Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    1054

obawiam się że nacisk jednostkowy nie będzie za duży.. może i mase ma ale powierzchnie gąsiennic jeszce większą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Fajny sprzęcik, miałbym czym płoszyć dziki z pól kukurydzy i zbóż ;):)

Przy okazji byś spłoszył kilka wsi  :) Jakby znajomi się chwalili swoimi furami to bym im pokazał czołg i chciałbym zobaczyć ich miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

A wyciągnij z niego worek saletry,albo inne ,,coś'' gdy leży na srodku,no chyba że jesteś słusznego wzrostu i przy okazji wysięgniki ,,wypasione''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Renault85-15TX

Kiepski  z ciebie  znawca :P można spokojnie  wozić zboże i wiele  innych  rzeczy  , to  dość mocne przyczepy ,  ta jest w całkiem niezłym stanie  .

Cena nieatrakcyjna , ale  nie jest wykluczone że  znajdzie sie kupiec

 

 

 

Być może i Twoje są w dobrym stanie, a tej nie widziałeś to nie możesz mówić ze jest super. Widziałem już taką samą w żniwa, przyjechał gość na skup stoję za nim i słucham jak opowiadał do ludzi co to za przyczepę kupił i wgl taka sama odwalona jak ta z linku i teraz sedno sprawy. Kipruje nią pszenicę ludzie stoją i patrzą a tu nagle trach i rama pogięta a ta piękna farba tylko odprysneła od ramy. Ludzie się tylko śmiali z niego i tej jego przyczepy co jeszcze 20 min wcześniej ją chwalił nawet do domu by nie dojechał jak by mu drugi gość trochę turem nie poprostował.

Nie  napisałem że  jest  w super  stanie  - tylko że  w niezłym.

Oczywiście że  trzeba  obejrzeć na  żywo  , żeby to ocenić, .

Napisałem  też że  cena  jest  nieatrakcyjna , chciałem  głównie  zaznaczyć że d55 to dobre przyczepy 

Ten przypadek  co piszesz to pewnie  była  pęknieta  rama  wcześniej  i  gośc kupując  nie  zauważył , bo nie  wierze że  przy kiprowaniu zboża  można  połamać  taką przyczepę ... chyba że założył  wszystkie  sworznie  :D

Są handlarze  którzy  sprzedaja  rózne  ulepy , ale  są  i tacy co robią porządnie .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Z tymi przyczepami jest jak z zetorami, oszaleli i tyle, to nic że za tą D55 kupisz niemiecką 8t z trójstronnym wywrotem ale to taka dobra przyczepa, elektrody do naprawy znajdziesz w każdym sklepie....  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCIO1    3

Zastanawiam się nad kupnem rozsiewacza taki chodzi mi pogłowie wart jest tej ceny znacie tego sprzedawce.                                                                                           http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-amazone-zax-perfect-CID757-IDbci89.html#fca91d4bd5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Takiego dominatora to bym przytulił w dobrej cenie, to fajne, proste w budowie kombajny bez udziwnień i elektroniki (zazwyczaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestań spamować z tym swoim ogłoszeniem. Wystaw za normalną kasę na olx i czekaj a klient się znajdzie. Panowie poleci ktoś jakieś lampy czy naświetlacze led smd czy jak to się zwie? Potrzebuję zastąpić lampę ze statywu do napraw w garażu jarzeniową 2x36 W czymś co da więcej światła. Jakich lamp szukać by zastąpić taką jarzeniówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Kolego, ja kupiłem taką (w tej firmie) http://allegro.pl/show_item.php?item=5732810707

Firma sprawdzona, ja i koledzy z pracy często robimy tam mniejsze lub większe zakupy. Reflektor działa na zewnątrz już 3 miesiąc z czujnikiem ruchu, oświetla całe podwórze, ma dość naturalną barwę światła (nie wpada w odcień niebieskiego jak mój drugi oświetlacz). Mogę polecić z czystym sumieniem.

Tak na oko daje tyle "światła" co halogen 150W, który miałem zamontowany wcześniej. Tylko wymiarem jest większy niż mała paczka halogenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://olx.pl/oferta/einbock-agregat-uprawowy-3m-CID757-IDdbvLP.html#92fdc247ab  ciekawa koncepcja, i ciekawe czy zastąpi talerzówkę w uprawie po orkowej??

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-objetosciowa-CID757-ID9FYhz.html#d610d25267  przyczepa błotna ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Z tą 

http://olx.pl/oferta/talerzowka-unia-grudziadz-CID757-IDaB84z.html#5ae078f1fc

Renault 10654 nie dawała rady!! 11054 jakoś tam robiła ale prędkość niezbyt duża

 

to do jakiej szerokości bezpiecznie szukać dla niby osiemdziesiątki ale wersja z turbo więc powiedzmy ze trochę mocniejszej?

Obecnie lata z czymś takim ale się dosyć mocno rozdupcyła i nie wem czy jest sens robić.

http://olx.pl/oferta/talerzowka-ciezka-lilla-harrie-CID757-IDdAm3w.html#bbb3684977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AndyB    12

 Ten agregat to jest na przedni tuz tak że może nawet nie żle kroić skiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj