Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9192

Cena zależy od stanu. Jeśli w dobrym stanie to cena rozsądna. Są  też w niższych cenach  - 17-18kPLN. No i bez 4x4. O takie ciągniki nikt się już nie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

dziś przeglądając olx napotkałem zetora 7211 za 51500 czy to nie lekka przesada jak coś to nie chce kupić tylko zastanawiam się co to się dzieje że takie ceny

Pogłupieli, jeden przez drugiego podbija ceny i doszło do tego że cenią jak za nowy, spojrzy na internet zobaczy cenę 20 tys, pomyśli - mój na pewno lepszy więc krzyknę 25tys, dalej to już reakcja łańcuchowa, ale ceny transakcji są dużo niższe, sąsiad sprzedaje 5211 już rok bo twardo 26tys ceni i nadal jest przekonany że za tyle sprzeda,.... Znajomy kupił 7245 w bdb stanie za 27 tys w 2000/01r 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Z tego co wiem to w 2000/01 już nie robili zetorów z tej serii

 

Napisał że w tym roku go kupił, a nie że to data prod.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

ehhhh tylko o 10 lat sie machnął z tym zetorem :P

Sory, chodziło o 2010/11, masz rację, machnąłem się o 10 lat, tylko nie w tą stronę  :) Właśnie w ostatnich 3 latach tak poszybowały te ceny starych zetorów, ale tylko tej serii 52-77XX, ciężka bez zmian, za 15 tys kupi coś bez przodu w dobrym stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie, toż nie wiecie, że w polsce zetor uznawany jest za bóstwo? :D Jak dla mnie taki 5211 nie jest więcej wart jak 20tys. przecież to nie są jakieś wybitne ciągniki a przy zachodnich to nawet blado wychodzą a życzą sobie za nie jak za ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a czego się dziwić.... młotkiem naprawisz, kabina szczelna.... o czym marzył taki dziadek na przełomie lat 80 i 90? a że od tamtego czasu gospodarki nie popchnął do przodu to dalej marzy o zetorku 7211-45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Posiada ktoś takie imbusy, warto to kupić? allegro.pl/zestaw-bitow-yt-0400-yato-imbus-torx-spline-40-el-i5558342790.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

Ja takie mam i do delikatniejszych robót jest ok, przy czymś dowalonym konkretnie i zapieczonym pękają koncówki w torxach. Imbusy ok tylko 6mm ukreciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Posiada ktoś takie imbusy, warto to kupić? allegro.pl/zestaw-bitow-yt-0400-yato-imbus-torx-spline-40-el-i5558342790.html

 

Ja mam takie kilka już lat i spoko nic sie z nimi nie dzieje osobiscie polecam za tą cenę

 

izydor6280

Napisany Dzisiaj, 11:40

gumy bida, mata na podłodze i obrotomierz wymienione, więc swoje już przeszła, chyba jedyne na plus to obciążniki, więcej po zdjęciach nie powiem

 

lepiej weź tą http://olx.pl/oferta...html#b2a62e0e50 pewny sprzęt   ;)

To jest sprzet naszego kolegi z forum Luke16

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

http://olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-bogbal-CID757-IDdwiHR.html#48d7b1a905;promoted

wiem ze drugi raz za szybko nie wypada pytać ale może ktoś mi podpowie czy warto? lub powie mi jaki to model to już sam poszukam sobie opinii :)

 

z góry dziękuje :)

 

Bardzo dobre rozsiewacze.

Lepsze od amazonek z nietypowym systemem rozsiewu, tarcze sie kreca do srodka, dzieki temu jest bardziej rownomierny rozsiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Posiada ktoś takie imbusy, warto to kupić? allegro.pl/zestaw-bitow-yt-0400-yato-imbus-torx-spline-40-el-i5558342790.html

 

warto, mam  takie 6 lat, niektóre końcówki już pękły, ale śmiało można było nimi dokręcać głowice w samochodach czy też półosie w VW

ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj