Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sladan    312

http://olx.pl/oferta/przewracarka-do-siana-CID757-ID8Y5hn.html#29e5636253

Czy jest sens kupować przewracarkę ciąganą w tym stanie jak w linku wyżej  jest bez luzów i potem dokupić wieżyczkę(Jaka cenę może wynieść wieżyczka do df kh500). Do niektórych łąk mam kilka km i po drodze jest trochę dziur. Czy kupić od razu podnoszoną i nie kombinować. Za 4tyś mogę kupić df 5m składanego do tyło na szerokiej oponie ale w gorszym stanie, bez luzów ale ma jeden feler była spawane dwie środkowe osie. Tak jakby ktoś wpadł w dziurę i połamały osie dwa na raz.

 

ja kupiłem w tym tygodniu takiego samego, tylko zawieszanego za niecałe 4 tys. Żadnych luzów, wizualnie w oryginale i naprawdę dobrym stanie, z wałkiem przekaźnika i wszystkimi kompletnymi zębami (dla dociekliwych: dostałem nowe zęby, trzeba tylko założyć w miejsce ułamanych). Także popytaj ile wieżyczka Cię wyniesie do tego ciąganego, czy to się opłaci.

Oto fotka mojego (na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu):

post-37669-0-60011700-1425232839_thumb.jpg

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dzięki za opinie na temat tej sześćdziesiątki panowie, wiem że moc podobna. Tylko czy według was cena jest ok. co do stanu?

 

http://olx.pl/oferta/c-360-80r-nowy-silnik-zetora-3-cylindrowy-CID757-ID97B0D.html#87f7c79666

Stan trzeba  sprawdzić  oglądając  , ale  jeżeli  wszystko  w  miarę  działa, to cena  jak najbardziej ok 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolskaMocUrsus    174

To tu jeszcze drugi co z ceną szaleje http://olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-CID757-ID8RP9T.html#d14941a3ef za staroci tyle kasy 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-CID757-ID3XWoj.html#d14941a3ef - druga ciekawa oferta od tego pana , z resztą widać większość maszyn ma cene wygórowaną o 5-10 tys zł.

Edytowano przez PolskaMocUrsus

Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! Fan polskiej motoryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Kolego ta cena jest wygórowana ale nie o tyle co Ty napisałeś tylko o połowę ale wartości sprzętu. Kto mądry i przy zdrowych zmysłach zapłaci 68tyś za mercatora 60. Przecież te kombajny chodzą lekko ponad 20tys i też są w dobrym stanie to jak by nawet ten był w rewelacyjnym stanie to powinien wołać za niego max 30tyś.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Panowie ile można dac za przyczepe d-46(sztywna) Koła balonowe 10' ale opony wszystkie do wymiany, rama prosta, dwa resory do naprawy i brak dokumentacji, gośc chce 3500zł bo ceni osie po  tysiąc a rama 1500 i tyle chce za całośc, zdjęc niestety nie posiadam. Mysle nad kopnem takiej i przerobienie jej na platforme do bel, Ile to może byc warte wedłyg was?

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Panowie ile można dac za przyczepe d-46(sztywna) Koła balonowe 10' ale opony wszystkie do wymiany, rama prosta, dwa resory do naprawy i brak dokumentacji, gośc chce 3500zł bo ceni osie po  tysiąc a rama 1500 i tyle chce za całośc, zdjęc niestety nie posiadam. Mysle nad kopnem takiej i przerobienie jej na platforme do bel, Ile to może byc warte wedłyg was?

 

tyle co waży pomnożone przez cenę złomu użytkowego 1,40

Edytowano przez rafff24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Warto kupić Ursus c 330? Stan w miarę dobry. Jest rejestracja i dowód,brak ciągłości umów. Dzwoniłem popytałem się trochę i wiem co jest grane. W ciągniku podnośnik podnosi tylko do połowy, nie ma dolnego zaczepu,akumulatorów i przednich obciążników. Opony super,komplet obciążników na tył, jest to oryginalny c 330 na okrągłej osi rok 1977, jest blisko mnie ok 40 km. Blachy w miarę, jest na chodzie. Powiedział że za 8 tyś go odda, warto go kupić?

 

Co trzeba zrobić w podnośniku? Facet powiedział że wystarczy wymienić oringi, czy to prawda? Da się go jakoś zarejestrować? W razie czego możemy napisać umowę że kupiłem go kilka lat temu. Zaczep raczej da się kupić, koszt to ok 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

d35, tylko nie autosan a z tego co pamiętam czarna białostocka


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Działa ale lepiej już w tym dodawać ogłoszenia, bo tamten już ma sporo stron także może się znowu zamulić i nie będzie można otworzyć

http://olx.pl/oferta/bss-przyczepy-9ton-CID757-ID7Gu21.html, nawet w niezłym stanie

Ten gośc oglasza sie z chochołowa, ale tak naprawde to te przyczepy są na Słowacji

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj