Polecane posty

stasiu670    2

Witam panów który polecacie rozsiewacz nowy oczywiście.Mam 32 ha lejek już się rozleciał który lepszy pracował by z farmtrackiem lub farmerem tamten temat już zkonczony trafił się za godne pieniądze ale do rzeczy który polecacie czy inny wziąść pod uwagę.Myślałem nad Grass Rolem ale nie zabardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slevyn    35

Moze amazone zam za dobre pieniadze mozna uzywke kupic i fajna sprawa, że aplikacja po polsku na andrida jest z tabelami wysiewu. Jedyny minus tego rozsiewacza to ze ma problem z mokrym nawozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SteyrDf    25

Mi bardzo podoba się rozsiewacz firmy Mashino ☺ W okolicy prawie kazdy teraz Raucha kupuje coraz mniej amazonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Określ się jeszcze jaka pojemność Cię interesuje, jaka szerokość rozrzutu nawozu, jakie sterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu670    2

pojemność do 850 l szerokość nie gra roli sterowanie hydrauliczne niechże się wypowiedzą użytkownicy owych maszyn


No trzeba się szybko decydować o tu się sezon zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez Majkelo
      Kupie  siewnik TALEZOWY AMAZONE d8-30 lub d9-30, w rozsądnej cenie
      Może ktoś ma lub ktoś coś wie....
    • Przez ZiemowitWielki
      Witam. Mam problem z zgrabiarką KUHN GA 3501 GM model jest na tandemie posiada 10 ramion. Jest to moja pierwsza maszyna i nie wiem czy źle ją ustawiam czy ma jakiś problem natury technicznej. Chodzi o to że ramie zgrabiarki jakby za wcześnie się podnosiło już przed kółkiem od tandemu przez to wałek jest szeroki i nierówny. Jeśli koś wie w czym jest problem proszę o pomoc.
    • Przez michalek4040
      Witam. Potrzebuje porady odnosnie pluga kuhn 153 multimaster. Jesli ktos taki posiada prosze o kontakt bo mam problem z ustawieniem.
    • Przez diesel01
      Witam Forumowiczów. Czy może orientuje się ktoś, gdzie można dostać oryginalne części do pługów Unii Grudziądz? Mam na myśli te, z nabitymi znakami "UNIA". Jakaś sieć sklepów rolniczych posiada takie w ofercie, oprócz Agromy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj