Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

11273 odpowiedzi na ten temat

#2921 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3405 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 30 sierpień 2015 - 13:26

http://olx.pl/oferta...html#ebf944e9a9

taki "łańcuch" zakłada się zamiast taśmy czy podwójnych łańcuchów??

a ten pojechał z ceną

http://olx.pl/oferta...927b89;promoted

nowy sprzęt to zaraz usługa musi być droższa.........

Edytowany przez soltys48, 30 sierpień 2015 - 13:33.

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 02:26
  •  

#2922 Share zielone14

zielone14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 13:37

http://olx.pl/oferta...D5-IDbu4v7.html

Polecam;)

#2923 Share BodzioandBodzio

BodzioandBodzio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 14:35

koledzy jestem zainteresowany takim ciagnikiem tej serji mf 61xx jak z nimi jest naprawde sa godne uwagi co sie w nich njczesciej psuje i ewentualne koszty . Troche boje sie tego EHR i rewersu ich napraw jakby co ale chce poznac wasze zdanie a tu mam jedna propozycje . Ciagnik by pracowal na 15 ha ornych jak na ta chwile . 

http://olx.pl/oferta...html#683ad9bec5

#2924 Share damian449

damian449

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 15:54

http://olx.pl/oferta...html#70db0505fc

troche drogo

#2925 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 17:39

http://olx.pl/oferta...html#ebf944e9a9

taki "łańcuch" zakłada się zamiast taśmy czy podwójnych łańcuchów??

a ten pojechał z ceną

http://olx.pl/oferta...927b89;promoted

nowy sprzęt to zaraz usługa musi być droższa.........

Zamiast łańcuchów  założyłem, jakby była taśma to by nic nie ruszał. Taśmy są chyba najlepsze, a  szukam Bredala 8-10 tonowego do 25 tyś.

Za łańcuchy w tym roku dałem 1800 zł i 3 miesiące czekałem aż w Islandi pozwola sprzedać.
Te stare łańcuchy nie dawały rady na jednej taśmie, a teraz wkurzył mnie bo  tylko 4 tony wapna załaduje i jeżdże po tym polu jak głupi.

5 lat temu robota kosztowal mnie 3 tyś, teraz łańcuchy z płaskownikami 2 tyś i jeszcze opona w tym tygodniu wyszczeliła z dętką 430 zł. Po prostu chcę go sprzedać i mam nadzieje że się uda, może kasę odzyskać.O zarobku nie myślę.

#2926 Share zyga2905

zyga2905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, moto i takie tam :p ;)

Napisany 30 sierpień 2015 - 19:01

super maszyna polecam :)

http://olx.pl/oferta...html#16f588828d

#2927 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 19:27

Tylko cena nie taka jak za tą maszynę:)

#2928 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Konstruowanie

Napisany 30 sierpień 2015 - 19:39

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Co do c-330 to dobre okazy tak chodzą, kup sobie za dobre pieniądze to więcej włożysz w remont zanim gdzieś wyjedziesz :D
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

#2929 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2253 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 20:49

szkoda kasy na takie okazy bo takim czymś gospodarki do przodu nie popchniesz, chyba że masz ochote bawić sie rekreacyjnie

#2930 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 20:59

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ale na małe gospodarstwo może być lub na traktor dla osoby która prowadzi budowę a później przydaje się ziemie wywieść pojechać po piach bądź do lasu :)
W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2931 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3189 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 21:29

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Po piach i do lasu to można i pojechać sprzętem za 8tyś i nie 30 tką. Jak ktoś ma małe gospodarstwo ty. bardziej nie wyda ponad 20 tyś. Żadne argumenty nie obronią absurdalnei ceny za ciapka tego czy innych.

#2932 Share simson2812

simson2812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów

Napisany 30 sierpień 2015 - 21:47

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Każdy liczy inaczej jednemu może się nie opłacać a drugi może się cieszyć że kupił taki ciągnik, ale przy cenach innch ciągników to ta 30 tania nie jest

#2933 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 31 sierpień 2015 - 00:14

Ta 30 to akurat jest za droga. Sam szukam c 330, 360 lub 360 3p. Widziałem takie egzemplarze że i 17 tyś za 3p bym dał bez zastanowienia. Wczoraj oglądałem ładną 360 z turem po pierwszym właścicielu(zmarł, starszy facet) zawsze garażowany, w oryginale, z turem, silnik raz robiony, nigdzie nie ma żadnego przecieku, opony do wymiany, akumulatory powoli i raczej kabinę bym sobie zmienił(ma jajko), reszta w stanie dbd ma niecałe 4 tyś mtg(oryginał przebieg, bo to sąsiad mojej rodziny,  kiedyś miał 10ha i 3 ciągniki) syn byłego właściciela chce go sprzedać bo ma 27 ha i kupił dwa nowe ciągniki, więc teraz razem ma 5 sztuk i chce sprzedać 2 mf 255 i c 360 z turem. Za dobry miesiąc mam dać się czuć, bo teraz ma robotę w polu i musi uporządkować sprawy spadkowe. Ciekawe jaka cenę wymyśli.

Traktora szukam na 1,8ha więc nie mówcie że mały gospodarz nie da 20 tys za ciągnik.

Jak ktoś ma ładnego c 360 c 330 lub c 360 3p w promieniu 120km od Starogardu Gdańskiego to niech da znać.

Edytowany przez stg, 31 sierpień 2015 - 00:16.

#2934 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3405 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 31 sierpień 2015 - 05:27

Zamiast łańcuchów  założyłem, jakby była taśma to by nic nie ruszał. Taśmy są chyba najlepsze, a  szukam Bredala 8-10 tonowego do 25 tyś.

Za łańcuchy w tym roku dałem 1800 zł i 3 miesiące czekałem aż w Islandi pozwola sprzedać.
Te stare łańcuchy nie dawały rady na jednej taśmie, a teraz wkurzył mnie bo  tylko 4 tony wapna załaduje i jeżdże po tym polu jak głupi.

5 lat temu robota kosztowal mnie 3 tyś, teraz łańcuchy z płaskownikami 2 tyś i jeszcze opona w tym tygodniu wyszczeliła z dętką 430 zł. Po prostu chcę go sprzedać i mam nadzieje że się uda, może kasę odzyskać.O zarobku nie myślę.

szukam czegoś takiego bardzo intensywnie tylko ta odległość................

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#2935 Share Rolnik2517

Rolnik2517

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 06:58

Ta 30 to akurat jest za droga. Sam szukam c 330, 360 lub 360 3p. Widziałem takie egzemplarze że i 17 tyś za 3p bym dał bez zastanowienia. Wczoraj oglądałem ładną 360 z turem po pierwszym właścicielu(zmarł, starszy facet) zawsze garażowany, w oryginale, z turem, silnik raz robiony, nigdzie nie ma żadnego przecieku, opony do wymiany, akumulatory powoli i raczej kabinę bym sobie zmienił(ma jajko), reszta w stanie dbd ma niecałe 4 tyś mtg(oryginał przebieg, bo to sąsiad mojej rodziny,  kiedyś miał 10ha i 3 ciągniki) syn byłego właściciela chce go sprzedać bo ma 27 ha i kupił dwa nowe ciągniki, więc teraz razem ma 5 sztuk i chce sprzedać 2 mf 255 i c 360 z turem. Za dobry miesiąc mam dać się czuć, bo teraz ma robotę w polu i musi uporządkować sprawy spadkowe. Ciekawe jaka cenę wymyśli.

Traktora szukam na 1,8ha więc nie mówcie że mały gospodarz nie da 20 tys za ciągnik.

Jak ktoś ma ładnego c 360 c 330 lub c 360 3p w promieniu 120km od Starogardu Gdańskiego to niech da znać.

szukaj zetora 6911 albo 5011 a nie pożałujesz tego zakupu Pracując na c 360/3p to udręka

#2936 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2727 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 07:07

Mój sąsiad wymienił właśnie 3P na Zetora 3cyl, wszystko ładnie pięknie ale spalanie w skali roku na tych samych hektarach duuużo większe, moment T-25 kupił do lżejszych prac...

#2937 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 31 sierpień 2015 - 07:43

wszystko zależy co uprawiasz na tych 1,5 ha bo jak  jakieś specjalności wymagające jakiś gryzarek nie wiem głęboszy czy coś zapomnij o ciapku za słaby za mało wydajny, powiem ci tak u mnie mam ciapka ponieważ do sadzarki do warzyw idealny, chyba jedyny traktor schodzący do słownie 0,5 la on na godzine pracy i  nie przesadzam i bardzo lekkie prace, przy orce czy bronie talerzowej zjada skubaniec z butami, c 360 też nie lepsza na moich ziemiach orka w 3 skibach na zimie zapomnieć a we dwóch strata paliwa, i do tego te wiecznie wyjące zwolnice, podobał mi się 3512 ale ceny też sporawe. Ogólnie tak za c330 musisz dać 2 c360 taka prawda o ile te wyrwiesz za 8 tyś nawet to ciapek za 12-16 to normalnie modele za 360 3p to i nawet ponad 20tyś. Faje są ltz nie weim jak to chodzi ale ceny do zakceptowania i masz przodek w nim też

#2938 Share bartekm66

bartekm66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 08:31

c-360 (w jakimkolwiek wydaniu) to pomyłka ... lepiej szukać zetora 5011 ... w ogóle inna kultura pracy ... kabina seryjna, wspomaganie (nie zawsze ale w większości jest), tryb pracy pompy bez wałka , no i sprzęgło WOM "pod ręką" ( wspaniała sprawa przy prasie , rozrzutniku , opryskiwaczu etc )

Edytowany przez bartekm66, 31 sierpień 2015 - 08:32.

#2939 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 08:35

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Nie rozumiem czemu ludzie tak narzekają na te perkinsy, po za tym że strasznie wyje to wszystko jest ok, małe spalanie, kabina o wiele lepsza niż w c330 (u mnie), wytrzymały jest ale lubi uszczelke dmuchnąć. Porównując ze zwykłym c360, perkins to spełnienie marzeń :D

Edytowany przez cyprian1219, 31 sierpień 2015 - 08:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2940 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 31 sierpień 2015 - 09:26

chcesz prerknsa to szukaj w MF czy landini a nie ulepa z ursusa, do 20tys. można znaleść dość dobry okaz, czasem trafi się jakaś renia

komfort bez porównania z ursusem, o ile mona mówić o czymś takim w tych ciągnijach

mocno bym się zastanowił czy za zestaw tyle dać, a nie za sztukę  :blink:

http://olx.pl/oferta...html#cf1a530e71

Edytowany przez izydor6280, 31 sierpień 2015 - 09:44.

Polska B