XTRO

Ładowarka Manitou- kontrolki

Polecane posty

Od lewej:

Lampka ciśnienia oleju sprzęgła,

Lampka temperatury skrzyni biegów,

Lampka niskiego poziomu płynu hamulcowego,

Lampka hamulca postojowego,

Lampka ładowania,

Lampka ciśnienia oleju silnika,

Lampka temperatury wody silnika,

Lampka zatkania filtra powietrznego lub filtra hydrauliki zewnętrznej.

 

Pozdro. :)

 

P.S. Po odpaleniu silnika powinny wszystkie zgasnąć.

 

Edytowano przez adrian123292
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1527

Od lewej:

Lampka ciśnienia oleju sprzęgła,

Lampka temperatury skrzyni biegów,

Lampka niskiego poziomu płynu hamulcowego,

Lampka hamulca postojowego,

Lampka ładowania,

Lampka ciśnienia oleju silnika,

Lampka temperatury wody silnika,

Lampka zatkania filtra powietrznego lub filtra hydrauliki zewnętrznej.

 

Pozdro. :)

 

P.S. Po odpaleniu silnika powinny wszystkie zgasnąć.

 

 

A wiesz może gdzie się wlewa płyn hamulcowy do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie pod kierownicą jest taki plastik duży przykręcony jedną śrubką plastikową. I pod tym plastikiem jest zbiorniczek płynu hamulcowego i płynu do spryskiwaczy. Ten mniejszy to od płynu hamulcowego ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

aa  i zebys nie lał zwykłego hamulcowego, tylko upewnij się jaki to olej.

U mnie w 634 z 2004 roku idzie olej jak do układu hydrauliki w osobówkach citroena - zielony i o dość specyficznym zapachu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1527

zwykłego nie wolno tak ? mam w domu jakiś uniwersalny hamulcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak oczywiście, że nie wlewaj tam zwykłego płynu hamulcowego w żadnym wypadku bo się zważyz olejem i znikną Ci hamulce całkowicie!! Ma być tam olej lhm. W cenie porównywalnie do płynu hamulcowego do dostania w motoryzacyjnym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

Witam, jeśli zapala mi się pierwsza kontrolka i piszczy przy rewersie do przodu, no i oczywiście wtedy nie jedzie. Do tyłu tego nie ma, jest normalnie. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ciśnienie na sprzęgle. Jest złe więc piszczy i nie jedzie. Trzeba pomierzyć ciśnienia w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus83    0

Wiatm wszystkich.Mam ładowarke teleskopową manitu  726  120koni i mam problem palą się cztery kontroli po włączeniu silnika i nie gasna. Pierwsz kontrolka to jest: lampa temperatury skrzyni biegów,druga lampa od niskiego poziomu płynu hamulcowego .trzecia lampka od temperatury wody i ostatnia od zatkania filtrea powietrza.Jaka możę być tego przyczyna ze to wszystko się pali jka się urochomi silnik i jest jeszcze sygnał dźwiękowy.Proszę o pomoć!

Wymieniłem alternator i akulmator i tak to się stało.Przed wymianą tych urządzeń było wysztko dobrze.

Edytowano przez asus83
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez dombeb2
      Witam . Posiadam ładowarkę manitou 634-120 od pewnego czasu pojawia się problem z wysuwem teleskopu zacina się i nie chce wysunąć zero reakcji w odwrotną stronę działa słychać jak wyje pompa taki sam problem jest z 3sekcją otwiera sie ale nie chce się zamknąć krokodyl . Proszę o pomoc
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 
       
    • Przez kamil29015
      Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  
      Dzieki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj