Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

Nie chce dostać za nią 37 lecz 35tyś zł co jest adekwatne do stanu. Dodatkowo atutem jest wymiana olejów w silniku i skrzyni no i rejestracja gdzie w niektórych wydziałach nie chcą rejestrować. Za 33 to niech sobie stoi... dobrego ciągnika za grosze nie oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Poczekaj jeszcze, sprzedaj majora i najlepiej na tym wyjdziesz, dadzą Ci więcej jak dałeś i po problemie  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Gdyby nie leasing to już dawno by Majora nie było tylko została by Renata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie chce dostać za nią 37 lecz 35tyś zł co jest adekwatne do stanu. Dodatkowo atutem jest wymiana olejów w silniku i skrzyni no i rejestracja gdzie w niektórych wydziałach nie chcą rejestrować. Za 33 to niech sobie stoi... dobrego ciągnika za grosze nie oddam

Nie  chcą  rejestrować? to żadna łaska , rejestracja  ciągnika świezo  sprowadzonego  kosztuje  ze 200 zł więcej niż krajowego .

 A  jak  od  handlarza kupujesz  - to na  fakturę i nie  płacisz PCC , więc korzystniej wychodzi 

To niech stoi - tylko po co  te żale? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Pogadaj o rejestracji z WK w Zgierzu i Łasku. W Łodzi nie pamiętam ale też był problem. Sam pewnie wiesz jak to z pcc jest... :P a z handlarzami z reguły jest tak że musisz poczekać na dokumenty i dostajesz umowę lub fakturę imienna np. z holendrem. Co do żali wkurza mnie to że padają pytania czy np wycieraczka działa. Albo pytanie pierwsze za ile do oddania. Mimo że ciagnika nie widział... tak jak pisałem wyżej do nowego by się doczepila taka osoba a nie do 24ro letniego ciagnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ale  jakie przeszkody moga postawić  w  WK?  Jak  z  zagranicy  musisz zarejestrować  czasowo , zrobić przegląd w odpowiedniej  stacji i nikt łaski nie  robi .

Grunt  to konkretny diagnosta 

 

Kupowałem  od  handlarzy  ostatnio traktor i przyczepe , faktura i wszystkie  kwity    do  reki 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

A co Ty ciągle z tą wycieraczką? Tak trudno naprawić, albo nagrzewnicę? Osobiście jak widzę ciągnik malowany to się zapala czerwona lampka. Ten który wrzucił Mariusz, choć z turem to bez malowanek. Po takim dużo łatwiej poznać co przeszedł. Twój błąd że go malowałeś,bo jak musiał wyglądać przed? A potem jeszcze szybko do odsprzedaży, mi z daleka zalatuje przekrętem i nie dziwie się innym że są podejrzliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Np. ciągnik z Holandii czyli bez papierów i tylko umowa albo holenderska faktura. Odpowiedź pani z ŁAsku że nie zarejestruje bo ciągnik nie posiada dowodu rejestracyjnego mimo że w Holandii nie ma obowiązku rejestracji nie interesuje jej to. Chcesz zarejestrować wyciagaj jakieś homologacje cuda dzwonki. Znajomy to przerabial i sporo ludzi rejestrowalo przez inne wk. Dziwi mnie jeszcze fakt że u handlarza nie padają takie pytania kupuj albo spadaj.. .

Mam fotki jak wyglądał przed malowaniem lubie jak coś ładnie wygląda. Z resztą były malowane felgi i nosek maski bo lakier sie zluszczyl. A czy to samochód? W dużej Renacie też ogrzewanie nie działa. W Majorze znowu od nowości grzeje i serwis nie potrafił nic z tym zrobić... wycieraczka działa tylko przykład pytania jakie wczoraj usłyszałem to był

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jakie tu poruszenie aż zupełnie odbiegliście od tematu przewodniego. Spokojnie Panowie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Dokładnie, myślę że to nie jest temat na wyżalanie się że nie można czegoś sprzedać, o nie działających wycieraczkach, rejestracji ciągników z zagranicy itp. itd. A co do rejestracji to jeśli się nie pomyśli i nie dowie przed kupnem jakie dokumenty są potrzebne do zarejestrowania w naszym kraju to tak jest. Wystarczyło wkleić link do aukcji, jeżeli kogoś interesuje dzwoni, jeżeli nie, zostawia a nie już 2 strony o jednym ciągniku i sprzedającym. jeżeli jest rzeczywiście w dobrym stanie i trafi się w końcu dobry kupiec to kupi, jaki problem, teraz jak z każdym sprzętem, jak się nie wystawi poniżej realnej wartości to nikt od razu nie kupi, zawsze sprzęt trochę postoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

Luke jak się ludziom nie podoba to wyślij do handlarza ci wyciąga ciągniki z krzaków, niech sobie taką skarbonkę kupią lub niech dalej buja się starym U czy Zetorem

 

normalnie okazja, jak by dopiero wyjechała z fabryki, pięknie ugięta rama, cena jak zwykle kosmos  :blink:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-d47-4-5t-na-trzy-str-z-pelna-dokumentacja-oplacona-CID757-IDe3B1w.html#cf1a530e71;promoted


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

izdydor6280

jak ugięta rama to szkoda zachodu za tą cenę...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Kto jak kto ale Izydor na pewno o tym wie ;)


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

nawet nie szukam tego modelu, chyba że ludzie zaczną cenić połowę tego co teraz  <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Pogadaj o rejestracji z WK w Zgierzu i Łasku. W Łodzi nie pamiętam ale też był problem. Sam pewnie wiesz jak to z pcc jest... :P a z handlarzami z reguły jest tak że musisz poczekać na dokumenty i dostajesz umowę lub fakturę imienna np. z holendrem. Co do żali wkurza mnie to że padają pytania czy np wycieraczka działa. Albo pytanie pierwsze za ile do oddania. Mimo że ciagnika nie widział... tak jak pisałem wyżej do nowego by się doczepila taka osoba a nie do 24ro letniego ciagnika...

 

jak kupujesz u szmaciaza i kombinatora bo pare groszy taniej to masz za swoje i sie nie dziw.na takiego od razu bym skarbowke naslal. u normalnego masz fakture polska i tlumaczenie dowodu,200zl i polskie blachy masz bez zmiluj.z holandi jak kupiles na tzw helmuta to glupis jak but,najpierw sie rejestruje i dopiero sprzedaje z polska faktura.jakby nie bylo kretynow co biara traktory na "helmuta" to i rynek by sie oczyscil z oszustow.ps. pamietasz jak 2 lata temu wychwalales majora pod niebiosa? mowilem wtedy ze to bubel dla glupich ludzi co na nic nie patrza tylko na cene. teraz czytam ze bys sie go pozbyl,cignik kolego budrzetowy czyli nic nie warty dla wschodniej europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

szmergiel a myślisz że ilu tak robi że wystawia faktury Vat albo rejestruje na siebie pojazdy? No sorry zarejestrują ze dwa żeby w US było widać że coś sprzedają a 80% idzie za plecami... Czy jakiś handlarz wystawił Ci fakture za używany np. agregat ścierniskowy, prasę, rozrzutnik? Nie... A jak się zapytałem kiedyś o fakturę to usłyszałem OK ale cena + 23% Vatu.... Czy mechanik samochodowy wystawia Ci fakture za naprawę auta? Bo ja byłem u różnych i nigdy mi się to nie zdarzyło no chyba że pojechałbym do ASO gdzie za tą samą robotę albo i niekiedy gorszą zapłaciłbym nie 100zł a 800zł... I co i wszystkich tych ludzi mam zakablować do skarbówki bo rozumie że Ty tak robisz albo kupujesz wszystkie maszyny nowe??? 

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-z-wywrotem-do-tylu-CID757-IDa4U8F.html  hybryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

 

cena przesadzona z 5 razy

a ten rozrzutnik z wywrotem fajna sprawa, jakby nie to że remontuję nasz to można byłoby się zastanowić nad czymś takim, tym bardziej że zakup wywrotki na jednej osi jest w planach na najbliższą przyszłość

ten rozrzutnik to fabryczny może być, kolega @Mati2812820 ma taki fabryczny

 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

szmergiel a myślisz że ilu tak robi że wystawia faktury Vat albo rejestruje na siebie pojazdy? No sorry zarejestrują ze dwa żeby w US było widać że coś sprzedają a 80% idzie za plecami... Czy jakiś handlarz wystawił Ci fakture za używany np. agregat ścierniskowy, prasę, rozrzutnik? Nie... A jak się zapytałem kiedyś o fakturę to usłyszałem OK ale cena + 23% Vatu.... Czy mechanik samochodowy wystawia Ci fakture za naprawę auta? Bo ja byłem u różnych i nigdy mi się to nie zdarzyło no chyba że pojechałbym do ASO gdzie za tą samą robotę albo i niekiedy gorszą zapłaciłbym nie 100zł a 800zł... I co i wszystkich tych ludzi mam zakablować do skarbówki bo rozumie że Ty tak robisz albo kupujesz wszystkie maszyny nowe??? 

 

o czym ty mowisz? porownujesz plug za 5 do traktora ktory jest rejestrowany i kosztuje znacznie wiecej?obracasz sie w kregach oszustow i z takimi najlepiej do skarbowki.jak by mi ktos podstawil umowe na tzw helmuta to od razu tel do us i zobaczylbys jak taki delikwent moment oddal by sprzet za 50%ceny.znikna glupki co tak kupuja to znikna i oszusci nie placacy zusu i podatkow.kupic traktor za 50tys i papiery na kogos innego,przeciez to swiadczy o debilizmie kupujacego!!!

ps.wiesz co to faktura vat-marza? jaki kretyn mogl powiedziec ze cena za sprzet ktory kupil na handel bedzie + 23%.zwykly oszust!!! ktory nie placi zusu

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

To podaj mi przykład który tak nie robi? Z resztą na każdego jest jakiś haczyk bo nikt święty nie jest... kupowalem dużo sprzętów w różnych częściach PL i nie miałem od żadnego handlarza faktury a sprzęt był w różnych pieniądzach, każdy orze jak może i w każdej dziedzinie ale koniec tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

znam duzo ludzi co na kazdy traktor dadza ci fakture ale tez znam takich co slizgaja sie na podwojnym krusie sprzedajac 40 traktorow na rok na slupy itp do czasu az kogos wk***ia dosadnie.kupuj dalej tak traktory i nie narzekaj. jeszcze raz ci napisze nie porownuj sprzetu za pare tysiakow do ciagnikow co sa rejestrowane. kretyn i oszust sprzedajacy a jeszcze wiekszy kretyn  kupujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj