Polecane posty

Y635    37

Ta jałówka to ledwo łeb u góry trzyma tak ją łańcuch ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przydałaby mi się do opryskiwacza na zmianę. Tę przerobiłbym do rozlewania rsm , tylko rozpylacze rozstawił co 75. Ciut drogo a w tej chwili nie mam kasy na takie wydatki. Panowie czy to nie za wysoka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

jeśli z oprawami w ogóle kompletne to uważam,że cena do małej negocjacji i bym łyknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie sprzedasz a będę miał kasę to się odezwę. Mam w sumie do Ciebie kilkadziesiąt km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

oczywiście jak najbardziej do negocjacji

tylko szkoda,ze do tego co potrzebowałem już kupiłem i szczerze daałem 500,- za 5 letnią tylko na potrójnych oprawach ale to i tak bez znaczenia

Panowie a co byście powiedzieli o tym-warto się tym zainteresować??

http://olx.pl/oferta/bobcat-mzg-40-1-silnik-ifa-4-cylindrowy-diesel-65-km-CID757-IDe0Qkh.html#b7a80e5537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na moje skromne oko to nalewki.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390

tylko szkoda,ze do tego co potrzebowałem już kupiłem i szczerze daałem 500,- za 5 letnią tylko na potrójnych oprawach ale to i tak bez znaczenia

Panowie a co byście powiedzieli o tym-warto się tym zainteresować??

http://olx.pl/oferta/bobcat-mzg-40-1-silnik-ifa-4-cylindrowy-diesel-65-km-CID757-IDe0Qkh.html#b7a80e5537

Nie wiem jak dokładnie z częsciami te tego modelu i szczerze popularny to on nie jest.Ciekawe jak pod oporem by się zachowywał i napedy.Bo podejrzewam że u ciebie śniegu by tylko nie woził.Ja bym bardziej uderzył jak już w cos znanego ale to me aby zdanie a za bardzo nie chce się wypowiadac bo nie spotkałem sie z taką produkcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

Taką produkcję już widziałem, potrzebowałbym takiego cudaka do kojców z opasami bo IHC pomimo braku kabiny mi się nie mieści na szrokość a widłami już mi się uprzykrzyło wywalać, jak w końcu kiedyś wpłyną dopłaty to sobie sprawię jakiegoś małego grzmota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

małą zwinna oszczędna, ale..........

w moim terenie się nie sprawdzi po pierwsze za nisko mosty po drugie za małe kółka, po wtóre za lekka i mały udźwig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Chroń nas panie przed takimi lancami do opryskiwacza, toż plastelina jest twardsza. Wiem, bo sąsiadowi kilka razy lepiłem. Nazywam go "wio husaria" bo w pracy składają mu się do przodu ciągnika, jak lance husarii. Kilka razy je spawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak w końcu kiedyś wpłyną dopłaty to sobie sprawię jakiegoś małego grzmota

 

Może się pokusisz :P może byś się widział na tym :D

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

Chroń nas panie przed takimi lancami do opryskiwacza, toż plastelina jest twardsza. Wiem, bo sąsiadowi kilka razy lepiłem. Nazywam go "wio husaria" bo w pracy składają mu się do przodu ciągnika, jak lance husarii. Kilka razy je spawałem.

 

Kolego wiem jaka to jakość-miałem przecież BIARDZKIEGO :D  Do mojego zastosowania wystarczają w 100%

A widziałeś jakie ceny są tego gówna???

Może się pokusisz :P może byś się widział na tym :D

 

 

 

Raczej nie ..........

wole moje GERMAŃSKIE WIDŁY  od tego ;)

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sołtys nawet pewnie nie obejrzałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

właśnie obejrzałem dlatego edytowałem posta-jak mam tyle nabierać to naprawdę wole widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale zawsze to "mechanizacja" ^^

też bym wolał widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

W sumie ładowarka fajna, ale widły i taczka podejrzewam mają podobną wydajność. Na plus oszczędny mały silniczek, jak ktoś ma słaby kręgosłup, to wyjście jakies to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A wyobraz sobie że wywozisz od chociażby kilku opasów z głębokiej ściółki, box np. 5x8 :P  - nie wytrzymała by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj