Polecane posty

jahooo    9103

Szczęścia życzę 22 talerze ciągać C-360

Bez szaleństw, do talerzówki potrzebna jest prędkość , przy tej masie ciągnika talerzówka będzie kierować ciągnikiem. 18 talerzy to max

W talerzówce zużywają się tylko talerze, kupisz nową - na kilka lat spokój.  A ze słupskich są różne wykonania, nie wszystkie są takie OK. Jak jest luz na czopach to każdy wałek idzie jak chce i potem na polu góry i doliny. Za 3 tys kupiłem 1,8m Strumyk (nowa) - za tę cenę robi swoją robotę dobrze. Talerze nacinane z tyłu i z przodu.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

 

sam myślałem nad jakimś wagonem na wiosnę, ale powariowali z cenami, za sztywną 4 wołają nawet 8-10tys.

szukaj d47 w dobrym stanie, wzmocnij ramę i będzie latać bez problemu

lub d732, czasem trafi się w dobrej cenie z papierem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Jak chcesz w dobrej cenie przyczepę, to u nas nie znajdziesz, ceny takie, że hoho, a zazwyczaj bez papierów i od razu do remontu. Szukaj raczej w zachodniej części kraju. Sam szukam przyczepy z papierami, niekoniecznie wywrotki.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To chyba nie jest ten sam o którym ktoś wspomniał na ostatniej stronie tematu Ceny cieląt? Tamten oszust działał koło Zblewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

znam gościa, maszyny w różnym stanie, od złomu do naprawde fajnych używek, nie picowane więc widac co sie kupuje, ceny nie sa tragiczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

masakra z tymi opryskiwaczami...

szukam 21m do 2500l na z zaczepem (dolnym/górnym bez różnicy) ale nie na dyszlu, pełną hydrauliką i komputerem i nic porządnego znaleźć nie mogę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4141    2

Generalnie jest jeszcze zetor 8111 więc te 68-75 koni zbyt dużo jako pomocniczy :)

Z tego co czytałem to ten 61.14 bardzo oszczędny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

3 cylindry pracuje bardzo nie kulturalnie... kup 68-14 a spali ci mniej niż C-360 a robotę zrobi dużą :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Chyba inny przedział mocy wchodzi w grę...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

bratrolnika pierdziele nie sprzedaje... od przybytku głowa nie boli. Ogólnie kupujący mnie denerwują... zero zastrzeżeń do ciągnika ale cena nie pasuje... bo gdzieś jest taniej... a po co się czegoś dobrego pozbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid4141    2

W tym momencie jak ktoś przyjedzie cokolwiek oglądać to zawsze coś nie pasuje, więc trochę bez sensu ;) Nie chcesz nie kupuj i spokój :D ale tak zawsze było i będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

dawid masę rzeczy sprzedawałem ale kupujący nie mieli się do czego doczepić... ale i tak mi nie pasuje bo cena nie pasuje :D :D :D No ale cóż nie trafi się na idealnych klientów nigdy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj