Polecane posty

bocianlask    3

To sie dobrze składa ze masz taki sam :) moglbys mi podpowiedziec na ktorych dziurkach od regulacji siejesz poszczegolne nawozy, tzn (saletra,polifoska,mocznik)i jaki mniej wiecej wysiew jest wtedy, z gory dzieki :)

 

Zobacz PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Kupować zetora to trzeba mieć coś nie tak z głową, Przecież te ciągniki nic nie mają fajnego, a nie wróć mają jednak coś fajnego "wysoką cenę"  :lol:. 
Chociaż ten z linku nie jest w złym stanie no i cena jeszcze nie taka jak w niektórych ogłoszeniach że ciężko się zer doliczyć. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

a teraz pomysl czemu maja taka cene-wg mnie spadla z kosmosu[ja mam zetora wiec nie jestem normalny] a moze ty pomyslisz ze tyle sa warte.., a czemu to tego raczej nie zrozumiesz.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

stary zetor to może i warty tyle dla dziadka, który od zawsze o takim marzył a dostał przydział na 60tke, ale jak dla mnie czy znajomych, którzy coś wiecej widzieli, czymś wiecej pracowali niż 60tka to taki stary zetor... no d*py nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

http://olx.pl/oferta/sprzedam-prase-simpa-z230-CID757-IDc7ISl.html#6637d6ce74 

znajomy się pyta co sądzicie o tych prasach i jak z dostępem części 

 

mam taką sipmę, szału nima ale po pewnych przeróbkach nawet w sianokiszonce idzie :D  części to nie problem bo tam nie ma co się psuć, zębatki, łożyska czy spinki do pasów dostaniesz w prawie każdej składnicy od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Hm ,co do tej prasy wspomnianej w linku miałem ją kiedyś wcześniej i szybko sprzedałem .Szkoda zachodu na taką maszynę nerwów .Obecnie mam farmę 2 już 5 lat kupioną w agromie i ta działa świetnie .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    222

Znajomy szuka jakieś taniej bo zaczyna z gospodarstwem A nie chce płacić po 15 zl od belota A ma 5 ha zbóż i 2 ha łąki Ale słabej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ciekawe czy faktycznie to ktoś kupuje w tych cenach.. czy może po roku za pół ceny to oddają wkońcu i są szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ale to jest tylko poznaniak więc.... za pół ceny ;) sam bym kupił nawet za 5tys jeśli by to chociaż te skrzyne nasienną miał większa. Chwila nieuwagi przy zasypywniu, worek wpdnie i.....bankowo, że sie musi zahaczyć i od razu dziurawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

"najprawdopodobniej posiada wszystkie części" :D :D


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj