Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

11298 odpowiedzi na ten temat

#4781 Share Hiszpi

Hiszpi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 17:30

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Chce kupić JD 7700 na oponach w rozmiarze 710. A posiada 3m Expom Krośniewice i 5120 radził sobie z nim nawet. Ale ten John szeroki jest na 2.60 chyba więc 3m to nawet śmiesznie będzie wygladalo. A z kolei ten 6m kompaktowe jest niedaleko ode mnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 07:52
  •  

#4782 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 13 grudzień 2015 - 18:18

http://olx.pl/oferta...html#819d68dd49 co to jest zamontowane pod turbiną?

rozdzielacz z elektozaworem do włączania napędu,wałka i blokady

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#4783 Share MANIU1208

MANIU1208

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 18:47

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON http://www.allegro.p...item=5836048397

#4784 Share MrUrsusik1224

MrUrsusik1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 18:59

http://olx.pl/oferta...html#1c711e3c1f Co powiecie o nim ?

#4785 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2256 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 19:20

że to kupka złomu w krzakach?

#4786 Share lawa3p

lawa3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, formuła 1

Napisany 13 grudzień 2015 - 19:24

http://olx.pl/oferta...html#a062580465 Trochę zużyty jak na te 35 ha zaorane :) Fajna nazwa miejscowości :D 

#4787 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 13 grudzień 2015 - 19:36

Orałem takim pługiem  KUHN master 103 ,ale 3 skibowym z zabezpieczeniami hydraulicznymi .Super pług oczywiście nowy :-)

I love salsa

#4788 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 19:41

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Trochę ostatnio korpus nie leci w linii...cena
jak za nowego w Pl.

#4789 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2015 - 19:45

http://allegro.pl/fa...0.html#imglayer  UNIKAT :) Tylko silnik przepalany :)

Edytowany przez damianXXL, 13 grudzień 2015 - 19:46.

#4790 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:02

http://olx.pl/oferta...html#a062580465 Trochę zużyty jak na te 35 ha zaorane :) Fajna nazwa miejscowości :D

czepiasz się zera nie dopisał

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4791 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:25

@simson2812, jeśli wiek podany w profilu jest prawdziwy to masz niewielkie doświadczenie motoryzacji...

Mając kilka samochodów rodem z Francji nigdy nie musiałem ich, oprócz przeglądów, naprawiać - nawet Renault Espace IV w automacie i z najbardziej "awaryjnym" silnikiem 2.2 dci jak większość głosiła na różnych forach"! Sprzedałem go znajomemu z przebiegiem 280.000 km, a znajomy już ma na liczniku 350 tyś. i twierdzi że to najlepsze auto rodzinne jakie miał - a ma czwórke dzieci i już kilkanaście lat jeździ tylko Vanami. Niestety najwięcej problemów miałem z autami koncernu VW.

To co ktoś pisze na forach, albo słyszał od kolegi kolegi to w większości można włożyć między bajki...

Pozdrawiam

Wujek akurat bardzo lubi zmieniać samochody i miał różne i tak mu się trafiło że do VW również dołożył najwięcej a najmniej do renówki i teraz też takim się tłucze ale ogólnie pogadać z człowiekiem który robi w tej branży to powie że nie ma to jak niemiec w 2 względach 1 to mało awaryjny a 2 to bardziej przemyślana konstrukcja. Tata VW jeździ już około 8 lat i oprócz układu hamulcowego nic nie dołożone no i część zawieszenia :) Ale nic tu nie będę najeżdżał że to taki owakie bo zaraz będzie swara. 

Tak samo jak z traktorami jeden renówkę wychwala i mówi że traktor nad traktorami drugi klnie i omija z daleka. 

A tu zmniejszone opory toczenia http://olx.pl/oferta...html#eebcde42a0 ciekawe gdzie pracowała bo na łące to by nawet podbieraka nie opuścił pewnie :D

Edytowany przez simson2812, 13 grudzień 2015 - 20:43.

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

#4792 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:31

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Nie ten dział, ale za to jest "żywy". Ma ktoś z was na sprzedanie kosiarke czeską?

#4793 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1082 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:48

Nie ten dział, ale za to jest "żywy". Ma ktoś z was na sprzedanie kosiarke czeską?

http://olx.pl/oferty...osiarka-czeska/    do wyboru do koloru. Skąd jestes? z Afryki? z Chin? Nawet nie napiszesz

#4794 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:50

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON 590 miały chyba 17" koła. Zawsze można na zaczepie opuścić i wysokość będzie jak.w oryginale, ewentualnie obrócić na półosiach.

#4795 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:52

raczej liczył że ktoś mu zaoferuje swoją na sprzedaż. że może będzie lepsza czy coś :)

no niby można by i obniżyć ale dziwnie to trochę wygląda

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

#4796 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 20:58

O autkach trochę się mogę wypowiedzieć bo raz że pomagam niekiedy w warsztacie mojemu znajomemu, a dwa sporo autek już przerzuciłem... Wcześniej jeździłem w dawnej pracy francuzami, mieliśmy na początku clio I z silnikami 1.2 i LPG jedno było z 1998 roku i w ogóle nie jeździło a gniło niemiłosiernie, drugie z 1994 roku dociągnęliśmy nim do przebiegu 400 tys km i jeździłoby dalej tylko belka poszła ale rdzy ani trochę na nim nie było... Potem szefu kupił berlingo używane z 2000 roku 1.4 z LPG na liczniku miało 170 tys km a wizualnie świetnie wyglądało i na tym pozytywy się skończyły bo auto miało masę awarii co się okazało przez przypadek spotkałem człowieka który tym autem jeździł i dowiedziałem się że przy sprzedaży miało 700 tys km!!! Potem dostaliśmy 2 nowe berlingo 1.6 HDI jak odchodziłem z pracy jedno miało 320 tys km a drugie 270 tys km oba jeździły bezawaryjnie a w jednym szefu rozrząd zapomniał zmienić to dobiliśmy do 180 tys km... Sam osobiście miałem i Fiaty i VW i Seaty i Nissany i Toyoty czy Daewoo i jednak zostałem przy Renault... Moja Megane ma prawie 300 tys km rodziców Scenic 310 tys km a Seicento kiedyś miałem które kupiłem jak miało 300 tys km a dobiłem je do 400 tys i znajomy odkupił do dzisiaj dzień jeździ zadowolony, do grupy VAG już raczej nie wrócę bo kurczę zawsze było z nimi najwięcej problemów  :P Nie chwalę żadnej marki ale nie ukrywam też że najwięcej u mojego znajomego mechanika jest właśnie aut grupy VAG a najwięcej z problemami elektrycznymi o dziwo!!!

#4797 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 21:11

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON @damianXXL jak wpiszesz "kosiarka rotacyjna" to znajdzie sie kilka ofert więcej .... :) Szukam kosiarki w stanie dobrym technicznie, wizualny obojetny, ale ma mieć oryginalne oslony w stanie przynajmniej "do odratowania". Nowszego tylu czyli talerz przykrecany na 4 śruby. Większość niestety wymaga wymiany piast, talerzy czyli tego co czasami przekracza wartosc kosiarki.
Nowszego typu* W aplikacji brakuje opcji edytuj

#4798 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3406 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 21:40

To i ja się wypowiem zaczynałem od citroena 1,4 diesel w ciągu 9 miesięcy nastukałem nim 15tysi i wszystko było ok a póżniej zaczęlo się jebać wszystko oddałem ojcu na dojazdy i jeszcze dwa lata tłukł po polnych drogach później sprowadziłem policyjnego parkingu w niemczech vw Vento 1,8 75km lekko bite z przebiegiem 220 tysi(auto 7 letnie) założyłem gaz i.........10 lat i ponad 370 tysięcy bez dokładki-olej,filtry(jak mi  się przypomniało ^^ )i do przodu co on nie nawoził czego nie ciągnął na haku.......w tym roku jak wychodził przegląd poszedł na kasację bo skończyła się legalizacja i zaczął się już poważnie blacharsko sypać....

teraz tłukę się mitsubishi space star 1,9did i w tym roku pyknął 34 tysie ...awarie??zapchany egr,padły szczotki....przebieg aktualny 350 tysięcy...więc:

na auta niema reguły oprócz jednej jeśli chce się cieszyć autem trzeba je kupić od 1 właściciela  nie od handlarza!!!Jeśli z zagranicy to najlepiej się tam samemu wybrać 

3000 postów

#4799 Share URSUS16

URSUS16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 13 grudzień 2015 - 21:51

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ilu ludzi tyle opinie. Moja skoda octavia I 1.9 tdi miala 170 tys gdy ją kupiłem. Teraz ma 340 tyś i jedynie co to oleje i wiadomo elementy ktore sie zuzywaja tj. klocki hamulcowe itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4800 Share michal97

michal97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, samochody, stare motocykle.

Napisany 13 grudzień 2015 - 21:57

Fajnie go ktoś zrobił :) http://olx.pl/oferta...html#09d34c11a5