Polecane posty

michal1993    458

No cóż :D Może rysikiem pisać :D

 

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

W galileo był zapach obory w słoiku to i tak też można dobrze że gazów w słoiku koleś nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie to wszystko jest warte jakieś 400 zł 

pompka 100 zł pistolet 100 zł filtr węże 100 zł no i baniak 50-100 zł, także kilka godzin pracy i masz wszystko zrobione a oszczędzasz 300 zł, no chyba że jesteś wstanie w tym czasie zarobić więcej pieniędzy to warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMarek    0

za 100zł to pompa na 2-3 miesiące już 3 takie zajeździłem na akumulator tak, że 400 + 300 co wsadziłem i jest normalny zestaw (Polskie pompy wsadza ten gość) tak, że wole w koncu kupic cos porządnego i miec spokój na pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

pompa oleju od c360 jakis silnik włącznik i jazda

a te weze co są na zdjęciu te przezroczyste to lipa straszna.

Pistolet dobry to trzeba minimum 200 wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pompa oleju od c360 jakis silnik włącznik i jazda

a te weze co są na zdjęciu te przezroczyste to lipa straszna.

Pistolet dobry to trzeba minimum 200 wydac.

 

Tak jak mówisz kolego, silnik od jakiejś starej pralki frani dwa przewody i pompa od c360 śmiga u nas aż miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja mam pompę od cyklopa i silnik 3 fazowy jakiś do tego muszę dobrać i zmieszczą się Max w 500 zl i pompa będzie wieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

Remont to to moze widziało ale z 5 lat temu. ciekawe jak rama i podłoga. W tej cenie jak chce to mogłby wypiaskowac i pomalowac instalcje elektryczna i pneumaryczna oraz wzmocnic rame albo ja zamknac o ile nie jest strasznei pogieta. to moze ktos by tyle dał ale nie  w takim stanie nie warte wiecej niz 6-7 tys max.

a moze to dwie w cenie jednej albo rama ze stopów lekkich :P tak wogole to ludzie wstydu nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a były już zdjęcia zdjęć ale ten to sprzedaje przyczepe czy rozrzutnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Przypnie sobie taki do żłoba pół-HFa i od razu wielki bamber z bydłem mięsnym :lol: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj