Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FINN    1478

@adrian, komfort jest o niebo lepszy w porównaniu do zwykłej 914 na polski rynek, no i o wytrzymałości też nie będe wspominał , bo to ciągniki z innej stali ulepione ;) wiem co mówię ,bo mam 914 FINN i to jest ciągnik nie do zastąpienia ;) no zdarzyło sie parę awarii ale co mam ją od 2006 i nie zamierzam sprzedawać ;)  nie namawiam ,ale polecam eksportowe wersje Ursusów.

 

tutaj mały rodzynek, prawie jak Valtra  :P

http://olx.pl/oferta/ursus-904-turbo-de-luxe-CID757-IDbzxc7.html#bef7bc65e3

Edytowano przez FINN

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

Ktoś wie jaka to jest felga i na jaki rozmiar opony? 

 

skoro piasta nowego typu z autosanki to nic mniejszego niż 15 nie wejdzie

stawiam na 7.00x15


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Wiadomo obite blotniki i gruby dach robi swoje :) ale chyba w zwykłej 914 jakby dał gruby dach i matę na podłogę to rownież nie byłoby zle chyba ze sie mylę? Ogólnie ile taka 914 jest w stanie spalić na godzinę lekkiej i ciężkiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa , pewnie 5 lat mija i może sprzedać . Pewnie bez serwisu i na pierwszych olejach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

I pewnie pierścionki trzeba zmienić


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O jakim komforcie mowa w 914? Jeśli chodzi o hałas i amortyzację kabiny oraz fotela to nie jest źle. Zmiana biegów jest strasznie upierdliwa czasem i to komfortowe nie jest. Zwolnice, most nic nie wyje. Powyżej 1700 obr. zaczyna robić się głośno.
Finn masz oba ramiona od tej zgrabiarki czy zgubione. Trafiłeś na jakiś słup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Thomas zapomniałeś dopisać że widoczność do tyłu jest fatalna a raczej jej brak dopiero eliminuje to euro kabina np. w zetorze 9245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-tym-t903-CID757-IDbMhWj.html#8bfde04dcd Ma ktoś z was taki ciągnik i czy mieliście jakieś usterki bo kumpel ma już dwa lata  taki ciągnik robiłem nim trochę fajny wygodny dużo funkcji komfort pracy wysoki według mnie jak na tą klasę ciągnika ale np z klimą były już problemy i to nie raz a to jakiś przewód takie szczegóły są niedopracowane a  wy uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty szukasz ciągnika czy tylko ciągniesz temat. Zaczynasz od zachodnich po 40 tyś przez ursusa a teraz pytasz o koreańca za 140 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zajrzyj w galerie to stwierdzisz, że on sobie tylko marzy przeglądając ogłoszenia i rzucając linkami na prawo i lewo bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz3v    4

Luke16 wtedy to jeszcze miliony chyba były bo moi rodzice w 94r też kupili 2812 to kosztował 4miliony 200tys brany prosto z ursusa z warzawy to plicjanty ojca aż do ronda w górze kalwarii eskortowali.

 

Mam 2812 z 1996r, kosztował wtedy 29,500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Czyżby gimbaza? :P ale cóż nie wolno nikomu zabronić marzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Chodzi właśnie o hałas oraz amortyzację :) Np. bez problemu idzie tam słuchać radia oraz rozmawiać przez telefon? Pytam tak bo nie chce kupić czegoś co będzie mi nieodpowiednie. Do zmiany biegów idzie przywyknąć podoba mi się w nich włączanie womu oraz półbiegów pod obciążeniem :) Miałem chęć kupić coś z reno ale potem patrząc na części oraz czekanie na nie to mówię daruje sobie w trakcie pilnej pracy coś klęknie a ja będę stał i czekał za częściami .... a może 914,1014 lub 385 jeszcze nie wiem, nie wypadnie tak źle po zakupie dałbym gruby dach tapicerkę na błotniki oraz matę na podłogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do szukania ciągnika to szukam jakiś używany najprędzej renówka a jak byś uważnie czytał to byś wiedział że o tym-ie to z ciekawości bo kolega ma i ma w nim pare usterek i byłem ciekawy czy wszystkie czy czy akurat jego model  a tak dla ciekawych to uczęszczam do technikum rolniczego.A jak mam troche czasu bo chory jestem to jak mnie jakaś aukcja zaciekawi to piszę.

A jak bym miał marzyć to na pewno nie o chińskim TYM tylko jakiś John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Taa , pewnie 5 lat mija i może sprzedać . Pewnie bez serwisu i na pierwszych olejach .

Nie koniecznie.Niedaleko mnie mieszka facet który ma w garażu zetora 7211 z folia na siedzeniu i cyckami na oponach i ma nakręcone 45mth.Czasem takie rzeczy się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jedź do najbliższej składnicy z częściami i zapytaj czy mają do tych modeli bo np u mnie są dostępne a u ciebie już nie. No i musisz się liczyć że części nie będą kosztować tyle co do jakiegoś grudziąskiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Może jedź do najbliższej składnicy z częściami i zapytaj czy mają do tych modeli bo np u mnie są dostępne a u ciebie już nie. No i musisz się liczyć że części nie będą kosztować tyle co do jakiegoś grudziąskiego

NIe rozumiem wszyscy cena a jakość????

Lemiesz do mojego rabe kosztuje 200 oryginał czyli 600 zestaw

Na nowych zaorałem ponad 100ha i raz podkreślam raz wymieniłem dłuta za 20,-/szt(zamienniki)a w grudziądzkim ile by poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj