Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romek6340    221

@wojakjan skąd masz te informacje? Znasz go i jego ciągniki?

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

matigus ktoś z tą ceną to chyba z kosmosu spadł albo go coś kopnęło ;)

kolego dzwoniłem do gościa teraz gdyż mieszka ode mnie z 20km ,czy nie pomylił się w cyferkach,a on na to że już sprzedane.poszły za 1900zł,do tego jeszcze jałóweczka za 1600zł.

komuś palma odbiła,że tyle dał............ :D :D :D

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Raczej nie odbiła znajomy też chciał kupić... Na olx pojawiły się mniejsze za 1500zł po godzinie zadzwonił (a było ich tam 20 sztuk) że wszystkie już sprzedane... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

zależy jaki rejon kraju np. Pogranicze mazowieckiego z lubelskim zagłębie mleka jak się trafi coś ładnego to cena wysoka a najlepszy handel z sąsiadem :D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

to wole kupować u znajomych "mleczarzy" HF po 700 zł, przynajmniej wiem że zdrowe a i geny w miare dobre mają bo dobrze przyrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ładna maszyna .Mi bardzo renówki zawsze się podobały ,ale po tym ,jak przejechałem się nowym NH to już decyzja zapadła ,że skłądam wniosek na prow na wiosnę .Za tą cenę dostanę minimum 115 -120km po dofinansowaniu .med2_new-holland-t5115_49898_47_1695773.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

Uwżasz że zakup ciągnika przyczyni się do conjmniej 10 % wzrostu wartości dodanej brutto gospodarstwa? Słyszałem, że na zakup samych maszyn w nowym naborze nie ma szans. Ciekawe kto może być pewien swoich dochodów w rolnictwie na 5 lat do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Za 160tys min 115 120 koni oj ciężko będzie...

 

Byłem w Raitechu i mam sprawę obgadaną .Oczywiście bez zbędnych  bajerów ta 115 t5 .Mało tego miałem t5 105 na testach cena 135 tyś netto .

 

A tu z innej beczki

post-81878-0-90928300-1447964777_thumb.jpg

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Mnie za Case IH Farmall 115A (odpowiednik NH TD5.115) powiedzieli 135 300 zł netto.

Edytowano przez XMK13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Aż nie wierze że takie tanie, może to TD bo ja 4 lata temu kupiłem T 5060  czyli 105 koni za 137 netto, rok po mnie kolega dał 149  za takiego samego, to co staniały teraz?

A TD z NH za 105 chcieli odać, w  Case JX za 110. A to było 4 lata temu.Z tego co wiem teraz seria T jest od 160 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

sprzedaz stanęła w miejscu po zakończeniu starego prow i młodego rolnika i ceny lecą w dół....

ehhh mieć tez 140 tyś netto i można mysleć o fajnym koniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

135 tys netto to kosztuje new holland td5.115 i on jest odpowiednikiem Case Farmall A, a T5. 115 min 30 tys więcej czyli koło 165 tys netto.  i ona ma swojego odpowiednia u Case Farmalla U 115

Mnie za Case IH Farmall 115A (odpowiednik NH T5.115) powiedzieli 135 300 zł netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Tak, masz rację. Mój błąd. Myślałem o TD, a napisałem T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Byłem w Raitechu i mam sprawę obgadaną .Oczywiście bez zbędnych bajerów ta 115 t5 .Mało tego miałem t5 105 na testach cena 135 tyś netto .

 

A tu z innej beczki

Tak jak koledzy piszą - w taką cenę TD5 uwierzę ale T5 niebardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj