Polecane posty

Mam zetora z takim tłumikiem i chodzi ciszej niż na fabrycznym a dałem coś  koło 200 zł

 

A żmijkę polecam tego producenta solidnie wykonana i kupisz bez vatu http://olx.pl/oferta/przenosnik-slimakowy-zmijka-podajnik-CID757-ID8j8Qx.html#4ba36129a0

http://agropart.pl   

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tylko taki kolektor nie podniesie mocy czy obniży spalania  :blink:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

... i wiele innych rzeczy brzmi jeszcze lepiej. Ciekawe co jeszcze robi ten kolektor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Pewnie wycisza tylny most, ogrzewa kabinę zimą, zaś latem przejmuje rolę parownika klimy, tak by to wynikało z podanej ceny :D Przydałoby się jeszcze żeby ustawiał te pseudo przednie reflektory, żeby nie oślepiać ludzi na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    517

Jakiś czas temu czytałem w tpr o c360 z przednim napędem i instalacją na wodór, " to bardzo dobry i oszczędny ciągnik; radzi sobie z 4 skibowym pługiem "  :D Teraz czekam aż ktoś powie że daje radę z 4 skibowym pługiem obrotowym  :D  Pewnie gdyby ten z tpr miał taki kolektor pewnie dałby radę  :lol:

C360 zawszę będzie miała legendarną moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większych bzdur dawno nie czytałem. Nawet tutaj są bardziej powściągliwi. Przed modernizacją ciągnął 3 skiby a po już 4. Wg innego dochodzi jakieś 8 kucy. Widzicie panowie zapotrzebowanie mocy na jeden korpus to jedyne 8 KM. 6 cylindrowego ursusa używa tylko ciężkich prac, bo dużo pali a 60-ka znacznie mniej. Ile w tym bredni. Tak jak w ostatnim numerze siew kukurydzy w "magiczny"trójkąt z obsadą 150 000 nasion na ha. Kolega z forum już go podsumował w nowym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

hehe dobre :D mocy przybędzie, ale nie od nowego kolektora czy tłumika.... ale jego braku :P  wiem co mówię, zastąpienie tłumika np. rurą kwasową ( nie polecam do silników 4 cylindrowych bez turbo) mocy nie podniesie, ale sprwi, że ciągnik będzie bardziej "żwawy "

A co do tego tłumika Zetorowskiego , to zetor miał 2 rodzaje tłumików , ten przy 360 jest z wbudowanym chwytaczem iskier, a te kwadratowe są bez, i na nie nakłada się łapacz iskier....  ;)

 

 

ktoś sprzedaje i nie wie do jakiego modelu to jest ;)

http://olx.pl/oferta/dolna-rama-z-szybami-do-kabiny-c-360-CID757-IDdopNP.html#efeea3aac2

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

A ja wam powiem panowie że tu się nie ma z czego nabijać, bo zetor ma większą pojemność sil. to i kolektor wydechowy ma większą przepustowość i pasuje do 360 która na nim będzie łatwiej "oddychać". Wystarczy delikatnie podkręcić dawkę i moc wzrośnie a większa ilość spalin będzie miała czym odpływać

 

@FINN nie myl kolektora z tłumnikiem.

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

23 już ktoś dawał :D przecież...

 

Bo cena nie jest do niewiadomo jakiej negocjacji :)

 

A jak widać na zamieszczonym poniżej obrazku osób dzwoniących nie brakuje ;)

 

post-5045-0-92502500-1452276439_thumb.jpg

Edytowano przez Pronar82a

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Przez pół roku? hehe dobre to sa statystyki od 6 stycznia :D no chyba ze niedowidzisz ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Bo cena nie jest do niewiadomo jakiej negocjacji :)

 

A jak widać na zamieszczonym poniżej obrazku osób dzwoniących nie brakuje ;)

 

attachicon.gifogloszenie.JPG

 

Obserwującą osobę wykreśl ze statystyki, bo to JA :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

20 osób i więcej wyświetlających numer to i ja miałem jak czasem coś z maszyn sprzedawałem, a jak 5 zadzwoniło to był sukces  :rolleyes:  i to z w miare normalnymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Przez pół roku? hehe dobre to sa statystyki od 6 stycznia :D no chyba ze niedowidzisz ;)

6 stycznia ostatni  raz  odświeżałes  ogłoszenie  , ilośc  wyświetleń,  telefonów  odsłon  ,  wiadomości  itp  sie  nie  zmienia przy odświeżeniu.

mozna  tylko  z zerować ilośc  wyświetleń ,  to juz pewnie nieraz  robiłes  - bo  ludzie  zaglądają  żeby się pośmiać :P 

 nie myśl że  tylko  ty  wystawiasz  cos na  OLX  i  nikt  nie  wie  jak  to  działa ,  ale  jak lubisz że  się  z ciebie śmieją  - to  cel osiągnięty   :D  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i dalej sie łudzi, że to sprzeda... po pół roku wystawiania powinno do tej makówki coś dotrzeć.... no chyba że OLX traktuje jak agrofoto... pochwalić sie nową farbą na przyczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Przejmujecie sie tym ogłoszeniem jak stonka wykopkami ... dajcie chłopu spokój, jego biznes ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj