Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cezary4514    65

'Elektrosratechniku' czytajac Twoje wypociny (bo nie mozna tego nazwac postem) przestaje byc przeciwny aborcji. Naprawde musisz wszystko od A do Z krytykowac?Gdyby to bylo konstruktywna krytyka to rozumiem, ale Twoja wypowiedz na poprzedniej stronie to jakies dno. Mialem to olac, ale tutaj znow jakies smieszne loty. Jestes niby moderatorem tego forum to utrzymaj jakis poziom wypowiedzi.

Przykro mi bardzo, ze naskakuje na wielmozna wladze tegoz forum, ale w koncu trzeba. Jakas kultura jest tutaj tez wymagana. Chcesz to banuj, bedzie to swiadczylo tylko o Tobie.

 

Co do postu o VW, 8 na 10 stoi w warsztacie, bo 8 na 10 aut to wlasnie VW. Popularnosc wiaze sie z poruszanym przez Ciebie problem. Takie prawa fizyki, nic nie jest wieczne. Zwlaszcza biorac pod uwage przeloty i warunki eksploatacji tych aut. Tyle. Pozdro dla Ciebie. Nastepnym razem ugryz sie jezyk zanim zaczniesz krytykowac. Nie jestes krolem swiata, nie wiem jestes z PO moze? ;)

 

Zeby nie bylo, ze sie czepiam i off-topie to zarzucam linka:

http://olx.pl/oferta/ursus-914-na-czesci-CID757-ID9WEEW.html#05c313ed69

 

Polecam goscia, znam osobiscie. Ma mnostwo czesci do Ursusow, przyczep. Ogolnie zajmuje sie handlem polskim sprzetem, w czesciach i kawalach-jak komu pasuje. Znam osobiscie, ceny moze rzucac zaporowe ale po negocjacjach daje sie duzo urwac.

 

 

Jeszcze raz pozdrawiam Kolege moderatora. Z wyrazami wspolczucia.

Pewnie czas sie z Wami pozegnac koledzy ;d

 

dobrze mówisz:) z resztą jak władza taki i post... oczywiście nie obrażając innych moderatorów :)

 

 

Edytowano przez Cezary4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

tiu tiu tiu tiuning  :D

I te spawy...   naprawde artystyczna robota :]

A to antychryst w niedzielę 60% zniżki na usługi :)

Astra hedżbek :D

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcecie dyskutować o samochodach to przenieście się do tematu samochód dla rolnika.
Simson za tę ładowarkę to ładnie stargowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@alvaro spróbuj na innej przeglądarce u mnie na operze też nie było widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Opony jak widać, brak drzwi i orbitrol do wymiany jest tak to jakoś chodzi.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

http://olx.pl/oferta/bizon-super-z056-6-CID757-ID81o1P.html#689499cda2 nie daleko ode mnie. sporo elementów wymienione i jeszcze stół

http://olx.pl/oferta/zetor-7211-z-turem-lub-bez-CID757-IDdaXQl.html#cb82bddd15 Zetor 7211  tankować troche nie wygodnie

http://olx.pl/oferta/claas-arion-620-c-130km-2009rok-ladowacz-tuz-zadbany-jak-nowy-CID757-IDcYs25.html#ffbf37055b cena z ładowaczem czy może bez?

Edytowano przez Cezary4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pompa-hydrauliczna-podnosnika-c-330-c-328-32l-min-i5660833806.html miał ktoś doczynienie, czy hylmet 100zł tańszy również będzie dobry???

 

Osobiście pytałem w kilku sklepach o hylmeta do 1014 i w dwóch usłyszałem, że już tych pomp nie sprzedają bo było wiele zwrotów i narzekań, podobno ciągną towar produkowany przez małe azjatyckie łapki. Wybrałem pompę hydrotoru.

 

PS.  Wiele osób pytało mnie o instrukcje i katalog do Welger RP 200 więc wrzucam link do faceta zajmującego się sprzedażą: 

http://olx.pl/oferta/welger-rp200-prasa-oryginalny-katalog-czesci-i-instrukcja-wysylka-0-zl-CID751-IDaPXCF.html#fd697421f0


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Miałem tamtą kupować ale właśnie wczoraj tak patrzyłem i myślałem że to coś lepszego za 400zł.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

ten mf jeżeli sprawny to sądzę że opłaca się widziałem stare graty za 20 bez kabiny a tu nawet wspomaganie jest . sądzę że te ciągniki są bardzo wytrzymałe a szczególnie ta pierwsza seria 3512 to nie to samo


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

też uważam że warto się nim zainteresować bo sama kabina fotel pneumatyczny wspomaganie to pewnie z 6 tys by wyszło jakby ktoś chciał to założyć..

 

 

PS. Kupię sortownik do ziemniaków z stołem rolkowym i podajnikiem. Najlepiej Pucki.

Edytowano przez maniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

[galleryimg=573513]    Zapytajcie kolegi , to wam coś więcej powie B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ceny są wysokie bo nie jest ich aż tak dużo. Sąsiad taki ma jest to model mf bez elektroniki dobra widoczność i zwrotność mało awaryjny sąsiad tylko końcówki drążków wymienił przez 12 lat


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jeśli zastanawiasz się nad ursusem 4514-5314 to taki MF jest bardzo dobrą alternatywą dla tych polskich niedoróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj