Polecane posty

http://olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-agro-masz-sr-300-sprzet-poleasingowy-z-wycena-rzeczoznawcy-CID757-IDcCKsZ.html#babe2f391c

Zapotrzebowanie mocy 82-110 KM . Ciężko idzie :D

 


 

Ten handlarz uczciwy gość ??

Claas Axion 840 Kłodzko • OLX.pl

 

"Popokazowy ciągnik claasa"  a na liczniku 6k mtg ??? Długo te pokazy trwały.

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

odnośnie nh to na stronie http://www.warpol-agro.com.pl/produkt.php?id=267 można się zorientować. W linku jest dostępny mniejszy model t4.85 za 148 tys netto. dlatego nie chce mi się wierzyć że t5. 105 kosztuje poniżej 160 tys netto, w lutym minie rok jak podczas targów ferma w Łodzi pytałem się dilera o nh t5.95 to powiedział mi 156 tys netto plus 3 tys dopłata za biegi pełzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

http://olx.pl/oferta/siewnik-zbozowy-agro-masz-sr-300-sprzet-poleasingowy-z-wycena-rzeczoznawcy-CID757-IDcCKsZ.html#babe2f391c

Zapotrzebowanie mocy 82-110 KM . Ciężko idzie :D

 

"Popokazowy ciągnik claasa"  a na liczniku 6k mtg ??? Długo te pokazy trwały.

 

Kiedyś na pokazach u mnie był MCCORMICK, który jeździł tylko po pokazach i rozwożąc klientom maszyny jak blisko było i lawet się nie opłacało gonić i miał też coś ponad 5 tys. mth z  2007 roku..., w polsce jest tak że firmy za pokazy zamiast zapłacić rolnikowi za to, to udostępniają ciągnik żeby sobie trochę porobił... + jak dawali na testy to tak mogło być. Oczywiście nie wyklucza to tego że to to kłamstwo i ten ciągnik na pokazach nabił ze 100 mth a reszta u gospodarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

po pokazowy to dlatego produkcja2007 a rejestracja 2009 a nie ze on cały czas na pokazach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

od kiedy Claas montuje gumy Mitasa, zwykle kładą swoje GY, Conti czy Treleborgi  :blink:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

nie wiem, nie znam się, wrzuciłem link bo z reguły te Lemkeny mają ceny 3 razy większe niż ta z aukcji

poczekaj na kolegę Ursus16, on jest guru w kwestii tych pługów B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

rama za drugim korpusem pociągnieta co wyraźnie widać... zapewne egzemplarz jedyne na części bo orać to napewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

No ewentualnie można próbować to poprawić


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

rama za drugim korpusem pociągnieta co wyraźnie widać... zapewne egzemplarz jedyne na części bo orać to napewno nie będzie

Nic nie pociągnięte! Przyjrzyj się uważnie widać że są śruby po urywane przy łączeniu trzeciego korpusu i dlatego tak się wydaje że jest krzywy. 

Cena atrakcyjna i ogłoszenie już nie aktualne widać znalazł już swojego nowego właściciela. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie się mnie przyglądałem, ale jedną odkładnię miał łataną. Stary typ chyba i nie ma piersi tylko jednolite odkładnie. Pewnie inne także spawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Mam katalog Claasa na rok 2015 i niektóre ciągniki mają opony Mitasa a mitas kupił i teraz i produkuje opony rolnicze Continental   http://www.mitas-tyres.com/pl/produkty/opony-rolnicze/

 

Mitas to już kilka lat produkuje opony o marce Continental, od 2015 roku marka Continental została zamieniona na Mitas Premium, i od tej pory nowych opon pod marką continental nie kupisz tylko mitas premium(to to samo)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Nie tylko claas ale John deere, deutz, i inne wiodące marki zakładają opony mitas sam mam w claasie i niczym sie nie róznią od continetala tylko nazwą i nie tylko w traktorach ale w kombajnach tez widziałem to o co hallo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja widziałem ostatnio w nowym JD i DF opony BKT, może to zależy od dealera, no i ciągniki z niższej półki czyli india, china itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Na moje 8ha klinów był by jak marzenie ten pług


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

myślę  że  nie  , poza tym  ,  ten  niby agregat  nie  ma  talerzy, ani  listwy  wyrównującej  i  pole  po nim  będzie  jak po  sadzeniu kartofli ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj