Polecane posty

soltys48    19687

przecież  to "..........1991 DEUTZ-ALLIS 9170 173PRO........."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Jestem teraz w UK Cornwalia wczoraj widzialem pieknego 7711 z 90 roku ,cena 4750 funtow .Ciagnik wizualnie ladnie utrzymany raczej wiecej stal jak robil .Szroty z tej serii sa od 3 tys funtow .Handlarz przywozi myje i ZARABIA 10 TYS ZL .A nasza 80 bez przodu stojaca w krzakach mozna kupic za nawet 4-5 tys zl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A przyprowadziłbyś taką 80-kę do kraju? To już jakieś zepsute trupy, że stoją w krzakach czy nie ma na nie roboty, bo zastąpiły je nowe ciągniki?

Jestem teraz w UK Cornwalia wczoraj widzialem pieknego 7711 z 90 roku ,cena 4750 funtow .Ciagnik wizualnie ladnie utrzymany raczej wiecej stal jak robil .Szroty z tej serii sa od 3 tys funtow .Handlarz przywozi myje i ZARABIA 10 TYS ZL .A nasza 80 bez przodu stojaca w krzakach mozna kupic za nawet 4-5 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"umią"

niema to jak beczkowuz na 3000 litruw

http://olx.pl/oferta/sprzedam-beczkowuz-CID757-IDeeRTN.html#1019

 

Kolego nie nabijaj się z innych, sam taki "bezbłędny" nie jesteś. 

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Ja na pewno nie bo to wszystko zlom porosniety glonami...mam na mysli 80 lub ciezkie zetory malowane na niebiesko .Chodzi o to ze na serii 52 do 77 mozna zarobic ok 10 tys .W angli jest ich jeszcze sporo sluza przewaznie na farmie do przestawiania maszyn ew do jakiejs grabiarki .Nikt takimi maszynami nie wypuszcza sie za farme a tym bardziej w pole '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"umią"

Kolego nie nabijaj się z innych, sam taki "bezbłędny" nie jesteś. 

 

 A jak myślisz , dlaczego ten wyraz z błędem napisał wielką literą ? B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A przyprowadziłbyś taką 80-kę do kraju? To już jakieś zepsute trupy, że stoją w krzakach czy nie ma na nie roboty, bo zastąpiły je nowe ciągniki?

 

Przecież u nas się trafiają po 6-7 tys, niedawno znajomy miał na handel zetora 8011 kupił za 6.5 tys, kompletny na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Ale np. 7211 nie kupisz u nas za 15 tys zl .Nastepny ursus 4512 przebieg 1200mth komfortowa kabina stan jak nowy cena 5500 funtow u nas cena bedzie z 40-45 tys plug kv na okraglej ramie 4 skiby cena od 200 funtow a na mojej farmie zamienili sie z handlarzem za sciagacz do lozysk .Stary sprzet tutaj nie kosztuje tyle co u nas...Nowsze ciagniki sa w cenach podobnych jak u nas zaden interes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

"umią"

Kolego nie nabijaj się z innych, sam taki "bezbłędny" nie jesteś. 

Kolego gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem moment byś zrozumiał sens mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapytałem z ciekawości, ale jak pisze kolega, że takie szroty to żaden interes. Miałem nadzieję, że robione na eksport są lepiej wykonane od krajowych.
Znajomy musiał mieć szczęście, że znalazł z tyle, bo nawet rozklekotane 60-ki bez papierów są droższe. Ostatnio, powiedzmy mój znajomy kupił w podobnych pieniądzach(nie pytam o cenę) chyba 912, ale silnik szrot, bo blok rozsadziło. Silnik po kapitalce z Iławy 6 tyś netto i stary na oddanie. Remont wyniesie go z wymianą akumulatorów i chłodnicy ok 14 tyś. Będzie służył za 3p do wyciągania ciężarówek z lasu, bo wożą drewno do Kwidzynia.

Przecież u nas się trafiają po 6-7 tys, niedawno znajomy miał na handel zetora 8011 kupił za 6.5 tys, kompletny na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@thomas, powiedz dla znajomego , niech pojedzie do brzozowa to za połowe albo i mnie kasy kupi używany  silnik, a do 912 znajdzie bez problemu wstawi i bedzie śmigał jak talala ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówiłem o Brzozowie, i dałem nr telefonu, ale ich decyzja. Na ten po kapitalce ma jakąś tam roczną gwarancję chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

To już nie ode mnie zależne :P jego sprzęt jego cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymong1234    37

Uczciwy Handlarz. Sąsiadowi sprzedał ze 3 lata temu ursusa 914 ze Skandynawi w ładnym stanie za uczciwe pieniądze. Powiedział co i jak robił więc jak pisze że stan orginalny to znaczy że w nim nic nie ruszał poważnego. Sam ciągnik to najzwyklejszy, najpopularniejszy Belarus z możliwymi paroma zmianami w kabinie. Jeżeli znasz tego typu ciągniki i odpowiada tobie praca nimi to warto się zainteresować jeżeli szukasz takiego typu ciągnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nieźle ceni:

 

http://olx.pl/oferta/krokodyl-CID757-ID8otS3.html

 

Chyba też zacznę tak robić kupie za 2500zł dospawam uszy do konkretnej ładowarki i odpowiednio wycenię. 

 

I kolejny przykład :

 

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozu-typu-lejek-CID757-IDcxNKn.html#eda84be9ac

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój kolega grubo z ceną przesadził za ten rozrzutnik to ja dwa tygodnie temu za dwuosiowy w orginale stan bardzo dobry  dałem 5000zł No ale jego towar jego cena.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj