Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

Jasne  tylko żeby trafić  taka  okazje,  to  trzeba  czasu  i duuuużo  kilometrów .

Nie  jest  tak że  w  innej  części Polski, stoi na  placu 20 szt  c360   w okazyjnych cenach i  tylko przebierac  - wybierać 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cashpoint    16

 

kolego cashpoint mi za transport ciągnika same taurus lokalny Przewoźnik autolaweciarz zaspiewał 2,7zł za km

No ją akurat ciągnika nie kupowałem tylko niewielkie maszyny które mieściły się na busach,dlatego pewnie ta niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

u mnie biorą po 1zł za kilometr i to w jedną stronę tylko,zależy jak się z kim dogadasz,jak kupowałem wały posiewne to facet mi za dosłownie pół litra przywiózł mimo,że 30 kilometrów w jedną stronę i jeszcze się wzbraniał bo nie chciał wziąć, z kolei jak kupowałem przetrząsarkę do siana  wyszło 170 km w dwie strony to   200 zł dałem i facet nie protestował nawet mówił,że za dużo,wszystko zależy od człowieka i podejścia,najlepiej przy oględzinach maszynki zapytać o transport bo jakimś cudem może się znaleźć,szwagier,kuzyn albo zwyczajny znajomy sprzedającego który podejmie sie podrzucić :)

 

30 km w jedną stronę to traktorem po te wały bym pojechał :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramgro    14

Mi za 500 km po naczepe facet wziął 1300 zł, gdzie w jedną samym ciągnikiem a w drugą na pusto. Ja dwa razy sprowadzałem ciagniki z zagranicy i dzwoniłem do spedycji gdzieś blisko i wtedy tylko w jedna stronę się płaci, czasem trzeba poczekać z tydzień-dwa aż kurs się znajdzie.
http://olx.pl/i2/oferta/przystawka-heder-kemper-do-kukurydzy-ru-450-CID757-IDdlJQD.html#:310e296439
Tanio coś, w takich cenach 3m kemper chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Tak jest w okolicy sporo sprzętu ale nie spełnia moich oczekiwań. Zajedziesz obejrzeć c360 a tam zostajesz czterdziechę i do tego tak namodzone, że ręce opadają. Na zdjęciach super a jak zobaczysz w rzeczywistości to już co innego. Na dodatek cenią jak za nowe ;) Dlatego rozważam kupno gdzieś w Polsce bo naprawdę zdarzają się okazję i fajne nie dobite maszynki ;)

 

A coś ty się tak uparł na te 360?? nie myślałeś o taki zetorku : http://olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-6718-matis-zetormatic-CID757-ID7jpiB.html#f3c3e68896  przecież to o niebo lepsze rozwiązanie niż te badziewne 360.... no i sporo tańsze...o wytrzymałości i mocy nie wspomnę... ;)  nawet poniżej 10 tyś można takie znaleźć do remontu jak lubisz się w to bawić... no i masz pewnośc , że w oryginale

No chyba , że jesteś fanatycznym wyznawcą 360 , to wtedy nie mam pytań :P

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeden ciort tyle że do zetora części droższe, myślisz że do tych starych serii dostaniesz np tarczę sprzęgłową od ręki w każdym sklepie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://olx.pl/oferta/plug-forschnit-b-201-CID757-IDcFIGb.html#2d0e2261f9   jak oceniacie te pługi?? bo cena atrakcyjna i kupiłbym do 1224 turbo , bo jeden pług na 2 ciągniki jest  ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś ty się tak uparł na te 360?? nie myślałeś o taki zetorku : http://olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-6718-matis-zetormatic-CID757-ID7jpiB.html#f3c3e68896 przecież to o niebo lepsze rozwiązanie niż te badziewne 360.... no i sporo tańsze...o wytrzymałości i mocy nie wspomnę... ;) nawet poniżej 10 tyś można takie znaleźć do remontu jak lubisz się w to bawić... no i masz pewnośc , że w oryginale

No chyba , że jesteś fanatycznym wyznawcą 360 , to wtedy nie mam pytań :P

Nie tyle uparłem się na c360 tylko podałem przykład ;) ogólnie szukam ciągnika obojętnie czy to zetor, ursus lub mtz ;). Podałem c360 bo mam taki i maszyny wszystkie mam do c360 ;) głównie chodziło mi o to aby dowiedzieć się coś na temat transportu maszyny ciągników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 ktoś to jeszcze kupuje ? dużo tego widziałem już na złomie, teraz każdy orze bezbruzdowo !

 

ba... ja pójdę o krok dalej i powiem ,że teraz się uprawia bez orkowo ;) a obrotówka , fajna sprawa, ale coś na zabezpieczeniach to przeszło 10 tyś trzeba liczyć , a i ursusy zbytnio nie nadają się do obrotówek.. ;)

 

patrząc po cenach innych takich pługów, to ten coś tak z 1000-1500 przytanio. Pewnie "trochę" będziesz musiał dołożyć.

 

ciekawe jak z lemieszami...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

Jeden ciort tyle że do zetora części droższe, myślisz że do tych starych serii dostaniesz np tarczę sprzęgłową od ręki w każdym sklepie?

tak dostaniesz bez problemu można użyć od c360 oczywiście z Chełmno lub oryginalny Ursus lub od zetora 7211 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

Nie tyle uparłem się na c360 tylko podałem przykład ;) ogólnie szukam ciągnika obojętnie czy to zetor, ursus lub mtz ;). Podałem c360 bo mam taki i maszyny wszystkie mam do c360 ;) głównie chodziło mi o to aby dowiedzieć się coś na temat transportu maszyny ciągników ;)

 

c-360 to zło ostateczne... zetorki to bardzo dobra alternatywa bo 1. osobne sprzęgło wom 2. rozdzielona pompa do wom 3. niższe spalanie w ogóle inna kultura pracy... ale zawsze można popatrzeć za "wynalazkami z zachodu"

c-360 to naprawdę powinna być ostateczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

ba... ja pójdę o krok dalej i powiem ,że teraz się uprawia bez orkowo ;) a obrotówka , fajna sprawa, ale coś na zabezpieczeniach to przeszło 10 tyś trzeba liczyć , a i ursusy zbytnio nie nadają się do obrotówek.. ;)

 

 

ciekawe jak z lemieszami...

 

Dlaczego ursus sobie nie radzi z obrotówka? słaby skręt czy hydraulika nie daje rady?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@tomekzet Pewnie chodzi o słabą hydraulikę i o to że te kabiny od c-385 wzwyż wychodzą do tyłu i może być problem z dostatecznie wysokim podniesieniem pługa żeby go odwrócić bo jak wysoko podniesiesz to wieżyczka może być w kabinie  :) Choć dla chcącego nic trudnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2186

 Tak,to właśnie ta końcówka co widać. :)  ,założona od strony prasy ,ale czy z tej strony jest to właściwe umiejscowienie to nie wiem. Chyba skręcona śrubami nie na wciskające zabezpieczenia,tak pancernie zabezpieczoną sprzedał mi poprzedni  właściciel,może harcowały tam klejące łapki :blink:  :wacko:   ,przyszedł po wałek a tu...... ;[  ;[  :D  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj