynka . 

podsylajcie siewniki do zboza . szerkosc 2.5 do 3 metrow ktory moglbu smigac z ursusem 3p i z spora skrzynia zaladunkowa . czekam na wasze propozyzje

 

Ja Nodeta 3m ciągam zetorem 5211 i śmiga bardzo ładnie. Z podniesieniem z pełnym zasypem też nie ma problemu. Siewniki bardzo fajnie i stosunkowo niedrogie.

 

Edytowano przez bart07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A przy czym się narobił? Namachał się pistoletem, pędzlem i +10 tyś do wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Żeby M-ka była warta nawet tych 18tu tyś. to oprócz tego remontu musiałby jeszcze dołożyć kabinę i przynajmniej orbitrol, albo jakiegoś tura. A pierwsze co trzeba by zrobić po kupnie, to przemalować obciążniki

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18

Niech wystawia jak ma jego prawo.


Niech wystawia jak ma jego prawo.


Niech wystawia jak ma jego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Panowie, ile może być warty Ursus 3512 z 1-sekcyjnym TUR-em, 95/96 rok, oryginalne tylne opony, technicznie bdb, 4300 mth, zwykła kabina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1

Panowie, ile może być warty Ursus 3512 z 1-sekcyjnym TUR-em, 95/96 rok, oryginalne tylne opony, technicznie bdb, 4300 mth, zwykła kabina?

 

Myślę że jakieś 33 -35000zł możesz cenić, kupiłem rok temu takiego za 32 z kabiną nie pordzewiały nie pogięty opony tył też pierwsze na liczniku miał około 3000mtg ale licznik nie był fabryczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ale major używany podobno jest lepszy od nowego - nie sadzi oleju tłumikiem itp, może koleś dolicza koszt usługi docierania  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Plusem tego Majora, w odniesieniu do nowego, jest prostszy silnik, a minusem diagonalne opony. Jeśli zejdzie trochę z ceny, to powinien go sprzedać.

@JanoB - Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Nawet go oglądałem w 2014r, na jesieni jak był świeżo sprowadzony, wtedy wołał 85k do oddania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj