Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

Szkoda żę takie łapy a nie inne bo efekt podobny do kultywatora raczej będzie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

myslisz o gęsiostopach ? Z tego co widziałem na yt to te też dają rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no szkoda ale wał idzie zawsze dorobić, koła podporowe są potrzebne ? Z tych na olx jest najtańszy i blisko mnie bo 80 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Bez wału, bez talerzy, żaden z tego agregat ścierniskowy. Jeśli chodzi o łapy to te "sercówki" wcale nie są takie złe i bardziej uniwersalne niż gęsiostópki. Koła podporowe to zbędny bajer jesli masz regulacje pozycyjną podnośnika i wał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

achat chyba wgl nie miał talerzy, wał idzie zrobić bez problemu. Jakieś pazury wyrównujące by sie zamontowało i powinno już przypominać agregat ścierniskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8991    10

gatkus negocjuj duzo jakbys sie zdecydował opony szału nima <_<przedni zaczep zaraz sie urwie cieniutka blacha ... podnosnik zapocony roboty i kasy trzeba aby go dopracowac obciazników tez za wiele nie ma  ale byczek jest   :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co byscie wybrali =D wady i zalety tych ciagnikow no i awaryjnosc jaka moze w nich sie pojawiac no i czy pod 10 tys mth mamy sie juz czegos obawajac jakiegos remontu ?

http://olx.pl/oferta/ciagnik-traktor-massey-ferguson-3060-renault-case-john-deere-CID757-IDb9649.html#238f1726da

http://olx.pl/oferta/ciagnik-traktor-massey-ferguson-3050-jak-3060-CID757-ID9Nndj.html#238f1726da

http://olx.pl/oferta/renault-85-34-oryginal-4x4-90-34-103-54-ferguson-3060-CID757-IDb3wgx.html#238f1726da

http://olx.pl/oferta/zetor-7745-turbo-CID757-IDb7DCz.html#c5608f922b 

no i zetorek ten lub nawet mniejszt brat 7245 czekam na wasze opinie? pozdrawiam


wracajac do zetora 7245 7745 tez bym wolal ale nie znam jego dokladnej wysokosci musze rozwazac ciagniki niestety pod tym wzgendem zebym wjechal w budynki nim i ty sie robi problem =/

 


jak kupujesz 7245 rozważ decyzje nad zetorem 7745 bo  jak do  grubera  to trochę koników  potrzeba żeby robota dobrze szła

a koniecznie  musi to być zetor ? może  jakaś Renault z  80 koni 4x4  by też była dobra ?

wiesz tez bym wolał cos mocniejszego np tego 7745 ale mf 80 85 km wjade z ale wysokosc ich max moze byc 265 268


ferdek czy renia wyjdzie podobnie cenowo a spalanie w cięższych pracach, komfort, wykonanie i jakość częśći zamiennych nieporównywalne

to podaj mi godne do rozwazenia renie albo ferdki ? czekam na propozycje ale ich wysokoc nie moze byc wieksza nic 268 . Martwi mnie tylko jedna rzecz czeci do zetora kupie wmiere bez problemu a do mf czy reni nwm wlasnie i cenowo sa wyzsze pewnie i ilosc mth jake maj tez so mocno duze =D ale powiedz mi wiecej cos na ich tematy bo sa godne uwagi napewno . Zetor mi sie podoba bo w nim tez jest juz komforortowo =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Zetor będzie dobry ale Ferdki czy Renaty biją go choć ilością przełożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale jak z ich awaryjnoscia i ile  za takiego mf 80km i renie dobra trzeba zaplacic? jakie skrzyna w mf bo słychac ze padaja no i ten ehr jest w mf tego sie obawiam ze jak sie mf popsuje to ogromne pieniadze w niego włozyc bedzie trzeba a te renowki sa na pierwszy zut oka fajne nie ma tego ehr bynajmniej 

 

 

 

Edytowano przez BodzioandBodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Dajcie sobie spokój, chłop se ubzdurał, że ma być Zetor i koniec. I nic mu do rozsądku nie przemówi. Co z tego, że inne są lepsze, trwalsze, oszczędniejsze.

 

Co z tego, że do Zetora kupi się części na każdym rogu, jeśli jakość tych części już w sklepie to zazwyczaj złom. Jak trafisz na styranego życiem zetora, to czeka cię robota całego przodka na dzień dobry, podnośnika i silnika. Skrzynia może jeszcze pożyje z rok. I zapłacisz jak za zachodni ciągnik.

Trzeba wziąć kogoś obeznanego w temacie, żeby posprawdzał na miejscu wszystkie podzespoły, to kupisz zachodni ciągnik, którym da się jeszcze sporo popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jak trafisz na styranego MF-a lub Renaulta to jeszcze gorzej, niż Zetora. MF-y serii 3000 prawie zawsze mają problemy ze skrzynią biegów. Elektronika jest następna. Renault nie znam, ale i tak coś trzeba będzie do niego dołożyć. Podobnie z Zetorem. Trzeba uwzględnić zawsze jakieś dodatkowe wydatki. Jednak zachodnie są ogólnie wygodniejsze od Zetora i polecałbym posiedzieć w kilku MF-ach, Renaultach i Zetorach i porównać. Jeśli wystarczy to, co oferuje Zetor to na siłę nie trzeba brać zachodniego. Sprawdzić jednak trzeba wszystkie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze tylko zetor .zachodnie lepsze to napisz mi na jakie warto zwrocic uwage i wg nie mowie ze nie =D


przeciez nie mowie ze sa zle dajcie mi godne uwagi egzemplaze jakis zachodnich ciagnikow w cenie max 50 tys 

 

Edytowano przez BodzioandBodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

może  na podwórko  ktoś  zaprowadzi  i łaskawie  obejrzysz? adres  podaj  , jutro  rano  kilka  będzie  czekać... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj