ArturKubacki

Badania do technikum Organizacji Reklamy

Polecane posty

Witam

 

Otóż po egzaminach będę składał do technikum papiery , ale o co chodzi z tymi badaniami ? Np jak bym szedł do technikum ekonomicznego lub o organizacji reklamy ? Co badają ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz25    36

badania do szkoły są zależne od wybranego kierunku. moja narzeczona miała badania na administracje i rachunkowość i tylko badają wzrok potem zwykły wywiad z internistą i wydanie zaświadczenia o braku przeciwwskazań.

 Technikum ekonomiczne lub ta organizacja reklamy wydaje mi sie bardzo podobne wiec dostaniesz skierowanie i będą musieli po prostu sprawdzić czy nie posiadasz żadnych wad wzroku i czy praca przy np komputerze nie będzie dla Ciebie obciążeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pablo201_5
      Witam,
      Gdzie w Warszawie znajdę szkołę, która prowadzi darmowe kursy kwalifikacyjne? Szukałem w Internecie i chyba temat jest dosyć poważny bo narobiło się niepublicznych szkół oferujących takie kursy tylko za 100zł miesięcznie...
       
      Mam wykształcenie średnie z maturą, teraz studiuję i mam prawo jazdy B.
       
      Najlepiej żeby kurs był prowadzony w weekendy, w trybie e-elearningowym i oczywiście darmowy.
       
      Podajcie jakieś informację na w/w temat i pomóżcie zasilić swoje szeregi- szeregi rolników :-)
    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.
       
    • Przez RaNNdaP
      <p>Tak jak temacie chce się zapytać jaką szkołę mógłbym wybrać po gimnazjum, najlepiej żeby ta szkoła była w kierunku mechanika maszyn rolniczych. Zastanawiam się nad TMR myślałem też nad technikum elektryczno mechanicznym ale mam za daleko może ktoś doradzi mi jeszcze jakiś inny kierunek lub powie gdzie sam poszedł w podobnych kierunkach i czy było warto.</p>
    • Gość rolnin
      Przez Gość rolnin
      Witam,
      Jako, że kończę gimnazjum trzeba zadecydować co dalej? czego chcę ? i jak chcę?
      Jestem osobą spokojną, dobrze pracuje w grupie jak i samodzielnie. Interesuje się rolnictwem (dlatego trafiłem na agrofoto ;-) ) 
      Od pewnego czasu zaczołem myśleć ( a w sumie to musiałem)gdzie iść aby uczyć się o tym co lubię. 
      Moje pytanie do was to
      *jakie technikum wybrać( myślałem nad agrobiznesem ale czy są inne kierunki związane z rolnictwem?)
      *jak wygląda nauka w takim technikum jakie trzeba mieć predyspozycje? np. agrobiznes czy inne
      *jak wy oceniacie i czy uczyliście się w takim technikum?
      *co można robic po takim ?tehnikum (agrobiznesu lub innym)
       
      Pisze nowy temat, ponieważ nie znalazłem takiego, w internecie wszystko jest opisane tak samo a na stronach szkół wszystko jest przedstwaione kolorowo.
       
      Jeżeli masz hejtować ten temat i narzekać że jest w internecie milion takich tematów, to lepiej poświęć swój czas na bardziej pozyteczne zadanie,
       
      Liczę na odpowiedzi 
    • Gość rolnin
      Przez Gość rolnin
      Serdecznie witam, 

      Zainteresowała mnie szkoła w Giebułtowie a dokładniej technikum agrobiznesu, może na forum znalazła by się osoba lub jest , która uczęszczała do tej szkoły i może powiedzieć mi o niej jakieś szczeguły. Głównie słyszałem ogół, czyli ,że fajnie itd. ale jak jest prawda?

      Ciężko czy nie, nauczyciele , liczba przedmiotów, liczebność uczniw w klasie (najlepiej tej powyżej) czy jakieś progi punktowe itd. 

      Licze że będą wypowiadały się osoby chodzące tam i osoby znające takie, czy też jakieś pogłoski.

      Dziękjue bardzo za odpisy i liczę że będzie ich pare.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj