Polecane posty

PATr    409

nie jestem pewien ale może ma siłowniki pneumatyczne do rozkładania lancy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

A może do fartucha (którego nie ma z jakiegoś powodu) napełniania? Ale pewien nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Panowie, pomóżcie bo niewiedza jest silna;)

 

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-2500l-lanca-21m-CID757-IDbldnH.html

 

o co chodzi z rozdzielaczem hydrauliczno-pneumatycznym?

 

jest sprężarka - ale po co?

co ona robi?

 

wybaczcie pytanie;)

 

sprezarka jest potrzebna w dobrych opryskiwaczach do utrzymania wydatku niezaleznie od predkosci jazdy i jak jest amortyzacja osi.zwykly silniczek elektryczny z pompka i putla 5 l pojemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    782

Mam do odkupienia mały rozrzutnik już w niezbyt dobrym stanie. Burty i podłogę zaczyna dość poważnie brać rdza, na chwilę obecną trzeba kupić nowe koła zębate (3szt), łańcuch do napędu adaptera i łożyska. Poza tymi mankamentami mamy ramę w bardzo dobrym stanie i opony w dobrym, około 50-60% bieżnika bez żadnych pęknięć. Wymiary skrzyni to dł. 360cm, szer. 170cm, wys. 50cm. Ładowność około 3-3,5t.

Cena 1000zł. Po sąsiedzku

 

Jak myślicie warto? Rozrzutnik jest tak naprawdę w pełni sprawny, bo jeszcze niedawno go pożyczałem i używałem, ale zerwał się łańcuch prawdopodobnie z powodu zużytych zębatek i na chwilę obecną tylko tyle trzeba w nim zainwestować i można pracować. Sąsiedzi chcą sprzedać bo już dawno nie gospodarzą i chcą się pozbyć niepotrzebnych im gratów. Można powiedzieć, że ja mam tak zwaną możliwość pierwokupu. ;)

Poważnym mankamentem jest korozja burt i podłogi, lewa burta już ładnie zeżarta od dołu, podłoga też trochę podziurawiona ale była już wzmacniana kawałkami blachy ale moim zdaniem maszyna powinna jeszcze kilka sezonów pochodzić, zwłaszcza, że zbyt dużo towaru wozić nie będę. A w przyszłości pomyśli się nad większym remontem, tylko nie mam pojęcia ile to może kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

kolego złom jest po 30gr

 

oś jest warta ok tys


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Panowie, pomóżcie bo niewiedza jest silna;)

 

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-2500l-lanca-21m-CID757-IDbldnH.html

 

o co chodzi z rozdzielaczem hydrauliczno-pneumatycznym?

 

jest sprężarka - ale po co?

co ona robi?

 

wybaczcie pytanie;)

Podejrzewam że ona ma wszystko  na powietrze, a rozdzielacz hydrauliczny jest sterowany pleumatycznie. Przypatrzie się do komputera idą wężyki, a nie kabel.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
seweryn20 kolego ciekawa okazja ,ale dla sprzedającego .Myślą ,że jak nadrukują na koszulkę Pana Jezusa to już będą trzepać kasę z naiwniaków .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

sprezarka jest potrzebna w dobrych opryskiwaczach do utrzymania wydatku niezaleznie od predkosci jazdy i jak jest amortyzacja osi.zwykly silniczek elektryczny z pompka i putla 5 l pojemnosci

Szmergiel,

dzięki za info.

 

Zastanawia mnie to czy mogą być z nią jakieś problemy ewentualnie.

Konkretnie to chodzi mi o ten opryskiwacz:

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-nie-dammann-krukowiak-pilmet-CID757-IDcuKWP.html#f8bc90590a

 

też ma sprężarkę- czyli jest to jego plus?

 

czy widzi ktoś z was w nim jakieś wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

Kup sobie jakiegoś polskiego Pilmeta i nie bedziesz miał problemów ze spreżarką


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Szmergiel,

dzięki za info.

 

Zastanawia mnie to czy mogą być z nią jakieś problemy ewentualnie.

Konkretnie to chodzi mi o ten opryskiwacz:

http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-nie-dammann-krukowiak-pilmet-CID757-IDcuKWP.html#f8bc90590a

 

też ma sprężarkę- czyli jest to jego plus?

 

czy widzi ktoś z was w nim jakieś wady?

Widzę że chyba nie przeczytałeś mojego posta o tamtym opryskiwaczu, Tamten jest cały sterowany pleumatycznie,  raczej żadnej elektryki, a ten co teraz dałeś elektrycznie bez żadnej sprężarki. Nodet też jest cały pleumatyczny.

Pilmeta nie radzę to złomy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

no niedoczytałem;)

jak sie spojrzy na trzecie zdjęcie (z prawej strony) przed rozwadniaczem wg mnie jest sprężarka... czy to jest coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj